76

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Przepraszam, ale muszę to napisać...

Jakie jest wspólne powiedzenie o. Rydzyka i Ferdka Kiepskiego?
- Babka, dawaj rentę!

77

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Same oddają, bez żądań, bo przecież radio jest takie biedne, nie dostało pozwolenia na platformę medialną i jest dyskryminowane... Nie ma to jak porażkę przekuć w sukces finansowy...

78

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Niby się z tego śmiejemy, a jednak wciąż to radio istnieje i ma słuchaczy...

79

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Korzystałam z pomocy doradcy duchowego w bardzo trudnym okresie mojego życia. Dzięki wskazówkom udało mi się przetwać i mam to już za sobą:)

Wróżka Semiramida obrała swoje imię na cześć legendarnej babilońskiej królowej. Jako młoda dziewczyna odnalazła w sobie moc przepowiadania przyszłości. Członkowie rodziny oraz przyjaciele wielokrotnie korzystali z ezoterycznej wiedzy Semiramidy, szukając w jej wróżbach odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Przełomem w jej życiu okazała się podróż do Egiptu, gdzie doznała iluminacji, dostępując mistycznego kontaktu ze światem magii. Kontakt z duchowymi opiekunkami pomógł jej odkryć poprzednie wcielenie, w którym, jak twierdzi, była jedną z kapłanek na dworze faraona.

Ambicją Semiramidy, jest odsłanianie przed ludźmi obrazów przyszłości, oraz udzielanie im porad, które pomóc mają w walce z przeciwnościami losu.

80

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Mam podobne ambicje, dlatego często znajomi zwracają się do mnie z prośbą o pomoc. Tylko że opłat za to nie pobieram.

Co do radia... i tu sprawdzają się słowa: "Religia to opium dla mas."

81

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

To się chyba zgłoszę wink

82

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

A mailowo udzielasz porad? Chętnie bym poznała Twoje zdanie na temat paru spraw z mojego życia ...

83

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Coś Ty.... Ty?! Nie wierzę, ale zapraszam jeśli nie żartujesz.
Wiecie co jest najgorsze? Że kiedyś miałam fatalny okres w życiu i z kolei ja potrzebowałam pomocy, a wtedy okazało się, że wszyscy moi znajomi myśleli, że jestem samowystarczalna w tej dziedzinie... no ale chyba nie ma takich ludzi, każdy z nas czasem potrzebuje pogadać, albo tak jak napisała Ksymena - poznać zdanie innej osoby. To rzuca światło na wiele spraw, to pomaga rozladować się.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2012-12-23 16:10:05)

84

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Czasem trzeba mieć trochę egoizmu, żeby nie zawładnęli naszym życiem , naszym czasem... Inaczej nie wpadną na to że my też mamy swoje sprawy i zmartwienia...

85

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

W liceum byłam raz z koleżanką u wróżki - minęło parę lat i prawie nic się nie sprawdziło...

86

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Ja bynajmniej nie uważam, że warto ufać wróżkom. Są to zwykłe naciągaczki, które w dodatku nie opłacają podatków, co mi jako osobie, która prowadzi małą firmę i odprowadza pieniądze do skarbu państwa od każdej transakcji (co zresztą samo w sobie jest bardzo skomplikowanie i gdyby nie e-księgowość od Varico bym sobie nie poradził) więc oczekuję tego samego od innych - nie ważne jakie usługi oferują.

87

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

W 90% na pewno, ale nieraz słyszałam o prawdziwych, które czytały w przeszłości danej osoby jakby ją znały od zawsze... To raczej trudno zmyślić...

88

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Ciężko uwierzyć mi w takie rzeczy. Znam oczywiście osoby, które do wróżek chadzają i są z tego całkiem zadowoleni, ale myślę, że wróżki to w dużej mierze dobre psycholożki, które potrafią wyczuć daną osobę i w ten sposób "wyczytać" w niej jej oczekiwania wobec przyszłości.

89

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Psycholożki i osoby mające dar... przekonywania i manipulacji.

90

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Słyszałam że wróżki mają swoje sposoby, aby dowiedzieć się różnych rzeczy o osobach które je stale odwiedzają..

91

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Nie wierzę we wróżki.

92

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Wróżki są fajne tylko w bajkach.

93

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Ale te prawdziwe też muszą z czegoś żyć, więc nam powiedzą, że jest w myślach brunet, a blondyn na jawie - ale i tak wyjdziesz za rudego smile
Wierzycie czy nie, one były, są i będą. Dopóki ktoś będzie chciał do nich przychodzić.

94

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Tak, mojej koleżance co się do zakonu wybierała i tak dla jaj poszła do wróżki, ta wywróżyła 3 dzieci i rozwód wink Ale się uśmiałyśmy!

95

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Mojej koleżance cuda wywróżyła, ale jednego nie powiedziała co przewidziała... że koleżance zginie przy tym  portfel big_smile

96

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

To chyba jakaś "plenerowa" wróżka była, a nie stacjonarna...?

97

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Tak to i ja mogę wróżyć...

98

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Tak, na jakimś targu. Jak koleżanka wróciła z wujkiem, ktoremu się poskarżyła to już jej nie było.

99

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Ja tam we wróżki nie wierze.I chyba myślę że nie chciałabym się dowiedzieć co będzie kiedyś.Po co się niepotrzebnie stresowac.

100

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Co ma być to i tak się zdarzy...