1

Temat: stojak na wino:)

Witam:)

Mam do was takie małe pytanko:). Mianowicie chcę kupić sobie stojak na wino, ale nie wiem jaki.  Drewniany, metalowy, duży czy też mniejszy a może jakiś regał na winka?? Lubię przechowywać tego typu trunki przez wiele lat więc przydał by mi się taki gadżet. Pomożecie mi coś wybrać ??

2

Odp: stojak na wino:)

Stojaków na winko jest wiele, róznych, ja osobiście lubię drewniane...

3

Odp: stojak na wino:)

Jeśli masz miejsce w spiżarni lub piwniczce może być regał... hm... no ale jeśli lubisz przetrzymywać trunki latami to chyba masz gdzie big_smile U mnie jest piwniczka na winka smile

4

Odp: stojak na wino:)

Ja też trzymam wino i rózne inne alkohole w piwnicy, tam są chyba najbardziej odpowiednie warunki do przetrzymywania wina.

5

Odp: stojak na wino:)

Nie mam stojaka na wino i go nie kupię, bo nie kolekcjonuję w domu wina.

6

Odp: stojak na wino:)

Ja mam stojak na kilka butelek, bo zwykle wina u nas w zapasie. smile

7

Odp: stojak na wino:)

No, każdy robi jak uważa za słuszne. Inni wino mają w barku w meblach.

8

Odp: stojak na wino:)

Razem z mężem bardzo lubimy wino i pijemy je nawet 3-4 razy w tygodniu. Mamy ich sporo, bo niedawno kupiliśmy większość win z tej oferty [url]http://www.slonecznawinnica.pl/pl/c/Wina-wloskie/37[/url] , bo znajomy polecił nam ten sklep i postanowiliśmy je wypróbować. Niestety nie mamy gdzie ich trzymać i jak na razie stoją w szafkach w kuchni, a to im nie służy. Chcielibyśmy kupić duży stojak na wino, który pomieściłby kilkadziesiąt butelek. Może znacie dobry sklep, który ma takie stojaki w ofercie?

9

Odp: stojak na wino:)

Różne akcesoria do win i w ogóle barowe ma w swojej ofercie sklep galerialimonka pl. Taki stojak i karafkę kupowałam siostrze w prezencie na parapetówkę. Powiem,że nawet fajnie taki stojaczek się prezentuje, szkoda,że ja nie mam jak na razie gdzie go postawić, ale po przeprowadzce też taki sobie zafunduję.

10

Odp: stojak na wino:)

Świetne są wiklinowe stojaki czy kosze na wino, ja mam taki i nie zmienię na żaden inny!

11

Odp: stojak na wino:)

Bardzo ciekawe rozwiązania , wykonywane ręcznie moza znalźć na trej strronie -> [url=http://www.pl.ericolusso.com]www.pl.ericolusso.com[/url]   
smile pozdrawiam

12

Odp: stojak na wino:)

Mam taki druciany, fajnie powykręcane druty dają efekt lekkiej konstrukcji:)

13

Odp: stojak na wino:)

U mnie jest zabytkowy, metaloplastyka z liśćmi winogron, pięknie się prezentuje. Ktoś mi go sprzedał za jedyne 30 zł.