1

Temat: Filmiki na youtube ;)

Dziewczyny oglądacie ?
chodzi oczywiście o filmiki dziewczyn takich jak ciasteczko 25 itp.o makijażach, haulach, strojach dnia
Bo ja juz się chyba od tego uzależniłam , mogłabym cały dzień siedzieć przed kompem i je oglądać ;p

2

Odp: Filmiki na youtube ;)

Ja na yt oglądam tylko to co śmieszne.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=2yxlVtskhlY&list=LLwBq370KdFlRwwep2Y89Szg&index=1&feature=plpp_video[/url]

[url]http://www.youtube.com/watch?v=9u7_cxQagQM&list=WL39311474A9F90839&index=7&feature=plpp_video[/url]

3

Odp: Filmiki na youtube ;)

Czasem oglądam wink Można fajnych rzeczy się dowiedzieć.

4

Odp: Filmiki na youtube ;)

Kiedyś, na samym początku te filmy robiły furorę. Teraz jest ich za dużo.

5

Odp: Filmiki na youtube ;)

Owszem, pełno tego... Ale mam swoje ulubione dziewczyny i tylko je oglądam wink

6

Odp: Filmiki na youtube ;)

A ja nie mam. Za dużo jest "eeeeee.....yyyyyyy, więc ten szampon....eeeeeee.... tej firmy.....yyyyyyyy....."

7

Odp: Filmiki na youtube ;)

Ja oglądam, jak najbardziej. Filmiki niektórych dziewczyn oglądam wybiórczo, bo albo już mnie nudzi setna opowieść o tym samym balsamie, albo już zupełnie nie przemawiają  do mnie jej filmiki i zapomniałam usunąć subskrypcji. Fakt, jest tego po prostu od groma. Niektórym dziewczynom już totalnie przewróciło się w głowie, myślą , że jak dostaną ileś tam balsamów do ciała za darmo to są nie wiadomo jakimi gwiazdami. Irytują mnie samozwańcze Makeup guru, wkurzają (żeby nie powiedzieć dosadniej) mnie zmanierowane panny, którym się naprawdę wydaję, że są mega zajebiste i dziękujmy jej na kolanach, za to, że coś dla nas nagrała. Tak naprawdę tych fajnych dziewczyn z klasą i mających coś wartościowego do przekazania na YT została garstka.

8

Odp: Filmiki na youtube ;)

Rety, naoglądałam się ostatnio filmików, w ktorych dzieciaki pokazują kosmetyki. tJak włączyłam, to nie mogłam wyłączyc w takim szoku byłam. Widzialam nastolatkę, ktora sama nie wiedziała co chce pokazać... kicha.

9

Odp: Filmiki na youtube ;)

No z tymi dzieciakami to jest już makabbra. Normalnie mam ochote je kszz......!
Pokazują swoją koleckje kosmetyków w pudełeczku śniadaniowym z Arielką ... -,-

10

Odp: Filmiki na youtube ;)

Ha ha ha big_smile
Ale jakie mają przy tym poważne miny, wiesz, jak prawdziwe profesjonalistki. To urocze - jedyne co mnie w nich nie denerwuje to ta ich naiwna, dziecięca wiara.

11

Odp: Filmiki na youtube ;)

Ja lubie dziewczynę, która ma też bloga Agi;s Boutique i Nessia25 (mam nadzieję,  że nie pomyliłam nic).

12

Odp: Filmiki na youtube ;)

Mi tam się podoba filmik/reklama garnier fructis sensacion siła i blask [url]https://www.youtube.com/user/GarnierPolska[/url] tak mi się podoba, że oglądam z moją córką po kilka razy, mała ma 1,5 roku, ale jedyne co ogląda i jest w stanie skupić się przez dłuższą chwilę to reklamy:)

13

Odp: Filmiki na youtube ;)

To strach pomyśleć co z niej wyrośnie przy takich upodobaniach...

14

Odp: Filmiki na youtube ;)

Widocznie lubi ruch, głosy, kolory, dźwięki. Pewnie będą ją interesowały sytuacje i miejsca, w których dużo się dzieje smile

15

Odp: Filmiki na youtube ;)

Najczęściej tam oglądam śmieszne filmiki ze zwierzętami:)

16

Odp: Filmiki na youtube ;)

Dużo muzyki słucham, to właściwie zamiennik radia dla mnie;)

17

Odp: Filmiki na youtube ;)

Ja oglądam dużo filmów o ciekawych miejscach i innych kulturach....