1

Temat: Książki

Kto chce wypożyczyć i przekazać dalej książkę Pisarz, który nienawidził kobiet? Opis tutaj:

[url]http://urodaizdrowie.pl/podwojne-zycie-seryjnego-mordercy[/url]

Proszę zgłaszać na maila: [email protected]

2

Odp: Książki

Jeszcze tylko dodam, że regulamin korzystania z wypożyczalni jest prosty:

- książki trzymamy maksymalnie 2 miesiące,
- książkę musimy następnie przesłać osobie wskazanej przez redakcję (lub za pozwoleniem redakcji) lub odesłać do redakcji
- prosimy o książki dbać, aby jak najdłużej służyły wszystkim
- można też zgłaszać pozycje książkowe, które się chce przekazać do wirtualnej wypożyczalni.

3

Odp: Książki

super pomysł, ja mam mnóstwo książek a wymieniam się nimi m.in. z naszą forumowiczką Emilią smile
jak wrócę do domu mogę dodać kilka tytułów do naszej biblioteki smile

4

Odp: Książki

no to bardzo się cieszę, dostajemy nowiutkie książki do recenzji, więc będziemy się nimi z Wami dzielić:)

5

Odp: Książki

Genialnie ja jestem za. Uwielbiam czytać książki

6

Odp: Książki

Mi też się pomysł podoba big_smile

7

Odp: Książki

Książka "Pisarz, który nienawidził kobiet" znalazła już czytelniczkę. Prosimy o dodawanie kolejnych pozycji do naszej Wypożyczalni:)

8

Odp: Książki

Mamy kolejną książkę do udostępnienia: nowość Allena Carra: "Możesz rzucić palenie - zrób to teraz. Prosta metoda" - czyli poradnik dla uzależnionych, którzy wielokrotnie chcieli zerwać z nałogiem, a nie udało się im... Dodatkową atrakcją jest dołączona płyta z wizualizacją hipnoterapii. Polecamy!

9

Odp: Książki

ja mam troszkę opowiadań liosy i cortezara no i jeszcze camusa, kocham to smile

10

Odp: Książki

Świetny pomysł...będę tu zaglądać na pewno:)

11

Odp: Książki

Czekam na nową propozycję książki smile

12

Odp: Książki

Na szczęście nie palę, ale czekam na kolejne propozycję. Gratuluję pomysłu:)

13

Odp: Książki

To ja mogę dorzucić Monikę Szwaję "Jestem nudziarą" - zabawna, lekka książka do poczytania w zimowe wieczory smile

14

Odp: Książki

Chętnie wymienię się książkami, mam kilka na zbyciu, już przeczytanych, głównie polską prozę kobiecą - wymienię na podobne ale zagranicznych autorów, podawajcie swoje propozycje...

15

Odp: Książki

mam parę książek Jane Austin, możemy się wymienić:) Jak coś pisz na @

16

Odp: Książki

U mnie leżą 3 powieści Janusza L. Wiśniewskiego, chętnie wymienię na inne

17

Odp: Książki

To doskonały pomysł, książki są teraz bardzo drogie i nie każdego stać żeby sobie mógł je kupować.

18

Odp: Książki

Ja proponuje "Jestem nudziarą" Moniki Szwaji do wymiany

19

Odp: Książki

Chętnie wezmę Szwaję i Samotność w sieci Wiśniewskiego jeśli jest, a mogę dać cos z Grocholi - mam całą serię

20

Odp: Książki

A jest ktoś chętny na romanse Harlequina, jeszcze z lat 90? Leżą u mnie na strychu niepotrzebne

21

Odp: Książki

Moja mama na pewno, czyta je od lat, ciągle te same;) A mogę wymienić za polskie powieści dla młodzieży - Niziurski, Musierowicz, wydania z lat 90

22

Odp: Książki

U mnie też się znajdzie parę książek z tej serii, jak coś to piszcie na @, podeślę tytuły

23

Odp: Książki

wittchen, czekam na @ od Ciebie, wysłałam swoje propozycje:)

24

Odp: Książki

Chętnie oddam lektury szkolne, trochę zaczytane, ale całe - min. "W pustyni i w puszczy", "Szatan z 7 klasy", "Antygona"

25

Odp: Książki

U mnie też kilka by się znalazło...