1

Temat: Włosy przepięknie lśniące.

Muszę się pochwalić, kupiłam serum nabłyszczające, jestem pewna, że tego używają w tv, filmach. Jak użyję to mam taki efekt ślicznego, naturalnego połysku, serum to wzmacnia i przede wszystkim wygładza włosy i ma przepiękny zapach!.

2

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Wystarczy wypłukać włosy w occie, albo stosować oleje i mamy takim sam tyle że uzyskany naturalnie efekt wink

3

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Ocet okropnie śmierdzi, to już raczej lepsze octy owocowe

4

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Przecież zapach octu nie utrzymuje się na włosach.. smile
Już lepszy ocet niż jakieś chemiczne mieszanki z nie wiadomo z czym.

5

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

[quote=Mudi]Przecież zapach octu nie utrzymuje się na włosach.. smile
Już lepszy ocet niż jakieś chemiczne mieszanki z nie wiadomo z czym.[/quote]
Dokładnie, po każdym myciu stosuję ocet a ani znajomi czy rodzina nie powiedzieli mi że czują dziwny zapach smile Polecam spróbować w wolnym dniu i przekonać się samemu

6

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Ja raz płukałam w wodzie z octem, ale sam zapach mnie po prostu dusił, jest tak ostry i nieprzyjemny. Fakt, że z włosów wywietrzał, ale już go nie stosuję, aż tak się nie będę poświęcać...

7

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

ja od niedawna używam jaśminowego balsamu do włosów z dejonizowaną wodą (dostaniecie w Mydlarni u Franciszka, albo internecie). Włosy są super gładkie, nie puszczą się, ani nie elektryzują (a wcześniej się elektryzowały tongue ), no i TEN zapach. Uwielbiam wszystko co jaśminowe - zaczęło się od herbaty, a teraz wąchając włosy też mogę czuć jaśmin big_smile Cudo!

8

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

U, uwielbiam jaśminową herbatę! smile Preparatów do włosów, które mają w składzie jaśmin, jeszcze nie próbowałam, ale dobrze znać wasze opinie big_smile

9

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Ja ma takie lśniące właśnie po np. płukance zakwaszającej lub glince białej.
Cud miód i orzeszki smile

[img=PunBB bbcode test]http://1.bp.blogspot.com/--LgixIVkiWw/UJI4RyL65iI/AAAAAAAACT0/3KM2VmWzUMo/s1600/IMG_6749.JPG[/img]

10

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Każde zakwaszenie włosów powoduje ich błyszczenie, zwykły ocet winny zmieszany z wodą czy sok z cytryny też dają takie działanie. Ta glinka to chyba skleja włosy i trudno ją potem zmyć?...

11

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Ja preferuję nawilżanie włosów np. odżywkami z dodatkiem oleju kokosowego, mam wrażenie że ocet jednak wysusza trochę włosy

12

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Moje włosy nie lubią odżywek, są zbyt obciążone po nich

13

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Ja używam tylko tych spłukiwanych po 2-3 minutach i jestem zadowolona z efektów

14

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Ja też, ale czasem lubię sobie zrobić taką maseczkę termiczną z olejkami na całą noc, owinąć włosy ręcznikiem i olejki wtedy wnikają głęboko w warstwę włosa

15

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Raz zrobiłam tak z naftą bo miały mi się zagęścić włosy... Potem nie mogłam ich domyć, przeżyłam koszmar...

16

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Może za dużo jej użyłaś? Trzeba było zacząć od kilku kropel wmasowanych w skóre głowy a nie na calych włosach

17

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Cytryna też pomaga świecić się włosom? Skoro zakwaszenie pomaga, to chyba tak.

18

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

[quote=Monia99][quote=Mudi]Przecież zapach octu nie utrzymuje się na włosach.. smile
Już lepszy ocet niż jakieś chemiczne mieszanki z nie wiadomo z czym.[/quote]
Dokładnie, po każdym myciu stosuję ocet a ani znajomi czy rodzina nie powiedzieli mi że czują dziwny zapach smile Polecam spróbować w wolnym dniu i przekonać się samemu[/quote]
tak na wesoło:
Ja też nie powiem nikomu ze mu włosy octem zajerzdzaja nawet jak bede czuc:) to sprawa tej osoby jak o siebie dba hahaha

A na powaznie:
kazdy pielęgnuje włosy jak uważa, ja po ocet nie sięgam bo słyszałam ze osłabia cebulki włosów i po długotrwałym używaniu włosy mogą zaczac wypadac.

Pozdrawiam

19

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

A ja mam błyszczące włosy po farbie smile Może mniej zdrowy sposób niż naturalne płukanki, ale skoro i tak muszę farbować... Biokap daje taki efekt, polecam!

20

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Piękne lśniące włosy na zdjęciu.

21

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

A ja do włosów używam szamponu morskiego z Dr Nony. Nie trzeba po nim już stosować żadnych odżywek i włosy pięknie lśnią. Od czasu do czasu nakładam jeszcze maseczkę iłową.

22

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

[quote=majka56]A ja mam błyszczące włosy po farbie smile Może mniej zdrowy sposób niż naturalne płukanki, ale skoro i tak muszę farbować... Biokap daje taki efekt, polecam![/quote]

Ja też używam tej farby i jestem super zadowolona z efektów. Farbuję na blond i koleżanka powiedziała mi kiedyś, że moje włosy lśnią w słońcu jak złoto big_smile

23

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Włosy na zdjęciu faktycznie pięknie lśnią:)

24

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Od słońca chyba każdy blond lśni, w koncu jasny kolor dobrze odbija światło...

25

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

oczywiście, że nie każdy! żeby włos odbił światło musi być przede wszystkim gładki, łatwo zauważyć że światło odbija się tylko od gładkich powierzchni. A gładki włos to przede wszystkim włos zdrowy i nawilżony. Farby blond generalnie przesuszają włosy, więc lśnienie przy rozjaśnianiu wcale nie jest takie oczywiste.
A po Biokapie włosy są właśnie lśniące i zdrowe.