51

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

No nie zareklamowałeś się specjalnie tym "Maleńkim"... wink

52

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Antyreklama to też świetna reklama milagro.

Nie tylko kobiety mówią jedno, myśląc o zupełnie innym!
Na tym naszym maleńkim bożym świecie...

36 - poczekaj aż się zaczniesz przegrzewać od przekwitania, to wyplujesz te słowa z młodości...
Tera czerp garściami, Halina!

53

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Mam nadzieję, że wcześniej wymyślą coś na menopauzalne "poty"... Poza tym będę się odmładzać czym się da!

54

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Najważniejsze, abyś się nawadniała, myła i ruszała ten grubiutki zadek.
Taka gruba jak teraz, długo nie pożyjesz. :*

55

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Oj tam, oj tam, idzie zima, więc coś mnie musi grzać, a tłuszczyk do tego najlepszy...

56

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

[quote=incognito]Antyreklama to też świetna reklama milagro.

Nie tylko kobiety mówią jedno, myśląc o zupełnie innym!
Na tym naszym maleńkim bożym świecie...[/quote]

Powiedziałabym: zwłaszcza nie kobiety...

57

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

[quote=terinna][quote=Naturalna]Po pierwsze dzięki za zainteresowanie i chęć pomocy wink za wszystkie mniej lub bardziej radykalne metody serdecznie dziękuję wink, sama się niektórymi zainteresowałam i np. poczytałam trochę o tabletkach Femmax podnoszących libido, kwieciste opisy doznań i opinie użytkowniczek nawet trochę podniosły mi ciśnienie wink Ale wracając do siostry, miałyśmy szczerą rozmowę i ona powiedziała, że problem leży w tym, że nie spotkała jeszcze faceta, który miałby na nią sposób, tzn. że ona potrzebuje baaaaaaaardoz długiej i urozmaiconej gry wstępnej, żeby nabrać ochoty, a wszyscy faceci z którymi miała do tej pory do czynienia byli bardzo młodzi i chyba jeszcze nie kumają, że seks to nie wyścigi i tu nie chodzi o to, żeby jak najszybciej skończyć ( w sumie nie było czego kończyć, bo zawsze był falstart) noo i taki to problem. Uspokoiła mnie trochę, bo powiedziała, że zn swoją wartość, wie czego chce, ale po prostu nie trafiła na takiego który może jej to dać i tyle smile[/quote]

Noooo czyli dobrze wydedukowałam, że trafiała na same miękkie fryty tongue:P I taki apel od razu mi się nasuwa na myśl: PANOWIE, myślcie troszeczkę więcej o nas, a mnie o sobie w ŁÓŻKU. Dziękuję, życzę miłego dnia smile[/quote]

Tyle krzyku, a w sumie problemu nie ma? Pół forum zaangażowało się w rozwiązanie problemu, który ograniczył się do tego, że Twoja siora nie trafiła do tej pory na fajnego kolesia?;) Ech, chyba macie kłopoty z komunikacją tongue

58

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

He he - dobrze powiedziane smile

59

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Czasem zdanie osób z zewnątrz jest inspirujące - i chyba o to w tej dyskusji chodziło...

60

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

To są tak intymne sprawy, że lepiej chyba z kimś bliskim omawiać?

61

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Ja nigdy się nie zwierzałam siostrze, bo zawsze prędzej czy później mówiła mamie... Od tego były i są przyjaciółki...

62

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Przyjaciółki to największe plotkary, swoim za dużo nie mówię, bo zaraz by całe osiedle wiedziało

63

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Ja wolę jedną ale za to dyskretną i sprawdzoną...

64

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

To nie kwestia tam jakichś preferencji co do obiektów wylewu swych ekspresji.

Jesteśmy pokoleniem "Przyjaciół" - jak zresztą żona Brada Pitta, ten tam od jak ugryźć 10 milionów, no i cała reszta.
Schemat jest taki, że dzieciaczki zawijają z małych dziur do dużych miast, tam introdukuje im się życie miejskie, nowe wyzwania, kace, problemy, sesje, zaliczenia, "zaliczenia", socjorelacje, pazerność (drogie sklepy) oraz parę innych co nowszych wynalazków jak np. modny ostatnio ateizm itd...

...mama jeszcze z tamtych czasów - jak wstawać to tylko rano, jak seks, to tylko w łóżku bez barchanów i po ciemku; jak wizja dobrej rodziny, to tylko przy garze o 15.
Co jej powiedzieć? Zapiłam, pokochałam, pobzykałam i poszedł? Jeden, drugi, czwarty, no i ten od aerobiku w wodzie? Powie, żem innowierczyni, że cała miejscowość się dowie, że jestem ździrą w wielkim mieście.

(Jak która nie jarzy klimatu - niech wam google translator przepowie na język polski drugą czy trzecią zwrotkę Empire State Of Mind)

Tak to właśnie przyjaciele zastępują rodziców.
Tylko czy to źle?
Tradycja może być szkodliwa? Ukuta batem, krzywym spojrzeniem rodziców i świadomością "co ludzie powiedzą"?

Część z Was aż pewnie "ukłuła się" tym co napisałem, bo jest takie "moje" w wielu z nas... wink

Oczywiście mogę się mylić... tongue

65

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Tak, pokolenia 345 znajomych na Fb, tylko jeśli chciałbyś pożyczyć kasę to jakoś żadnego chętnego nie uwidzisz...

66

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Pazerność to obserwuję raczej z wiekiem narastającą, wszystko zależy od charakteru...

67

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Aaaaaa ostamotnienie to drugi tej samej długości elaborat milagrande - ale nie chcę o tym pisać.
Niewiele wiem - nie mam tych portali, a aktywność internetową ograniczam do Was i dwóch, trzech osób na gg.

Ba! Ja nawet nie wiem gdzie byli na wakacjach moi znajomi z liceum, co dziś w oczach szczególnie młodych, zakrawa o kpinę.
Zaraz wyjdzie na to, że jestem socjopatą! Czyż tak powinno się nazywać romantyczne dążenie do kilku przyjaciół, ale bliskich, miast setek, ale obcych? Czy koniecznie muszę te znajomości prowadzić "po kablu"?

36 - Ty na pewno portali nie masz. A Wy - Ksymena, Milabene?

68

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Mam ale... nie będę się ujawniać, za dużo byś zobaczył/przeczytał i potem nie mógł spać po nocach... wink

69

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Cóż za pewność... Czuję się zinwigilowana!

70

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Kiedyś miałam konto na nk ale tak często tam bywałam że aż zapomniałam hasło... Facebook traktuję czysto instrumentalnie, do kontaktów ze znajomymi gdzieś tam w świecie

71

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

36 - daj spokój - na razie nie byłem "w środku", więc czerp ze swej cnoty, póki jest! Albo od razu przyznaj, że lubisz zaglądanie tu i ówdzie. wink

milagro - nawet bym nie chciał. Jeśli już kiedyś coś, to tylko twarzą w twarz.
Nie dałem się sygnatrurze lat 201x - nie zawieram znajomości przez internet. wink

Raz się zdarzyło i od kiedy koń gonił mnie pośrodku "miasta" przy głównym dworcu PKS (chlubnie to nazwane), od kiedy czar prysł że tak to ujmę po trzecim wejściu, od wtedy nikt mnie na to nie namówi.

Co innego nasze wzniosłe rozważania tutaj.
Jeteśmy sumą "incognit" i tak jest dobrze. wink

72

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Widzę że jesteś niespełnionym ginekologiem... wink Cóż, nie byłabym wdzięcznym "obiektem badawczym"...

73

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

A co - krawędzie "ostrygi" Ci się rozmiarami nie zgrały?
Wewnętrzna jest jak spadochron, a zewnętrzna jak narzutka z Ikei?

Przeżyłbym, choć nie jęczał z zachwytu!

74

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Hmmm.... metaforyka godna poety, tylko że ja bardziej prozaiczna jestem.

75

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Zatem pieprzyć prozę, bierzmy się za poezję!

O ile ciekawiej jest...

Od tego mamy nasze forumowe wcielenia! wink

Od prozy mamy własne życia.