1

Temat: Bielizna

Bielizna to miłość niemal każdej kobiety. A i dla mężczyzn nie pozostaje obojętna... Ja mam szufladę pełną biustonoszy i zawsze jest okazja aby coś sobie dokupić. Teraz są taaaaaakie możliwości, kolory, wzory, fasony. Achhhhhhh, żeby tylko portfel był grubszy. Jestem ciekawa, czy kupujecie tylko markową bielizę, czy poprostu taką, która wpadnie Wam w oko?

2

Odp: Bielizna

miły temat smile
tylko markowa! ale... ja innej nie mogę ze względów "technicznych" a właściwie fizjonomicznych big_smile

takie zakupy bolą i to bardzo... po portfelu dają mocno sad
ale co tam... raz na jakiś czas można!

za to odbijam sobie ilością 'dołów' od bielizny!! tu mam wszystkie kolory i fasony w ilości ogroooomnej big_smile

3

Odp: Bielizna

Lubie bielizne lecz jakąś Panią z obsesją na jej punkcie to nie jestem big_smile.
W firmowych wink. I często płacze po takiej imprezie że poszło sporo kasy na to, ale raz na kilka miesiecy można zaszaleć.

Za to kocham sie w gorsetach tongue Co prawda nie mam ani jednego, lecz tak mi się strasznie podobają - zwłaszcza takie ładnie przyozdobione itd, tylko gdzie bym je nosiła tongue lu pod co tongue

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-07 18:32:33)

4

Odp: Bielizna

Gorset fajna rzecz. A najpiękniej wygląda sam... Okazja zawsze może się nawinąć.

5

Odp: Bielizna

Niby tak - wiadomo gdzie wink ale ja jednak nie gustuje w przebierankach ; i tym podobnych sprawach tongue zresztą moj też nie tongue

6

Odp: Bielizna

no tak, my też gustujemy raczej w rozbierankach niż przebierankach big_smile

7

Odp: Bielizna

Kiedyś miałam takie hobby ... kupowałam majty na potęgę hehe w sumie przez to moje kolekcjonerstwo uzbierało się jakieś 70 szt big_smile I koronkowe sexy i zwykłe sportowe , po dziewczęce w słoniki , misiaki , kwiatuszki ... przeważnie z Trolla " Trend Station" i z Cropp .

8

Odp: Bielizna

ja mam całe pudło kolorowych z Atlantica - podobnie jak mój narzeczony
w żabki, świnki, motylki itd :-)

koronek nie lubię, mam kilka i wystarczy smile

9

Odp: Bielizna

hehe własnie też nie przepadam za koronkami a takie bawełniane , kolorowe są słodkie smile

10

Odp: Bielizna

Ja lubię stringi. W zimie bardziej pełne. Mogą być w motylki i koronkowe - muszą mi się spodobać i już.

11

Odp: Bielizna

Ja kocham bokserki big_smile czy koronkowe czy wesołe big_smile:D

i skarpetki w ciekawe motywy tongue

12

Odp: Bielizna

nie, nie, nie .... stringi nie smile

13

Odp: Bielizna

wiecie co ? kiedyś przez równy rok wogóle majtoch nie nosiłam hehe taką faze miałam czy to lato i sukienka , czy to sroga zima ... aż kiedyś Bozia w Kościele na Pasterce mnie pokarała - bo przeziębiłam pęcherz i jajniki - i znów gatki nosić zaczęłam tongue

14

Odp: Bielizna

[quote=justyna]nie, nie, nie .... stringi nie smile[/quote]

niewygodne ... ale czasem jak spodnie obcisłe i jasne to trzeba sie poświęcić tongue

15

Odp: Bielizna

w ogóle gaci nie nosiłaś big_smile? O ja, ja bym tak nie mogła tongue ja nawet w gaciach spie - co prawda na noc po kąpieli zakładam swieże a potem jak wstane rano biore prysznic to też świeże, ale bez gaci - ni dy rydy tongue

16

Odp: Bielizna

[quote=betitek20][quote=justyna]nie, nie, nie .... stringi nie smile[/quote]

niewygodne ... ale czasem jak spodnie obcisłe i jasne to trzeba sie poświęcić tongue[/quote]


można ubrać koronkowe bokserki - ja tak nosze tongue

17

Odp: Bielizna

Śpię bez, z wiadomymi wyjątkami. Kiedyś mi się zdarzyło po domu biegać bez. Ale to było dopiero niewygodne.

18

Odp: Bielizna

hehe no teraz też już sama nie wiem jak ja wtedy mogłam tak bez gaci hehe
ale wiesz jak fajnie w taki upał w sukience być bez majtoch ? Normalnie przewiewek hehe

19

Odp: Bielizna

Normlanie dziwnie sie czuje bez gaciów tongue
Nawet po kąpieli to od razu gacie ubieram - i moge cały dzień tylko w gaciach biegać tongue

20

Odp: Bielizna

jak zakładam coś obcisłego to mam dwie pary i wtedy
bez gaci kiedyś latem biegałam - dwa-trzy miesiące smile

śpię bez

21

Odp: Bielizna

dziwne jesteście bez gaci tongue

22

Odp: Bielizna

Dwie pary? Pierwsze słyszę o podobnym sposobie...

23

Odp: Bielizna

[quote=pinkmause]Dwie pary? Pierwsze słyszę o podobnym sposobie...[/quote]
hahaha uśmiałam się, tak - na przód i tył wink
dwie pary w szafie dla jasności (czarne i białe) big_smile

24

Odp: Bielizna

ee to ja już nie kumam tongue

25

Odp: Bielizna

Justyna ma dwie pary stringow białe i czarne tongue