51

Odp: Tipsy

no chyba że ma nieciekawy kształt i krótkie płytki paznokciowe...

52

Odp: Tipsy

też tak się zdarza. To wtedy tipsy muszą być...

53

Odp: Tipsy

albo pomalować bezbarwnym lakierem żeby po prostu nie rzucały się w oczy...

54

Odp: Tipsy

Mam znajomą która ma właśnie takie krótkie płytki paznokcia i do tego takie szerokie.

55

Odp: Tipsy

Zwłaszcza jak dłonie  duże...

56

Odp: Tipsy

okropnie to wygląda. Jeszcze jest ona przy kości i te ręce ma takie .... przy kości i tych paznokci prawie nie widać zza tego tłuszczu palców.

57

Odp: Tipsy

No cóż, nie wpłynęłoby więc szczególnie na jej wygląd, gdyby miała ładne paznokcie. Byłyby tylko niepotrzebnym kontrastem...

58

Odp: Tipsy

Ja miałam teraz swoje naturalne 1 cm., ale spiłowałam.

59

Odp: Tipsy

Ja mam króciutkie bo ciągle mi się łamią...

60

Odp: Tipsy

Emilia rozumiem.

61

Odp: Tipsy

Zamiast tipsów polecam paznokcie z żelem. Są ładne i nie psują płytki.

62

Odp: Tipsy

Ja własnie mam tipsy ale postawiłam na klasyczny francuski manikiur z delikatnym kwiatuszkiem,efekt jest cudowny,idealna opcja na impreze,do szkoly i pracy.poza tym nie sa za długie dla wygody:)

63

Odp: Tipsy

[quote=emilia_s292]Ja mam króciutkie bo ciągle mi się łamią...[/quote]
Skąd ja to znam. Długie mam przez kilka dni, a maksymalnie przez tydzień.

64

Odp: Tipsy

]Ja własnie mam tipsy ale postawiłam na klasyczny francuski manikiur z delikatnym kwiatuszkiem,efekt jest cudowny,idealna opcja na impreze,do szkoly i pracy.poza tym nie sa za długie dla wygody:)

O takie  Ci chodzi? Jak dla mnie też są super, nie przesadzone, eleganckie, na każdą okazję. Nie lubię jakichś sztucznych wystających dżetów i tym podobnych ozdób.

65

Odp: Tipsy

A ja zrobiłam sobie tydzień temu paznokcie hybrydowe u kosmetyczki, mam pracę że ludzie patrzą mi cały czas na ręce więc muszą być zadbane, namówiła mnie koleżanka i muszę powiedzieć że jestem zadowolona, nie niszczą się z byle powodu i są b. trwałe:)

66

Odp: Tipsy

Nosiłam paznokcie żelowe przez 3 lata, uwolniłam się od tego 'nałogu' około miesiąca temu i  jestem bardzo zadowolona , że zdecydowałam się zadbać o moje naturalne pazurki wink Poza tym uważam, że bieganie co 3 tygodnie do kosmetyczki na przedłużanie wynikało z czystego lenistwa, bo czyż nieprawda że założonym gotowym szponom trzeba poświęcić o wiele mniej uwagi niż naturalnym żeby pozostały w dobrej kondycji ? Poza tym plastik- fantastik jest passe !!!

67

Odp: Tipsy

A ja zrobiłam sobie tydzień temu paznokcie hybrydowe u kosmetyczki, mam pracę że ludzie patrzą mi cały czas na ręce więc muszą być zadbane, namówiła mnie koleżanka i muszę powiedzieć że jestem zadowolona, nie niszczą się z byle powodu i są b. trwałe:)



O tak hybrydy to coś genialnego smile Ale niestety nie sprawdzą się kiedy lubimy częste zmiany wink

68

Odp: Tipsy

Ja nie miałam nigdy zakładanych tipsów.

69

Odp: Tipsy

Ja od dawna lakiery hybrydowe, przede wszystkim new nails. Skoro tygodniami nie mam żadnych problemów, to tylko korzystać. A nie wyobrażam już sobie powrotu do starych metod malowania paznokci. To była jakaś makabra.

70

Odp: Tipsy

Ta moda to już chyba na stałe przeminęła:)

71

Odp: Tipsy

Też mi się tak wydaje. Oby nie wróciła.

Co ja piszę... na pewno nie wróci. W tej chwili nawet nie trzeba iść do salonu, bo mnóstwo dziewczyn kupuje sobie lampy i robi żele i hybrydy "po domach" za grosze.

72

Odp: Tipsy

ja praktycznie cały czas przedłużam, ale teraz już robię polygel na formie, i dużo mi wygodniej niż na tipsach smile

73

Odp: Tipsy

Wasi faceci nie mieli nigdy nic przeciwko tipsom? smile

74

Odp: Tipsy

Pewnie ciągle upominali, byście były ostrożne wink

75

Odp: Tipsy

Tipsy to wygoda dla kobiet, które nie muszą codziennie tracić czasu na malowanie i jest też efekt wizualny, który faceci powinni też docenić:)