26

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

No i ucichło, a pytanie czy dziewczyna już ochotę odzyskała?

Zrobił jej kto w końcu tę terapię szokową mojego autosrstwa?

27

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Tego sienie dowiemy, bo ponoć to nie sama zainteresowana wątek założyła... Gdyby się dowiedziała, to siostrze by głowę urwała za wynoszenie z domu jej tajemnic wink

28

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Chyba sam musisz się pofatygować

29

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Po pierwsze dzięki za zainteresowanie i chęć pomocy wink za wszystkie mniej lub bardziej radykalne metody serdecznie dziękuję wink, sama się niektórymi zainteresowałam i np. poczytałam trochę o tabletkach Femmax podnoszących libido, kwieciste opisy doznań i opinie użytkowniczek nawet trochę podniosły mi ciśnienie wink Ale wracając do siostry, miałyśmy szczerą rozmowę i ona powiedziała, że problem leży w tym, że nie spotkała jeszcze faceta, który miałby na nią sposób, tzn. że ona potrzebuje baaaaaaaardoz długiej i urozmaiconej gry wstępnej, żeby nabrać ochoty, a wszyscy faceci z którymi miała do tej pory do czynienia byli bardzo młodzi i chyba jeszcze nie kumają, że seks to nie wyścigi i tu nie chodzi o to, żeby jak najszybciej skończyć ( w sumie nie było czego kończyć, bo zawsze był falstart) noo i taki to problem. Uspokoiła mnie trochę, bo powiedziała, że zn swoją wartość, wie czego chce, ale po prostu nie trafiła na takiego który może jej to dać i tyle smile

30

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Łeee Naturalna, to ja mam odwrotny problem - nie umiem szybkich numerków i uwielbiam przynajmniej przez godzinę...

...tak, żeby szukać na końcu płuc, które wypadły gdzieś w trakcie.


Także dokładam nowy wątek, ponieważ tamten temat już zamknęłaś i teraz mnie proszę "leczyć":

"Młody mężczyzna ma wieczną ochotę na długi seks - tu, tam, wszędzie, gdziekolwiek, po 3 - 4 razy dziennie, jeśli nie więcej"

No - Docentki?

31

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Zostawić go we władzy popędów - jak się zmęczy to sam przestanie smile

32

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Zależy jak młody - jeśli w przedziale 20-30 to zrozumiałe, ze przeleciałby nawet gęś i tu nie ma czego leczyć... Samo przejdzie:)

33

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Tylko 3-4 razy...? To rzeczywiście trzeba leczyć! smile

34

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Isia - gruba pomyłka, choć trafnie z wiekiem.

36 - a jak się nie potrafi zmęczyć? To, że nie ma tak na co dzień, to potęguje fakt, że raczej mu to nie przyjdzie samo, no chyba, że wraz z impotencją albo gorszym krążeniem?

Ksymena - biorą Twoję kurację. Podbijam do 5 - 6. wink
5 miałem ostatnio w grudniu. Dałem radę, a odbiorczyni wracała po więcej!

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-09-12 15:43:39)

35

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Raz na jakiś czas to i księdzu wolno wink Ale po 30. sam zobaczysz - będziesz wolał się wyspać...

36

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

[quote=Isia]Zależy jak młody - jeśli w przedziale 20-30 to zrozumiałe, ze przeleciałby nawet gęś i tu nie ma czego leczyć... Samo przejdzie:)[/quote]

Jasne, przejdzie, z jednej na drugą - jakaś choroba weneryczna wink

37

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Grudzień był dawno temu... Liczy się TERAZ! wink

38

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

[quote=Isia]Zależy jak młody - jeśli w przedziale 20-30 to zrozumiałe, ze przeleciałby nawet gęś i tu nie ma czego leczyć... Samo przejdzie:)[/quote]

Zwłaszcza nastoletnią "gęś" wink

39

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

[quote=Naturalna]Po pierwsze dzięki za zainteresowanie i chęć pomocy wink za wszystkie mniej lub bardziej radykalne metody serdecznie dziękuję wink, sama się niektórymi zainteresowałam i np. poczytałam trochę o tabletkach Femmax podnoszących libido, kwieciste opisy doznań i opinie użytkowniczek nawet trochę podniosły mi ciśnienie wink Ale wracając do siostry, miałyśmy szczerą rozmowę i ona powiedziała, że problem leży w tym, że nie spotkała jeszcze faceta, który miałby na nią sposób, tzn. że ona potrzebuje baaaaaaaardoz długiej i urozmaiconej gry wstępnej, żeby nabrać ochoty, a wszyscy faceci z którymi miała do tej pory do czynienia byli bardzo młodzi i chyba jeszcze nie kumają, że seks to nie wyścigi i tu nie chodzi o to, żeby jak najszybciej skończyć ( w sumie nie było czego kończyć, bo zawsze był falstart) noo i taki to problem. Uspokoiła mnie trochę, bo powiedziała, że zn swoją wartość, wie czego chce, ale po prostu nie trafiła na takiego który może jej to dać i tyle smile[/quote]

Noooo czyli dobrze wydedukowałam, że trafiała na same miękkie fryty tongue:P I taki apel od razu mi się nasuwa na myśl: PANOWIE, myślcie troszeczkę więcej o nas, a mnie o sobie w ŁÓŻKU. Dziękuję, życzę miłego dnia smile

40

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Właśnie, im młodszy, tym gorzej!

41

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Niekonieczne, trzeba tylko umiejętnie nim pokierować... Młodszy właśnie więcej się stara, przynajmniej sama mam takie doświadczenia

42

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Ale też jest bardziej niecierpliwy w swoich "badaniach" wink

43

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

No to optymalny wiek faceta to niby jaki?

Po pierwszym rozwodzie czy przed ostatnią sesją? wink

44

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

26 lat

45

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Myślę, że jednak 30-32 - w zależności od egzemplarza

46

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Dla ciała - 25, a dla rozumu - 65...?

47

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Właśnie na dniach przeczytałam, że co setny dorosły jest po prostu aseksualny.
Nawiasem mówiąc nie ma się co dziwić...

48

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Ja bym rzekła obserwując otoczenie, że nawet co drugi... Nie wiem co by ich mogło ożywić:)

49

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Patrzaj Witia!

Dla jednych jestem lekko za stary, dla innej trochu za młody.
Teraz muszę to przetłumaczyć mojemu kompanowi spomiędzy ud...

Tylko co mu powiedzieć?
Staraj się... Maleńki?

50

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Cóż, nie wrócą te lata szalone, jak śpiewano kiedyś...