1

Temat: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Dziewczyny:) Zapuszczam włosy. Nie obcinałam ich od 27 sierpnia i nie zamierzam tak do 1kwietnia:)
To ok. 7-mcy na podrośnięcie moich włosów i zrobienie z nich jakiejś fajnej fryzury
- nie chce mieć nie wiadomo jak długich włosów ale takie do połowy ramion byłyby super;)
Mam już ledwo ledwo sięgające do ramion z tyłu krósze - fryzurka a'la bob - aby nie chodzić nie ogarnięta w tym trudnym czasie  - zapuszczania....

Piszcie co robicie dla swoich włosów, aby rosły zdrowo;)

Ja przestałam farbować włosy zwykłymi farbami - teraz farbuje ziołowymi mieszkankami henna + indygo i osiągam dzięki temu piękny ciepły brąz wpadający w kasztan:) włosy są grubsze i błyszczące właśnie dzięki hennie.

Myje łagodnymi szamponami włosy średnio co 2dni, nie używam żadnych pianek i innych rzeczy do stylizacji włosów, tylko od święta odrobinę lakieru do włosów.

Niestety susze włosy suszarką, ale staram się aby schły same tylko pod koniec troche je podsuszam.

A o reszcie mojej pielęgnacji powiem później;)

KTO SIĘ DOŁĄCZA?

2

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja bogusiam się dołączę.co do mojej pielęgnacji to wypowiem się później bo teraz nie jestem w stanie się nad tym skupić. sad

3

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja też dołączam się... Mam niecałe 10 miesięcy na zapuszczenie włosów... Co prawda lubię krótkie, ale do ślubu chciałabym mieć dłuższe nieco... Więc zapuszczam... Ale podcinam regularnie co 2 miesiące... Z tym, że od teraz już nie będę namawiać fryzjera, na większe cięcia...

4

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Moje sięgają prawie do krzyża, mimo podcinania, więc jak będziecie robić ciecie to mnie zawołajcie big_smile Więcej nie zapuszczam.

5

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja za miesiąc gdzieś smile

6

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

dołączam się! smile

7

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

ja wytrwale nie obcinam włosów:P no oprócz grzywki obciełam na prosto, i raz nosze tak, raz ją biore na ukos;P

ale całe włoski zapuszczam....

co robić na codzień? może zmień kolorek skoro nie chcesz ścinać;P zapleć warkoczyka tu i uwdzie,
spleć włosy luźno w kitka, niby koczka.... różne spinki, gumki, opaski wskazane na nude!

8

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

[quote=bogusiam]ja wytrwale nie obcinam włosów:P no oprócz grzywki obciełam na prosto, i raz nosze tak, raz ją biore na ukos;P

ale całe włoski zapuszczam....

co robić na codzień? może zmień kolorek skoro nie chcesz ścinać;P zapleć warkoczyka tu i uwdzie,
spleć włosy luźno w kitka, niby koczka.... różne spinki, gumki, opaski wskazane na nude![/quote]

No masz racje ostatnio eksperymentuje z wolasmi. Calkiem fajne fryzurki sobie robie. Fanych warkoczykow sie nauczylam robic i klosika tez sobie strzele od czasu do czasu. Ogolnie fajne jest w dlugich wloasach to ze mozna zawsze cos wykombinowac. Gorzej jak mam walsnei takie dni ze sie nie ukladaja no ale jakos sobie z tym radze i wymyslam cos nowego.
Ogolnie to chyba i tak musze trosze podciac koncowki bo juz sa zniszczone to moze wtedy grzywke tez jakos minimalnie wypodeluje.

9

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

dołączam się!! smile
Zapuszczam włosy od sierpnia 2010 z bardzo krótkich i mam już do łopatek smile)
jak pielęgnuję? Nic konkretnego, włosy przeszły dużo dwa razy zmieniałam kolor z czarnego na blond także wiecie wink
Aktualnie myję włosy szamponem rozmarynowym na porost włosów z kosmetykielfa.pl
wink

10

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

I jeszcze ja smile
Zapuszczam do ponad roku, od kiedy jedna fryzjerka zrobiła mnie na zapałkę na górze i zostawiła długi tył mad W tej chwili włosy są równe, sięgają za ucho.
Pielęgnacji dopiero sie uczę - myję raz na 2 dni delikatnym szamponem, szukam idealnej odżywki, regularnie nakładam oleje. Nie suszę suszarką, nie prostuję. Jutro nakładam chemiczną farbę, ale przymierzam się do henny roll

11

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja również jestem w fazie zapuszczania włosów : ) Mam je już dosyć długie , jednak chciałabym je wyrównać i odżywić : )
Jeśli henna to polecam khadi , same pozytywne opinie : )

12

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

też się zgłaszam big_smile mam za ramiona i chciałabym dojść tak do łopatek ;p od lat próbuję zapuścić, a włosy stoją mi w miejscu. teraz brałam przez 3 miesiące suplementy, więc mam nadzieję, że niedługo zaczną mi włosy rosnąć jak szalone. smile

13

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

też się zgłaszam big_smile mam za ramiona i chciałabym dojść tak do łopatek ;p od lat próbuję zapuścić, a włosy stoją mi w miejscu. teraz brałam przez 3 miesiące suplementy, więc mam nadzieję, że niedługo zaczną mi włosy rosnąć jak szalone. smile

14

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

ja po nowym roku idę sobie podciąć, obecnie mam krótką fryzurkę, tak do ucha mniej wiecej, ale chce jeszcze krócej wink

15

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja zapuszczam już od jakiegoś czasu i mam włosy do łopatek. Nie suszę ich suszarką, myję co 3 dzień, używam odżywki ze spłukiwaniem, po myciu, nakładam na nie trochę jedwabiu i serum na końcówki smile
i co 2 miesiące staram się minimalnie podcinać końcówki :]

Ostatnio edytowany przez Katia (2011-12-28 18:30:32)

16

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja ogóle nie suszę suszarką. Tzn tylko na praktykach jak trzeba szybko zwolnić stanowisko. smile W domu w ogóle, ale za to tak co drugi dzień prostuję sad

17

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja zawsze byłam znana jako panna z mokrą głową. Teraz kupiłam nową suszarkę i mimo to zdarza mi się wyjść z mokrymi włosami, ale już nie zawsze, bo zaczęłam bawić się dyfuzorem.
Taml92, co praktykujesz big_smile ?

18

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Kochane, ja polecam Wam Calcium Pantothenicum! U mnie sprawdza sie swietnie, włosy rosną jak na drożdżach!

19

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja zapuszczam namiętnie włosy od jakiegoś czasu.
Podcinam je jednak co 2 miesiace o 2-3 cm. To bardzo ważne. Nie ma sensu zapuszczać włosów z rozdwojonymi końcówkami smile

20

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

oo kobietki, jak dobrze, że jest taka grupa wsparcia! ja przez około dwa lata nosiłam króciótkie włosy, z dłuższą grzywką (coś w stylu K. Zielinskiej), a potem zachciało mi się hodować. w zeszłym roku miałam włosy do połowy ucha, a teraz mam już prawie do ramion, w dodatku ciągle zmieniam kolory;) Fakt, trzeba włosy minimalnie choćby podcinać i stale odżywiać, bo inaczej nie będą ładne! teraz przede mną najgorszy, przejsciowy okres.... trzymajcie kciuki! (już niedługo post o włosach pojawi się na moim blogu, zapraszam [url]http://www.liveenjoycreate.blogspot.com[/url];))

Ostatnio edytowany przez liveenjoycreate (2012-09-06 15:36:48)

21

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja zapuszczam włosy już od ok. 2 lat smile miałam bardzo krótkie włosy tzw. boba i okropnie się czułam w tej fryzurze. Doczepiałam sobie włosy na clip in i powiem szczerze, że moja pewność siebie od razu się podniosła wink
Teraz mam już długie włosy, ale i tak moim celem jest zapuścić je prawie do pasa, więc jeszcze dłuuuuga droga przede mną wink

Zapraszam na mojego bloga poświęconego tematyce urody itp. smile
*CZAR POKUSY*
[url=http://www.czarpokusy.blogspot.com]www.czarpokusy.blogspot.com[/url]

22

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

ja zawsze miałam długie wlosy, w lutym br odbiło mi cos i postanowiłam ściąc na półmęko...masakra...nigdy więcej... od tej pory zapuszczam ponownie, minęlo 9 miesięcy i włoski mam juz do ramion, troche mi z tym lepiej , jedyne co robię to co miesiąc podcinam koncówki, ale rosną i to widac:)

23

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja mam krótkie włosy-chłopieńca fryzura od końca 2010 roku do teraz i nigdy już ich nie zapuszczę, bo miałam je długie przez ponad 20 lat.

24

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Moje doświadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże. Korzystałam już trzykrotnie z tego zabiegu, niestety nie zawsze efekt jaki uzyskiwała moja fryzjerka był zadowalający dla mnie.
Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. To metoda hybrydowa która jest połączeniem metody ultradźwięków z podczerwonym światłem (modulacją krzywej cieplnej). Opracowała ją renomowana i znana włoska firma SoCap Original. Szybko i bezpiecznie. Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.
Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

25

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

[quote=gusia1000]Ja mam krótkie włosy-chłopieńca fryzura od końca 2010 roku do teraz i nigdy już ich nie zapuszczę, bo miałam je długie przez ponad 20 lat.[/quote]

Ale obcięcie chyba nie pomogło - krótkie włosy to wciąż krótki rozum wink Taki "chłopieńcy"...