26

Odp: Cienie pod oczami

Ja z kolei mam worki pod oczami, na które nic nie pomaga sad

27

Odp: Cienie pod oczami

Oj, to w takiej sytuacji chyba tylko jakiś zabieg?

28

Odp: Cienie pod oczami

Chyba   tylko zabieg by pomógł, ale raczej nigdy się chyba na to nie zdecyduję.

29

Odp: Cienie pod oczami

Ja też mam, nazwijmy to "defekty", ale zabiegom się mimo to nie poddam. Raz, że są drogie, dwa, nie wszystko, co nie jest idealne od razu trzeba poprawiać, nawet jeśli się ma możliwości.

30

Odp: Cienie pod oczami

Dokładnie. Masz rację.

31

Odp: Cienie pod oczami

Może zamiast do kosmetyczki powinnaś się udać do [url=http://forum.gazeta.pl/forum/w,22,122962828,,Apteki_i_tanie_srodki_medyczne_8211_Wasze_opini.html?v=2]apteki Środki medyczne[/url], czy jakieś specjalistyczne (choć wiem, że w aptekach są drogie, ale czasem warto) dermokosmetyki mogą pomóc. Obawiam się, że same naturalne metody mogą okazać się zbyt słabe... Ja kiedyś wybielałam cienie okładami z ogórka smile na jakiś czas pomagało, ale na bardzo krótko. Tymczasem wszystko można zatuszować korektorem...

32

Odp: Cienie pod oczami

Zgadzam się dobre korektory są niezastąpione, a efekt dopełniają rozświetlacze. Ja ma używam korektora Manhattan, a rozświetlacza niemieckiej firmy LR jestem baardzo zadowolona. Nosze go zawsze w torebce, bo używa sie go na makijaż, polecam dla zdesperowanych.

33

Odp: Cienie pod oczami

Moja siostra używa korektora Manhttan, takiego z aplikatorem z gąbeczką, takim samym jak do błyszczyków. Spróbowałam dwa razy i w sumie dobry jest. Ja jestem zadowolona ze swojego z Avonu w sztyfcie, ale chyba jednak przerzucę się na płynne. Puder Golden Rose, który poznałam dzięki portalowi Uroda & Zdrowie w tej chwili zastępuje mi i puder i korektor 2w1.

34

Odp: Cienie pod oczami

kiedyś, gdy byłam mała miałam fiotetowe sińce pod oczami. na szczęście wyrosłam z tego. wory dalej są, ale tylko troszkę fioletowe. za to mój ojciec ma ciemnobrązowe cienie - ale on to ma z powody problemów z wątrobą.

35

Odp: Cienie pod oczami

Widziałam w necie, że robi się takie operacje - w miejsca pod oczami przeszczepia się trochę ciała np. z tyłka czy nogi. Osoby, które mają tam mocne cienie, zwykle mają też wgłębienia pod oczami. Jeśli się je wypełni grubą warstwą, twarz wygląda lepiej no i oczywiście sińce znikają.

36

Odp: Cienie pod oczami

A nie tłuszcz się tam wszczepia? Ja kiedyś taki zabieg widziałam w tv. Wiecie co jeszcze możecie spróbować, z serii hypoalergicznej z flosa jest krem pod oczy. Głównie ma nawilżać ale podobno również zmniejsza cienie. Na urodowy defekt - cieniutka skóra, to żaden krem nie pomoże.

37

Odp: Cienie pod oczami

Mam ten krem. Nie działa. myślałam jeszcze o takim z ziaji, ale nie mogę go znaleźć.

38

Odp: Cienie pod oczami

Na cienie i worki pod oczami polecam...krem na hemoroidy:) Wiem wiem-brzmi okropnie, ale działa:)Nie wiem czy we wszystkich przypadkach to się sprawdzić bo poznałam już ludzi, którzy od urodzenia mają cenie i worki i chyba to już taka uroda.

39

Odp: Cienie pod oczami

Krem na hemoroidy? Nie wiem czy bym się zdecydowała na to tongue Szczególnie tak jak piszesz rudzielec1984 moje cienie pod oczami mam od zawsze i chyba tak zostanie wink
Miałam też ciekawą sytuację z nimi związaną wink Byłam kiedyś na makijażu u kosmetyczki i mówię jej żeby mi zatuszowała chociaż trochę te cienie. Na co ona mi mówi, że ma taką klientkę której marzą się cienie pod oczami xDD Nie wiem jak można o czymś takim marzyć, no ale gusta są różne wink Ja już do swoich się przyzwyczaiłam po prostu taki typ urody mam ;]

40

Odp: Cienie pod oczami

[quote=niezapominajki]Krem na hemoroidy? Nie wiem czy bym się zdecydowała na to tongue Szczególnie tak jak piszesz rudzielec1984 moje cienie pod oczami mam od zawsze i chyba tak zostanie wink
Miałam też ciekawą sytuację z nimi związaną wink Byłam kiedyś na makijażu u kosmetyczki i mówię jej żeby mi zatuszowała chociaż trochę te cienie. Na co ona mi mówi, że ma taką klientkę której marzą się cienie pod oczami xDD Nie wiem jak można o czymś takim marzyć, no ale gusta są różne wink Ja już do swoich się przyzwyczaiłam po prostu taki typ urody mam ;][/quote]

Może wchodzi jakaś nowa moda na cienie pod oczami, a my jeszcze nic nie wiemy:D

41

Odp: Cienie pod oczami

[quote=rudzielec1984]
Może wchodzi jakaś nowa moda na cienie pod oczami, a my jeszcze nic nie wiemy:D[/quote]

Możliwe, nigdy nic nie wiadomo tongue

42

Odp: Cienie pod oczami

[quote=niezapominajki][quote=rudzielec1984]
Może wchodzi jakaś nowa moda na cienie pod oczami, a my jeszcze nic nie wiemy:D[/quote]

Możliwe, nigdy nic nie wiadomo tongue[/quote]

A tak na poważnie to krem na hemoroidy silnie obkurcza naczynia krwionośne i dlatego łagodzi cienie pod oczami . Niestety ma też właściwości wysuszające, więc trzeba bardzo uważać z używaniem go. Najlepiej stosować tylko w nagłych przypadkach smile

43

Odp: Cienie pod oczami

czyli co, to działa doraźnie? Nie trzeba stosowac regularnie, żeby zobaczyć efekt?
Spróbowałabym na jednej stronie, ale jak zadziała to będę wyglądać jak z podbitym okiem big_smile

44

Odp: Cienie pod oczami

[quote=niechcemisie]czyli co, to działa doraźnie? Nie trzeba stosowac regularnie, żeby zobaczyć efekt?
Spróbowałabym na jednej stronie, ale jak zadziała to będę wyglądać jak z podbitym okiem big_smile[/quote]
Krem na hemoroidy nie powinno się stosować regularnie , gdyż jest dość silny i ma właściwości wysuszające a wiadomo, że skóra wokół oczu jest wrażliwa.

45

Odp: Cienie pod oczami

Kusi, żeby spróbować, chocby po to, żeby zobaczyć co to bedzie, ale jak działa to wtedy bedzie kusiło bardziej.

46

Odp: Cienie pod oczami

A próbowałyście może korektorów Dermablend Vichy? Nie wiem czy nadają się pod oczy, ale te ich podkłady są fenomenalne

47

Odp: Cienie pod oczami

w moim przypadku pomógł mi GUAM Microcellulaire Micro complexe - Serum redukujące worki pod oczami  . Może do najtańszych nie należy, ale jest mega wydajny i co najważniejsze naprawdę skuteczny. Zniwelował cienie do tego stopnia, że przy lekkim makijażu są prawie niewidoczne

48

Odp: Cienie pod oczami

Ja szukam takiego produktu, który by sprawił że w 100% będą niewidoczne bez makijażu...

49

Odp: Cienie pod oczami

No ja też, bo to katorga.

50

Odp: Cienie pod oczami

Polecam maski niwelujące cienie, dostaniecie je w każdej drogerii