1

Temat: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Już dziś pomyśl o letnim aktywnym wypoczynku wspólnie z rodziną na pięknych Mazurach, pod żaglami.

Mazury mają w sobie magię. Kto raz odwiedził te strony, tęskni za nimi i chętnie powraca w następnych latach. Największym bogactwem Mazur są jeziora, lasy i przede wszystkim klimat.

Idealnym pomysłem spędzenia tych chwil będą starannie skomponowane Aktywne Wczasy Rodzinne. Kilka noclegów w komfortowych pokojach z wyżywieniem w eleganckiej restauracji oraz zabiegami relaksacyjnymi i dużą porcją ruchu sprawią że Wczasy w Hotelu na Mazurach staną się stałym punktem Państwa kalendarza.

2

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

ja tam wolę Kaszuby, ale miłośnikom Mazur pewnie się spodoba:)

3

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Ja również wolę morze polskie. Nawet w zimie wybieram się na Hel lub do Władysławowa aby zażyć trochę morskiego, zdrowego powietrza i zjeść świeżą rybkę - chociaż czasem trudno o taką. Polecam Wam też, pozdrawiam!

4

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

nie ma jak Beskid sądecki

5

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Albo Kaszuby, uroczy zakątek

6

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Polska jest długa i szeroka i zakątków uroczych jest wiele, więc kto tylko ma kasę, to może jechać i tu i tam.

7

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Ja z moimi bliźniakami rok temu byłam we Władysławowie.  W tym roku lecimy na Rodos. Maluchy mają 3 latka więc nie wiem jak zniosą lot, ale mam nadzieję, że dobrze, bo chcemy im pokazać kawałek świata.

8

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Zapytaj lekarza, może są jakieś leki na takie okazje?

9

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Ja bym nie ryzykowała, wybierać się w taką wyprawę z małymi dziećmi

10

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Dobry wyjazd w Polskę - wwwzielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.
Fajne jest to, że polskie lokale w końcu się rozwijają. Darmowe pobyty dla dzieci, spa, kort, basen, tory linowe, place zabaw... Wyjazdy w końcu mają sens, a do tego przecież jeszcze dochodzi dosyć niska cena ;-)

11

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

A są jakieś promocje dla osób bez dzieci?:)

12

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Im więcej takich o środków tym bardziej muszą walczyć o klienta

13

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Polecam okolice Mrągowa, np Piecki, doskonale na rodzinny wypoczynek smile

14

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Mnie odstraszają tamtejsze komary, strasznie ich dużo nad wodą i nie tylko... Wolę góry i tamto krystaliczne powietrze

15

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Na komary można użyć spray, jeszcze nie słyszałam żeby kogoś zjadły na Mazurach:)

16

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Spray nie zawsze jest skuteczny. Niestety. Tak samo jak Raid. Przynajmniej u nas się nie do końca sprawdza.

17

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Możliwe że jesteście tak apetyczni, ze komary bez względu na wszystko się na was rzucają wink

18

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

[quote=snoove]Na komary można użyć spray, jeszcze nie słyszałam żeby kogoś zjadły na Mazurach:)[/quote]

Te spraye nie działają, nawet mam wrażenie, że niektóre z nich zamiast odstraszać, to przyciągają komary tongue Ja np. jestem uczulona, gdy ugryzie mnie komar, to zaraz w tym miejscu pojawia się spora opuchlizna i ból i skoro z przydomowego ogródka muszę uciekać przed tymi małymi, wrednymi wampirami, to przypuszczam, że na Mazurach, gdzie przecież jest dużo słodkiej wody, rzeczywiście komary mogłyby mnie zjeść tongue I to powstrzymuje mnie przed wyjazdem tam. Wolę pojechać gdzieś gdzie nie ma komarów, albo jeździć na urlop w takim terminie, gdy one już nie dokuczają.

19

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Prawda, spraye sprawiają, że tylko samemu się śmierdzi, a komary jak gryzły, tak gryzą dalej hmm
Co do Mazur, to byłam w tym roku w Mikołajkach i wróciłam zakochana w tej miejscowości smile

20

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

My raczej omijamy wakacje w Polsce. W przyszłym roku chcemy udać się do Tunezji- ] Pogoda jest pewna, jest praktycznie zawsze ciepło, słońce ciągle świeci. W Polsce nie ma nic pewnego.

21

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Może akurat nie od razu ciepłe kraje, bo raczej wolę góry:) najbardziej to mi się chyba marzy taki apartament z własnym kominkiem nie wiem może coś jak chociaż te ceny trochę odstraszają...

22

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Ja to byłam razem z moim mężem oraz naszą pociechą właśnie na Mazurach i mi się bardzo podobało. Było bardzo fajnie nic nam się nie stało i cali wróciliśmy ale wszystko przez to, że o siebie dbaliśmy i mieliśmy takie preparaty przeciwko komarom, które nam bardzo pomogły. Uważam właśnie, że bez tego nie ma co jechać tam na mazury niestety


Po slubie wszystko trzeba zmienic zaczynajac nawet kuchni a potem konczac jakby to powiedziec na tym ] teraz mam dylemat od tego to trzeba byloby zaczac

Ostatnio edytowany przez deborrra (2015-06-23 13:52:36)

23

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Na mazurach prawda, że trochę tych komarów jest ale to też zależy od tego w jakie się dokładnie miejsce pojedzie bo to różnie wtedy właśnie bywa : ) moim zdaniem po prostu lepiej chyba pojechać w Mazury ale już nie w środku jakiegoś sezonu tylko po sezonie

24

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

Jeżeli chodzi o wczasy z dzieckiem to polecam to  miejsce ze względu na czystosc i kącik dla dzieci. Do tego profesjonalna bsługa, a dla kobiet centrum urody. Plusem jest tez dobra lokalizacja - bo bardzo blisko morza

25

Odp: Wczasy pod żaglami na Mazurach

My właśnie planujemy w tym roku wyjazd na Mazury smile Szukamy jakiegoś wygodnego apartamentu, bo przy małym dziecku taka opcja jest chyba najlepsza. Wszystko jest pod ręką i prywatność dużo większa niż w hotelu czy pensjonacie. Możecie polecić jakiś apartament na Mazurach? Znacie może Sun & Snow  Bo widzę, że mają też apartamenty właśnie na Mazurach.