51

Odp: Mydełka

Nie, ale wyjątkowo zachwyciło mnie Organiqe len z takimi brązowymi kawałkami zatopionymi w białym. jest cudowne, tyle że bardzo szybko się wymydla.

52

Odp: Mydełka

Ja polecam mydło Alepp. smile

53

Odp: Mydełka

ja używam mydło alep 25% i jestem zachwycona smile

54

Odp: Mydełka

a ja uwielbiam naturalne mydełka z Lawendowej Farmy smile zwłaszcza Krzepką pokrzywę do mycia włosów i mydło z aktywnym węglem do twarzy i zębów

55

Odp: Mydełka

Nie zwracam uwagi na mydło. Nie używam go często. Tylko czasem do rąk
A tak to tylko żele różne. : )

56

Odp: Mydełka

Na helfach kupiłam takie fajne mydełka ziołowe robione ręcznie przez mydlarkę w Beskidach, które leżakują przez 6 tyg na drewnie olchowym. Ja wybrałam ze skrzypem polnym, potem z akacją, a ostatnio z nagietkiem. Są przeróżne, nawet z pokrzywą:) Są świetne na prezent bo zapakowane w solidny brązowy kartonik w środku wypełniony trocinami. Eko i bardzo klimatyczne smile

57

Odp: Mydełka

O! to coś dla mnie podrzuć mi na priv więcej info.

58

Odp: Mydełka

Przed długi okres czasu nie używałam mydeł w kostce, bo zawierają składnik pochodzenia zwierzęcego. Więc do mycia rąk zostawały mi mydła w płynie.
Teraz wróciłam do kostki bo znalazłam mydła Aleppo. Myję się nim cała, nawet włosy. Jego skład to oliwa z oliwek, olej laurowy, sól morska. Tylko! Działa świetnie na moją tłustą cere i kiedy wyskakują mi np. plamy (teraz już właściwie nie wyskakują;P). Całkiem też zniknął problem suchych placków (nie mam pojęcia skąd takie się brały na mojej tłustej cerze).
Mydełko nie wysusza, do zapachu trzeba się niestety przyzwyczaić, ale dla efektów warto a po kilku zastosowaniach już nic nie czuć. A to cena tego, że mydło jest w 100 naturalne bez chemii, perfum itp. Dlatego idealnie nadaje się dla alergików.
Ja moje odkryłam w Mydlarni u Franciszka. Najpierw przeraziła mnie cena, bo to w koncu tylko mydło ale przy tylu zastosowaniach właściwie nie potrzebuje juz mieć osobno żelu pod prysznic, żelu do twarzy i szamponu więc cena jest naprawdę ok.

59

Odp: Mydełka

Z mydełkami to różne. Aktualnie używam nivea. Przeważnie kupuję jakieś na promocjach więc zależy od promocji na jakie się decyduję. Zazwyczaj nivea, dove, Fa, palmolive.

60

Odp: Mydełka

[quote=justysiaa893]ja używam mydło alep 25% i jestem zachwycona smile[/quote]
Ja tez używam mydła Aleppo 25% z Mydlarni u Franciszka. Może nie wygląda za ładnie, ale działanie ma nieocenione smile

61

Odp: Mydełka

najbardziej lubię dove smile wszystkie rodzaje, każde w sobie ma to coś co poprostu lubię wink
mydło protex od czasu do czasu kupuje albo mydło siarkowe smile

62

Odp: Mydełka

z Dave jest świetne big_smile

63

Odp: Mydełka

Ja jestem fanką mydeł marsylskich:) Obecnie używam tego  może nie wygląda atrakcyjnie, ale za to super nawilża:)

64

Odp: Mydełka

ja używam mydeł na wagę ze starej mydlarni w bydgoszczy


Obecnie używam nivea i oriflame (jedyne co trawię z tej firmy) maracuja & aloes

65

Odp: Mydełka

Uwielbiam mydła Enklare, sama natura i świetnie myją!

66

Odp: Mydełka

Ostatnio odkryłam mydło z węglem aktywnym, świetnie oczyszcza skórę.

67

Odp: Mydełka

Ja zakochałam się w afrykańskim mydle Dudu-Osun. Czarne, naturalne, uwielbiam wersję cytrusową. Świetnie się pieni i jest wydajne. W Rossmannie kosztuje dużo, w innych sklepach kupuję za połowę mniej.

68

Odp: Mydełka

Mydła Biały Jeleń są fajne:)

69

Odp: Mydełka

Tak! Są rewelacyjne i pomyśleli o przeróżnych rodzajach. W ogóle ta marka wspaniale rozszerzyła asortyment o różne kosmetyki do higieny i środki czystości.