151

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

polecam firmę Konad  można zakupić u nich stempelki+ płytki ze wzorkami mam kilka sztuk i jestem z nich mega zadowolona.

152

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

okropne te niektóre paznokcie, np takie szpony. nie przepadam w ogóle za takim kształtem. a co powiecie o naklejkach z gotowymi wzorami? chciałam wstawić jeden wzorek, który mi się podoba - ale nie mogę , więc przesyłam lin interesuje mnie black hearts - co o nim myślicie?

153

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

ja nie cierpię współczesnej mody na tipsy - takie wąskie, spiłowane szpony. Wyglądają okropnie, nie wiem, jak w ogóle można sobie coś takiego zrobić i jeszcze za to zapłacić tongue Ja noszę średniej długości, kwadratowe albo w kształcie migdała i takie według mnie są najładniejsze smile
naklejki bardzo mnie zainteresowały, lilianka, testowałaś je już?

154

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

ano testowałam. byłam sceptycznie nastawiona, że naklejki to slaby interes i jednorazowy zakup a tu prosze - mam je bez zadrasniecia na paznokciach drugi tydzien. wzory ciekawe, zywe kolory. mysle, ze bede czesciej siegac po tego typu rozwiazania big_smile

155

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Fajne wzorki ale jakoś boje się tipsow , niszczą płytkę i wyglądają u mnie jak łopaty ;/ wole własne paznokcie pomalowane w ciekawy sposób:) co myślicie o takim cieniowaniu paznokci jak tu ? [url]http://mynameisodetteswan.blogspot.com/2012/07/15-egzotyczny-manicure.html[/url]  smile  może komuś wpadnie w oko:)

156

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Ja raczej nigdy nie zdecyduje się na tipsy mimo że faktycznie wiele jest pięknych wzorków. Ostatnio widziałam takie 'naklejki' w pudełku atrakcyjnie wyglądały, ciekawi mnie jak prezentują się na paznokciu. Może ktoś próbował?

157

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Tipsy mnie odstraszają... Poza tym mam bardzo ładną płtyke paznokciowa więc nie widze powodu aby psuć ją sobie tipsami. Sama maluje sobie wzorki najczęściej jakis kwiatuszek, serduszko ze skrzydełkami, paseczki.
Co do naklejek to chyba zależy od paznokcia... Na moich jakoś nie chcą się trzymać

158

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

lubię różne wzorki. często eksperymentuję.
Na blogu czasami pokazuję moje malowanki, a także szukam różnych ciekawych wzorów w internecie.
[url]http://szybkoilatwo.blogspot.gr/2012/06/wzorki-na-paznokciach.html[/url]
[url]http://szybkoilatwo.blogspot.gr/2012/06/sesja.html[/url]
[url]http://szybkoilatwo.blogspot.gr/2012/05/ciekawe-wzory-na-paznokciach.html[/url]

159

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Ja tez sama nie umiem sobie niczego zmalować! Może naklejki, pekacze albo magnetyczne? Prosto a efekt całkiem niezły smile

160

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

a ja nie lubię chodzić na łatwiznę chociaż powiem szczerze że Konad nie jest taki banalny a efekt ?! niebanalny tongue można poeksperymentować big_smile

161

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Fajne linki tu powstawiałyście.

162

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Wzory? New nails - najlepsze ceny i fajna jakość. W moim przypadku rozwiązanie mega się sprawdziło. Paznokcie wyglądają ładnie, to samo stosuję na klientek - są zadowolone ;-)

163

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Jak lubię kwiaty i kropki w różnych konfiguracjach:)

164

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

ostatnio wróciła mi ochota na popękane big_smile

165

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Moim zdaniem trwałe, ładne i estetyczne wzorki ma new nails - płaciłam grosze, a przynajmniej efekt po tych kosmetykach jest zadziwiająco pozytywny.

166

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Diabela smile oj tak ja właśnie ostatnio też mam coś ochotę na popękane moje ulubione kiedyś to czerwony z czarnym z czego czarny był pękający na górze.

167

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Ładne świąteczne wzorki:

Nie wiem tylko czy byłabym na tyle zdolna żeby je sama wykonać.

168

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Ja chciałem zrobić prezent żonie, opłaciłem zabieg u kosmetyczki oraz zrobienie paznokci. Dodatkowo żona wybrała efekt syrenki, musiałem iść dopłacić ale było warto.

169

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Ja lubię motywy kwiatowe, dużo kolorów:)

170

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Ja bez wzorków lubię:)

171

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Kwiatki, kropki, paski mam najczęściej