126

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

a w jakim kolorze ... bo wiem, ze fiolet odpada, może jakieś płatki śniegu z cyrkoniami .... na zimowo

127

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

myślę o granacie, a najlepiej czarne z przezroczystymi dziurkami; jasne odpadają, bo mi żółkną, a zresztą srebrne mam już 2 mies. i mi się  znudziły...

128

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

na ciemno... ja jak miałam tipsy jakoś zawsze jasne robiłam, na ciemno sie nie odważyłam, poza tym to też kwestia tego była, że mi strasznie szybko odrastały, a przy ciemnych to bardziej widać niestety

129

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

ja robię zdobienie albo tylko górą albo na 2/3 pazurka i dół pozostaje jasny, więc nie ma to znaczenia, a już dawno nie miałam ciemnych

130

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

może cos takiego na paznokciach
[img]//foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=1/images2004/20040503193844.jpg[/img]

131

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

ja nie umiem nawet jak maluje to krzywo brak wprawy?

132

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Ja nie jestem zwolenniczką wzorków-zdecydowanie wolę French,lub jeden pastelowy kolor.Kiedys znajoma manicurzystka dobrała kolory,które pasują do "kolorytu"moich dłoni i tego się trzymam

133

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Bratowa zrobiła mi pierwszy raz w życiu tipsy!!! Mam żelowe ze zlotymi końcami i dwa fioletowe kwiateczki...

134

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

i jakie wrażenia? takie to straszne???

135

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Właśnie nie takie straszne a szczególnie jak nie mam takich długich.....gorzej pisze mi się na klawiaturze   hahaha

136

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

tak ale akurat do pisania idzie się przyzwyczaić smile

137

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Już jeden tips mi się ukruszył i musiałam spiłować...

138

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

o jej, to jakieś marne... sad

139

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Też tak stwierdziłam....pewnie na dniach pozostałe mi się skruszą bo widać że są popękane...to chyba moje pierwsze i ostatnie tipsy!

140

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

najgorsze jest pierwsze rozczarowanie, ale uwierz są takie, których noszenie to tylko przyjemność smile

141

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Pewnie tak, ale myslałam, że trochę dłużej je ponoszę i teraz trudno mi się przekonać że to taka przyjemność....fakt super wyglądają...

142

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

ja noszę i to nawet do 2 mies. bez uszczerbku smile a w domu i ogrodzie sama przecież "rządzę" tongue

143

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Dużo wzorów paznokci można spotkać na blogach dziewczyn, piszących o tipsach.
Tam pokazują swoje prace.

144

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Ja lubię wszelkie wzory kwiatowe, równie takie fantazyjne zawijasy, a ze noszę dość długie paznokcie, to jest na czym rozwinąć swoją fantazję...

145

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Już wypominałam o fajnym wpisie przy lakierach do paznokci o tym facebook'u - bo zamieścili tam notkę o lakierach ale ostatnia opcja jest dość nowa o jakiś foliach do naklejania, myślę, ze to może być fajna opcja dla kogoś kto nie ma zbyt czasu i szybko potrzebuje poprawić wygląd swoich paznokci.

146

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Tak taka opcja też mi się podoba:)

147

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Fajny powyższy link z facebooka.

148

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

ja mam właśnie renifery na pazurkach smile zapraszam na mojego bloga pazurkowego smile [wystarczy wpisać moj nick w google wink]

149

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Polecam stempelki.. Mam płytki Bundle Monster i jestem nimi zachwycona big_smile

150

Odp: Jakie wzorki na paznokcie :)?

Poszukaj sobie blogów o paznokciach tam dziweczyny robią tutoriale i na prawdę to co tam wyprawiają w głowie się nie mieści ;p  ; **