1

Temat: Mydełka M&P

Witam,
Z radością pragnę Wszytkich poinformować, że właśnie uruchomiłam e-sklep z artykułami do robienia mydełek artystycznych.
Sama zaraziłam się tą pasją dość dawno i chciałabym ją rozwijać i rozpowszechniać w Polsce, gdyż hobby to nie jest u nas zbyt popularne. A szkoda.
Mydełka artystyczne to nie tylko możliwość wykazania się zdolnościami plastycznymi. To też szansa na zrobienie oryginalnego prezentu znajomym lub rodzinie.
Zauważyłam że w Polsce pasja robienia mydełek ogranicza się jedynie do prostego przetopienia bazy, dodania kolorku i zalania formy. Szczytem ambicji jest połączenie dwóch kolorowych warstw, albo zatopienie muszelek, lub innych tego typu dodatków, które z czasem mogą boleśnie podrapać skórę...
A przecież w tym drzemie niesamowicie wielki potencjał! Wyobraźcie sobie mydlane lody wyglądające jak prawdziwe. Babeczki, które wyglądają (i de facto pachną) tak realnie, że ma się ochotę je schrupać.

Miałam okazję robić mydełko pięknie odwzorowujące dno morza. Tutaj zamieszczam zdjęcia prototypu (niestety z komórki)



Dociekliwym wyjaśniam, że muszelkę też zrobiłam z mydła.

Niestety zdjęcia są słabej jakości i nie pokazują jak pięknie mydełko wyszło, ale obdarowana nim koleżanka cieszyła się jak szalona.

Póki co ruszył sklep, ale niedługo dołączę blog gdzie będę zamieszczać projekty do wykonania dla zaineresowanych.
Bardzo serdecznie zapraszam:

2

Odp: Mydełka M&P

no ciekawie to wygląda ,ciekawa jestem jak pachnie

3

Odp: Mydełka M&P

Wygląda pięknie, zupełnie jakby ktoś zamroził i wykroił kawałek morza:) To konkretne miało zapach różany (poszło na prezent). Ale zapach mógł być każdy inny, gdyż dodaję go oddzielnie.

4

Odp: Mydełka M&P

Ładnie to wygląda, fajne na prezent. Samemu można takie mydełka robić?

5

Odp: Mydełka M&P

No jasne, że samemu można to zrobić:) Sama wszystkie mydełka wykonuję ręcznie:)
Potrzeba tylko bazy, kolorków i jakiś zapach, a wszystko w mydełku da się zrobić.
Pozdrawiam

6

Odp: Mydełka M&P

ogólnie kolorowe mydełka wyglądają mega smakowicie. szkoda że są takie drogie ....

7

Odp: Mydełka M&P

A jak oceniacie mycie takim mydłem?

8

Odp: Mydełka M&P

Ja je uwielbiam, skóra jest po nich miękka, nawilżona i nie potrzebuje już balsamów...

9

Odp: Mydełka M&P

Ogólnie lepiej myją niż żele, nie zostawiają tłustawego filmu na skórze....

10

Odp: Mydełka M&P

Super sprawa, używam tylko mydeł glicerynowych do mycia