1

Temat: Opalona skóra

Używacie samoopalaczy? Słońce coraz mocniej grzeje, część koleżanek już złapała lekki kolor. W programach urodowych pojawiła się faza tematów o balsamach, sprayach brązujących. Używacie? Jeśli tak to na jakie części ciała?

2

Odp: Opalona skóra

Na nogi - łydki mam zakryte aż do sezonu letniego i wtedy okazuje się, że są blade jak u trupa. Traktuję je więc balsamem samoopalającym, a ostatnio spróbowalam pianki, która niby miała być lepsza, a jednak na przyszłość pozostanę przy balsamach. No chyba że jakąś inną piankę wypróbuję.

3

Odp: Opalona skóra

A czy ktoś próbował już naturalnego masła kakaowego? Polecam wszystkim, którzy nie chcą wcierać w siebie chemii. Ja uzywam zamiast kremow do opalania i zamiast samoopalaczy. Ostatnio kupuje  z tego sklepu: [url]http://www.mydlarnia.info/maslo-kakaowe-bio-cat-181-id-826.aspx.[/url]

4

Odp: Opalona skóra

[quote=MauaMe]A czy ktoś próbował już naturalnego masła kakaowego? Polecam wszystkim, którzy nie chcą wcierać w siebie chemii. Ja uzywam zamiast kremow do opalania i zamiast samoopalaczy. Ostatnio kupuje  z tego sklepu: [url]http://www.mydlarnia.info/maslo-kakaowe-bio-cat-181-id-826.aspx.[/url][/quote]


A zostawia żólte zacieki lub brudzi? Bo ja przez to za bardzo nie lubię samoopalaczy:/

5

Odp: Opalona skóra

Ja niestety jeszcze nie natrafiłam na żaden dobry kosmetyk który nie zostawiałby brzydkich brązowych plam. Kilka razy próbowałam samoopalaczy różnych firm ponieważ mam  bardzo jasną karnację i opalam się na czerwono. Niestety wszystkie balsamy, chusteczki czy spraye jakich próbowałam używać zostawiały nienaturalny efekt i 'zacieki'. Również chętnie się dowiem czy macie coś godnego polecenia smile

6

Odp: Opalona skóra

Angelika, mam podobnie. jasna cera, opalanie w odcieniach czerwieni i wielki test samoopalaczy non stop. Najlepszy z tych, które do tej pory próbowałam to balsam ziaja ralaksujący. Ładnie barwi na bursztynowy kolor.

7

Odp: Opalona skóra

ja również mam z tym problem , ale u mnie sprawdzał się kiedyś balsam z loreala sublime bronze , jako jedyny nie zostawiał śladów i stopniowo nogi nabierały ładneg kolorku smile

8

Odp: Opalona skóra

Dzięki za radę, kosmetyki Ziaja mi służą  więc muszę koniecznie wypróbować.

9

Odp: Opalona skóra

Ja również polecam balsam do opalania Ziaja, stosuję od dawna w słoneczne dni i dla mnie rewelacja big_smile

Ostatnio edytowany przez mikados (2012-05-24 20:31:31)

10

Odp: Opalona skóra

ja używam dove brązujący do skóry ciemnej, to już moje któreś opakowanie i jestem zadowolona, 4 smarowania i mam opaleniznę

11

Odp: Opalona skóra

Właśnie kupiłam krem brązujący dove, potem podzielę się wrażeniami smile

12

Odp: Opalona skóra

No właśnie wiele dziewczyn twierdzi, że dove jest ok. U mnie podobnie, ręce opalone a nogi zawsze białe. Teraz i tak słońca nie ma ale za chwilę zrobi się znów ciepło i trzeba będzie się rozebrać. Osobiście mam mieszane uczucia, nie przetestowałam balsamów zbyt wiele, jednak większość nie dawała mi pożądanego efektu. Z ziaji lubię ten balsam opalizujący ale on przecież nie przyciemnia koloru. Zastanawiam się nad balsamem z Sun Care, a może Dax? Jeszcze jakieś inne propozycje? A może lepsze są w sprayu?

13

Odp: Opalona skóra

Ja osobiście nie przepadam za tymi w sprayu moim zdaniem jeszcze większe plamy i zacieki zostawiają niż balsam.
Ostatnio kupiłam sobie również chusteczki opalizujące ale również nie jestem z nich zadowolona.

14

Odp: Opalona skóra

Nie uzywam i nie znalazlam jeszcze takiego ktory by na mnie dzialal hmm

15

Odp: Opalona skóra

Ja tam lubie moją bardzo jasną skórę, używam samoopalaczy bardzo rzadko, ale jak już to lubie balsam z Lirene. smile

16

Odp: Opalona skóra

Jak to mówią- szlachta chodzi biała,a plebs opalony big_smile Lubię byc raczej biała wink

17

Odp: Opalona skóra

mam jasną karnacje, latem lubię się opalać żeby nadać lekką opaleniznę ale bez przesady. Strasznie nie podobają mi się kobiety mocno opalone, moja koleżanka chodzi regularnie na solarium i mimo tego że ma 20 lat to ma skórę tak zniszczoną szczególnie na dłoniach i stopach że to wygląda po prostu okropnie i odrażająco, skóra niczym 60latka!

18

Odp: Opalona skóra

najczęściej na twarz, ale rzadko.

19

Odp: Opalona skóra

JA kocham piankę LIRENE zawsze miala ten sam problem co wy, plamy, żółte smugi, nierówne paski, żółte ręce, ten mus uwielbiam i mimo że testowałam wiele róznych produktow jej nie zamienię.
[url]http://szybkoilatwo.blogspot.gr/2012/05/jaki-balsam-brazujacy-wybrac.html[/url]

20

Odp: Opalona skóra

[quote=Darioszka]Jak to mówią- szlachta chodzi biała,a plebs opalony big_smile Lubię byc raczej biała wink[/quote]
Ha ha ha big_smile Ja też wolę być biała, choć z innych powodów.
Po pierwsze - to ma swój urok, tak jak i opalenizna,
po drugie - to inwestycja w zachowanie młodości na dłużej,
po trzecie - z opalaniem łatwo przesadzić, a wtedy skóra wygląda na brudną,
po czwarte - opalenizna dodaje lat. Mimo to od czasu do czasu lubię korzystać  z samoopalaczy, zwłaszcza na łydkach, bo moje są zbyt jasne. Na słońcu chce mi się od razu spać, do solarium nie chodzę, a jedno i drugie w zasadzie uznaję za niebezpieczne. Poparzona byłam dwa razy, choć nie leżałam plackiem na plaży. Opalam się na czerwono, więc trzeba czekać kilka dni lub i tak posmarować się samoopalaczem. Tak poza tym, jeśli ktoś widział rozpacz po czerniaku to zdaje sobie większą sprawę z niebezpieczeństwa. Smaruję się filtrami, zwykle balsamami do opalania zawsze kiedy wychodzę odsłonięta (ramiączka, sukienka, krótsze spodnie).

21

Odp: Opalona skóra

No w tym roku to ja będę opalooona i to bardzo bo jestem cale 2,5 miesiąca na Krecie big_smile no to nieźle się zjaram, że tak powiem na heban tongue

22

Odp: Opalona skóra

Ja używam kremów z filtrami.Sklep z produktami Yves Rocher ma ciekawa linię kosmetyków słonecznych na bazie roślin. Smaruję się cała, a samoopalaczy ni lubie, bo się dziwnie w nich czuję. Jakbym była pomalowana.

23

Odp: Opalona skóra

Hummm.. Ja i tak stosuje olejki do opalania smile lepiej słońce chwyta i maja znacznie przyjemniejszy zapach

24

Odp: Opalona skóra

Wolę być blada niż smarować się samoopalaczami tongue Wybieram słońce smile

25

Odp: Opalona skóra

[quote=Sygin]Hummm.. Ja i tak stosuje [url=http://www.yves-rocher.com.pl/sloneczne/olejki]olejki do opalania[/url] smile lepiej słońce chwyta i maja znacznie przyjemniejszy zapach[/quote]

Nie lubię olejków....wszystko jest tłuste słabo sie wchłaniająa i świcisz się jak bombka na choince....A mój balsam do opalania pachnie bardzo ładnie.