26

Odp: długie, czy krótkie?

Mi też rosną szybko ale i szybko się rozdwajają i się łamią.... a do ślubu miałam takie średnie swoje...

27

Odp: długie, czy krótkie?

I na pewno się dobrze z nimi czułaś, bo nie martwiłaś się, że nagle odleci tips.

28

Odp: długie, czy krótkie?

Pewnie że dobrze się czułam.... tylko że tipsy tak łatwo nie odpadają...

29

Odp: długie, czy krótkie?

Niektórzy mówią, że im szybko odleciały, jak miały te żelowe-chyba słabsze od akrylowych i jak w nich wykonywały czynności-ja by tu napisać-nie lekkie, tylko ciężkie, jakieś szorowanie, ścieranie, plewienie itp.

30

Odp: długie, czy krótkie?

Mi tez szybko odpadły ale niektórym dlugo sie trzymają

31

Odp: długie, czy krótkie?

ja raz miałam żelowy na nodze i trzymał się długo... ale nogą nie zmywam ;

32

Odp: długie, czy krótkie?

ani nie plewisz, prawda?

33

Odp: długie, czy krótkie?

no nie, nogami nie umiem big_smile

34

Odp: długie, czy krótkie?

Ja na nodze jeszcze nie miałam smile

35

Odp: długie, czy krótkie?

ja miałam na małym palcu, bo mi się rozdwajał i był brzydki, więc pani mi go wycięła i do koniuszka żywego paznokcia przykleiła żelowy, bardzo długo się trzymał, no i ładnie wyglądał

36

Odp: długie, czy krótkie?

Jak długo: 3 miesiące, 2 lata? Bo to pojęcie względne...

37

Odp: długie, czy krótkie?

mówimy o paznokciach... wiadomo, że rosną i trzeba je obcinać wink
około 1,5 miesiąca się trzymał potem obciełam już z kawałkiem swojego

38

Odp: długie, czy krótkie?

U mnie średnie.. wink
Chętnie nosiłabym dłuższe bo zdobienie byłoby fajniejsze, ale niestety mam tendencję do ich łamania gdy przesadzę z długością więc nie szaleję wink

39

Odp: długie, czy krótkie?

ja też chętnie nosiłabym dłuższe paznokcie - nawet kosztem zrezygnowania ze zmywania, gotowania, obierania ziemniaków, mycia łazienki, kibelka, podłogi, mycia okien czy wycierania kurzy ... serio serio big_smile big_smile big_smile naprawdę jestem skłonna do takich poświęceń wink

40

Odp: długie, czy krótkie?

Justyna to, żebyś nie czuła się sama, to poświęcę się i przyjmę Twoje warunki i razem z Tobą zapuszczę długie paznokcie big_smile

41

Odp: długie, czy krótkie?

najwygodniej mi w średnich wink krótkie są za krótkie, a długie mnie jakoś denerwują i się ciągle martwię, że się któryś złamie wink

42

Odp: długie, czy krótkie?

Ninek, to mamy wspólne postanowienie na nowy rok wink
któraś jeszcze dołącza do nas? smile smile smile

43

Odp: długie, czy krótkie?

miałam dłuższe, teraz musiałam skrócić i są takie średnie wink

44

Odp: długie, czy krótkie?

JA mam obecnie krótkie.;d

45

Odp: długie, czy krótkie?

krótkie są dla mnie praktyczniejsze

46

Odp: długie, czy krótkie?

Ja wolę nosić długie paznokcie, bo dłoń wygląda ładniej, palce są smuklejsze, no i większa powierzchnia do popisów "zdobieniowych" ;D
Z drugiej strony krótkie są bardzo wygodne, lubię takie nosić od czasu do czasu.

47

Odp: długie, czy krótkie?

zdecydowanie preferuję długie paznokcie, ale bez przesady. obecnie noszę średnio długie i nigdy dłuższych nie wyhodowałam.

48

Odp: długie, czy krótkie?

Kształt moich paznokci, ten naturalny, nie podoba mi się. Są za szerokie, dlatego wyglądają tysiąc razy lepiej kiedy są długie.

49

Odp: długie, czy krótkie?

Lubie dłuższe , ale niedawno musiałam obciąć , ponieważ bardzo mi się porozdwajały i dwa złamały to nie będę chodzić jak oszołom big_smile haha

50

Odp: długie, czy krótkie?

średnie big_smile  jak mam krótkie to się bardzo dziwnie z tym czuję i również mam wrażenie że moja dłoń lepiej się prezentuje gdy mam trochę dłuższe paznokcie.