1

Temat: Sukienka

Mam taką beżową sukienkę. Jest do kolana i jest bardzo klasyczna. Potrzebuję do niej pas, nie wiem tylko jaki kolor pasuje. Pomocy!!!<3

2

Odp: Sukienka

Może brązowy jakiś?

3

Odp: Sukienka

też stawiałabym na brąz. ale nie pas, a pasek, cienki.

4

Odp: Sukienka

Dzięki za pomoc. Kochan jesteście.:**

5

Odp: Sukienka

może właśnie ją czymś przełamać np. złotym takim metalowym paskiem chodzi mi o takie kółeczka pozłączane jak znajdę to dam Ci linka wink)

6

Odp: Sukienka

też myślałam o czymś złotym na początku, żeby nie było tak klasycznie smile

7

Odp: Sukienka

Wszystko zależy od tego jaki odcień beżu ma sukienka i na jaką okazję jest przeznaczona... smile

8

Odp: Sukienka

Beż można zestawić z musztardowo- żółtym ,morelowo-różowym, rdzawo-pomarańczowym , czerwonym , czarnym ,badz szarym kolorem  - to beda najlepsze połaczenia

9

Odp: Sukienka

czarna wstążka też by była okey, albo paseczek złoty

10

Odp: Sukienka

Wy to macie pomysły, sama bym na to nie wpadła. ;]
Dzięki. <3<3

11

Odp: Sukienka

Fotka tej kiecki by się przydała ;/

12

Odp: Sukienka

Czarny też fajnie by wyglądał, bardziej by odbijał od beżu niż brąz

13

Odp: Sukienka

Ja tez mam beżową sukienke klasyczną tzn nie zupełnie ponieważ zakładam ja na rózne imprezy i wyjścia i zakładam paski w zależnosci do dodatków. Jak białe buciki to i biały pasek i ozdoby np torebka, biżuteria, jak czarne to czarne, czasem zakładam do niej fioletowy sweterek i przewiązuje czarnym paskiem do tego czarne buty i fioletowa torebka... Trochę wyobraźni i będzie pięknie:)

Ostatnio edytowany przez sylciar (2012-12-08 01:02:28)

14

Odp: Sukienka

Dodatki potrafią odmienić kreację! ja też mam kilka sprawdzonych torebek i pasków, biżuteria też jest tu niezbędna

15

Odp: Sukienka

Moja ulubiona mała czarna buła ze mną już na tylu weselach i sylwestrach... A na żadnej imprezie nie wyglądała tak samo
Trochę pomysłowości i nie trzeba ciągle kupować nowych kreacji!

16

Odp: Sukienka

[quote=Mariella]Moja ulubiona mała czarna buła ze mną już na tylu weselach i sylwestrach... A na żadnej imprezie nie wyglądała tak samo
Trochę pomysłowości i nie trzeba ciągle kupować nowych kreacji![/quote]
Racja - jesli sukienka jest fajna to nie ma sensu, zeby wisiała w szafie nieużywana, a jesli nie jest fajna to nie ma sensu jej kupować big_smile

17

Odp: Sukienka

Raz kupiłam sukienkę bo była promocja, a potem jak założyłam, popatrzyłam, to byłam zaskoczona ze w ogóle ją kupiłam...

18

Odp: Sukienka

W niektórych sklepach są też 'wyszczuplające' lustra, żeby zachęcić do zakupu!

19

Odp: Sukienka

Do beżowej sukienki fajnie też powinien wyglądać czerwony cienki pasek.

A co do "wyszczuplających" luster. Też to niestety zauważyłam, a jednak często i tak się na nie nabieram, po czym wracam do domu i już w danym ciuchu tak szczupło nie wyglądam...

20

Odp: Sukienka

Też stawiałabym na czerwień, a może pomarańcz, coś intensywnego?

21

Odp: Sukienka

wszystko na ten remat tu już zostało napisane.

22

Odp: Sukienka

Mnie ostatnio podobają się sukienki w tureckie wzory:)

23

Odp: Sukienka

Bardzo fajna jest sukienka w kolorze antracyt, w kroju regularnym, rękawem 3/4.

24

Odp: Sukienka

Ostatnio podobają mi się rozkloszowane sukienki, a'la lata 50-te:)

25

Odp: Sukienka

Ja mam tylko kilka kwiecistych, w sam raz na lato. Na inne okazje noszę spodnie.