226

Odp: Cienie do oczu

ja oglądam często filmiki na youtube
dziewczyny fajnie pokazują krok po kroku jak się pomalować wink

czytam artykuły w internecie, porady itd wink
internet to najlepsze źródło smile

227

Odp: Cienie do oczu

[quote=ladyflower123][quote=One_LoVe]obecnie najlepsze cienie wg mnie - sleek. smile[/quote]

Dla mnie paletki sleek są świetne. Jak na razie mam tylko Au Naturel, ale zamierzam powiększyć swoją kolekcję smile[/quote]

ja mam original i oss. smile

228

Odp: Cienie do oczu

Też uważam że paletki sleek są super mam trzy i na tym nie zaprzestanę:)
Lubię jeszcze cienie z bell są tanie i mocno napigmentowane minusem jest że się kruszą mowa tu o pojedyńczych cieniach:))

229

Odp: Cienie do oczu

jakoś ostatnio polubiłam matowe... wczesniej wolałam ciemne makijaże, teraz stawiam na minimalizm, poza wieczornymi imprezami:) kolory różnie, ale przede wszystkich, chyba brąz,fiolety,granaty, beże

230

Odp: Cienie do oczu

Uwielbiam granat i jego łączenie z różnymi jasnymi odcieniami.

231

Odp: Cienie do oczu

Luska witaj w klubie też lubię ciemny granat połączony najlepiej jasnym różem:)

232

Odp: Cienie do oczu

Ja najlepiej czuje się w brązach, matowych i  kolorowych kreskach. Wydaje mi się,że to wszystko też zależy gdzie się wybieramy i na jaką okazję robimy makijaż wink

Pozdrawiam i zapraszam do  mnie
[url]http://cherrylassie.blogspot.com/[/url]

233

Odp: Cienie do oczu

Ja tam lubię wszystkie kolory na oczach:D
Nigdy nie noszę jednego odcienia zawsze mieszam kolory czy to brązy czy bardziej wyraziste kolory,ale zdaję sobie z tego sprawę że niestety nie wszystkie kolory pasują danej osobie:)
Mi np.nie pasują kolory pomarańczowe wyglądam w nich okropnie ale i tak czasami je noszę:D

234

Odp: Cienie do oczu

aktualnie najczęściej używam cieni Sleek oraz 120 cieni kupionych na allegro. Czasem też sięgam po paletki Maybelline oraz Inglot.
Z tym przydymionym dobrze napisane smile

235

Odp: Cienie do oczu

[quote=pinkmause]Mocne, zdecydowane i ostre. Tak lubię

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images47.fotosik.pl/216/e4c524686d39c18b.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]//images38.fotosik.pl/212/226a50f9e4423349.jpg[/img][/url]

A inne gdzieś wkleiłam w innym wątku.[/quote]
Ja tak samo...Uwielbiam, kocham!
Cudne!

236

Odp: Cienie do oczu

Moja ulubiona technika - ciemne na zewnątrz, jasne w kącikach, love it!

237

Odp: Cienie do oczu

cienie perłowe z firmy deni carte. trwałe wydajne i się nie osypują smile

238

Odp: Cienie do oczu

Moje ulubione cienie to te z paletki Sleek Oh So Special. Bardzo lubię zwłaszcza stonowane odcienie. Często mój makijaż ogranicza się do cielistego koloru na całej powierzchni ruchomej oraz lekkiego brązu w załamaniu powieki. Podobają mi się również intensywniejsze makijaże, ale jednak głównie na innych osobach.

239

Odp: Cienie do oczu

U mnie codzienny, standardowy makijaż to: brzoskwiniowy, matowy cień + diamentowa kredka.
Czasami maluję się inaczej, ale generalnie zawsze wybieram tylko matowe cienie do powiek wink

240

Odp: Cienie do oczu

lubię cienie perłowe  smile teraz używam z firmy DENI CARTE + baza pod cienie z tej samej firmy. Wszystko to sprawia, że cień dłużej utrzymuje się na powiece:)

241

Odp: Cienie do oczu

Bell ma teraz foliowe cienie do powiek, rewelacja!

242

Odp: Cienie do oczu

Ja uwielbiam cienie mineralne, np. Alilla ma wspaniale palety...

243

Odp: Cienie do oczu

Mi się sprawdzają cienie sypkie satynowe. Mają przepiękne kolory i jest ich mnóstwo.

244

Odp: Cienie do oczu

Ja lubię cienie w kremie, są co prawda mniej trwałe ale efekt malowania się jest lepszy.