176

Odp: Cienie do oczu

ja lubię złoto na oczkach, nie wygrałam, ale posiadam tongue tongue tongue

177

Odp: Cienie do oczu

ja też złoto i czerń

178

Odp: Cienie do oczu

[quote=justyna]sam szczęściary wśród nas - wszystko mamy z wygranych big_smile
ja złota na powiece nigdy nie miałam smile[/quote]
może akurat będzie Ci pasować to złoto!

179

Odp: Cienie do oczu

moje złoto jest takie rdzawe, nie jaśniutkie, ale pięknie wygląda, i mimio, że nie przepadam za brązem to często jej jednak z ciemnym brązem łączę na powiece

180

Odp: Cienie do oczu

właśnie brąz pasuje do niebieskiego koloru oczek!

181

Odp: Cienie do oczu

pewnie tak, poza tym ja szatynka, wię teoretycznie powinnam lubić brąz, ale mam wrażenie, że on mnie tak ... hm... no, tak myszowato robi... (jeśli wiecie o co mi chodzi, bo coś nie mogę się wysłowić dziś)

182

Odp: Cienie do oczu

[quote=biedroneczka4]właśnie brąz pasuje do niebieskiego koloru oczek![/quote]

Potwierdzam mam niebieskie oczy i ładnie mi w brązach .Zreszta bardzo je lubię podobnie jak delikatne róże do których mam wyjatkową słabosc.

183

Odp: Cienie do oczu

A ja sobie chwalę cienie mineralne z Rhea, mają duży wybór kolorów matowe, perłowe błyszczące.
Używam je bo są trwałe i nie uczulają. Są to kosmetyki naturalne.
Z tej firmy używam rówież róż do policzków.

184

Odp: Cienie do oczu

nie miałą jeszcze mineralnych cieni

185

Odp: Cienie do oczu

[quote=Natasza]A ja sobie chwalę cienie mineralne z Rhea, mają duży wybór kolorów matowe, perłowe błyszczące.
Używam je bo są trwałe i nie uczulają. Są to kosmetyki naturalne.
Z tej firmy używam rówież róż do policzków.[/quote]

nie znam tej marki sad

186

Odp: Cienie do oczu

[quote=pinkmause][quote=Natasza]A ja sobie chwalę cienie mineralne z Rhea, mają duży wybór kolorów matowe, perłowe błyszczące.
Używam je bo są trwałe i nie uczulają. Są to kosmetyki naturalne.
Z tej firmy używam rówież róż do policzków.[/quote]

nie znam tej marki sad[/quote]


Cienie Rhea nie są dostępne w normalnej drogeri, można je kupić w sklepach internetowych z kosmetykami naturalnymi tutaj link z całą listą sklepów.
[url]http://www.rhea.com.pl/index.php/home/index/22[/url]

Ja o tej marce dowiedziałam się na innym forum smile na prawdę fajne kosmetyki

Ostatnio edytowany przez Natasza (2010-04-13 16:16:33)

187

Odp: Cienie do oczu

Ja jestem zadowolona z takiego zestawu i te cienie metaliczne są bardzo fajne
[url=http://www.fotosik.pl][img]//images40.fotosik.pl/310/9f5fb4f5a035ca53.jpg[/img][/url]

Ostatnio edytowany przez emilia_s292 (2010-07-12 13:28:36)

188

Odp: Cienie do oczu

bardzo fajne są też te cienie
[url=http://www.fotosik.pl][img]//images45.fotosik.pl/314/617eea56aba3bb7f.jpg[/img][/url]

189

Odp: Cienie do oczu

ja używam teraz z sephory (6 kolorów: 3 brązy i 3 fiolety) - dostałam od koleżanek na imieniny smile

190

Odp: Cienie do oczu

Ja na imieniny dostałam srebrne kolczyki.

191

Odp: Cienie do oczu

cień do powiek max factor MAX Effect Dip In
żywe letnie soczyste kolory i delikatna konsystencja - pomimo upału doskonale trzymają sie powieki smile

no i nawet jak upadną to się nie połamią, bo cień jest w buteleczce z gąbczastym aplikatorem!

192

Odp: Cienie do oczu

Przekonuje mnie ta buteleczka, bo faktycznie dużo cieni zniszczyłam, gdy mi upadły i się połamały.

193

Odp: Cienie do oczu

ja też ....
[img]//www.warszawianki.pl/timthumb.php?src=http://www.warszawianki.pl/wp-content/uploads/2010/06/max-effect-dip-in.jpg&w=536&zc=0[/img]
ja mam ten kolor na pierwszym planie, z wyjętym aplikatorem
plusem jest że jest to puder a nie krem - cieni w kremie nie lubię bo mi się przyklejają do skóry pod brwiami....

194

Odp: Cienie do oczu

a drogie są?

195

Odp: Cienie do oczu

na allegro jest jeden - fioletowy za 18zł
ja je wygrałam... wraz z lakierem do paznokci, potrójnymi cieniami zwykłymi i błyszczykiem do ust big_smile

196

Odp: Cienie do oczu

To fajna nagroda. Gratuluję.

197

Odp: Cienie do oczu

dzięki smile

198

Odp: Cienie do oczu

[quote=justyna]cień do powiek max factor MAX Effect Dip In
żywe letnie soczyste kolory i delikatna konsystencja - pomimo upału doskonale trzymają sie powieki smile

no i nawet jak upadną to się nie połamią, bo cień jest w buteleczce z gąbczastym aplikatorem![/quote]
Dobre rozwiązanie... Bo w palecie trudno przechowywać proszek jak się potłucze...

199

Odp: Cienie do oczu

Tak to jest wyzwanie. Nawet ciężko potem nałożyć taki pokruszony.

200

Odp: Cienie do oczu

Mi się nie kruszą, dopóki moja głupia koleżanka się do nich nie dobierze. Zawsze albo pomadkę złamie, albo cienie pokruszy, albo lakieru nie dokręci. Strach wpuszczać do domu. Jak idę robić herbatę, zawsze jej mówię:"Niczego nie dotykaj."