26

Odp: sposoby na zmęczone oczy

no coś ty. Ta nasza córeczka to taki aniołek, że się cieszę jak widzę jak on ją kocha bo ja też ją uwielbiam

27

Odp: sposoby na zmęczone oczy

No to po prostu sielanka... smile

28

Odp: sposoby na zmęczone oczy

tak, pełna sielanka..................

29

Odp: sposoby na zmęczone oczy

w ogóle bez spięć? takie sopkojne z Was towarzystwo?

30

Odp: sposoby na zmęczone oczy

oczywiście, że są spięcia. to chyba normalne w małżeństwie, ale staramy się (może bardziej ja) iść na jakiś kompromis. W ogóle to nie lubię się kłócić albo gniewać z błahego jakiegoś powodu. dla mnie to trochę głupie jakbym miała się do mojego nie odzywać trzy dni bo on nie chciał np. wynieść śmieci

31

Odp: sposoby na zmęczone oczy

w ogóle nie odzywanie się jest wg mnie głupie i dziecinne. Ja to od razu bym wniosła pozew rozwodowy i po sprawie wink

32

Odp: sposoby na zmęczone oczy

no coś ty!!!!!!!!!!! A ty masz męża?

33

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Nie, a z tym rozwodem to żartowałam... Chociaż jak by było tak, że nie potrafiłabym się z kimś dogadać, to zrezygnowałabym z niego... nie lubię się umartwiać smile

34

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Dlatego, moim zdaniem, zanim się weżmie slub trzeba razem trochę pomieszkać i poznać tę drugą osobę.

35

Odp: sposoby na zmęczone oczy

[quote=emilia_s292]Dlatego, moim zdaniem, zanim się weżmie slub trzeba razem trochę pomieszkać i poznać tę drugą osobę.[/quote]
ale mam dziś nastrój, od rana haruję jak kura domowa, ale ... już się nie mogę doczekać ślubu lol

36

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Wiesz, a to teraz to taka typowa kura domowa jestem............powodzenia. szybko zleci do września.

37

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Bo w razie czego można zapobiec rozwodowi w przyszłości, nie biorąc ślubu w ogóle smile

38

Odp: sposoby na zmęczone oczy

chociaż na to nie ma reguły. Niektórzy znają się miesiąc, po miesiącu slubują i żyją długo i szczęśliwie wiele lat a inni nawet roku nie wytrzymują ze soba.

39

Odp: sposoby na zmęczone oczy

reasumując: miłość na wszystko pomaga... również na zmęczone oczy smile

40

Odp: sposoby na zmęczone oczy

tak, wracając do tematu, masz rację wink

41

Odp: sposoby na zmęczone oczy

[quote=emilia_s292]chociaż na to nie ma reguły. Niektórzy znają się miesiąc, po miesiącu slubują i żyją długo i szczęśliwie wiele lat a inni nawet roku nie wytrzymują ze soba.[/quote]
Znam parę, co przed ślubem nie mogła bez siebie żyć, nawet spotykali się wbrew rodzicom, a jak zamieszkali razem po ślubie, to po 2 miesiącach ona się wyprowadziła i założyła sprawę rozwodową

42

Odp: sposoby na zmęczone oczy

No to smutna historia.

43

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Na zmęczone oczy-zaparzasz w kubku 2 torebki zwykłej taniej herbaty jak przestygną przykładasz do oczu

44

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Jasny makijaż, różowy kolor w kącikach oczu smile I mało podkładu, wtedy cała twarz będzie bardziej rześka. A na oczy okulary żelowe.

45

Odp: sposoby na zmęczone oczy

[quote=niechcemisie]Jasny makijaż, różowy kolor w kącikach oczu smile I mało podkładu, wtedy cała twarz będzie bardziej rześka. A na oczy okulary żelowe.[/quote]

Albo przeciwsłoneczne big_smile Hehe

46

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Krople z apteki-chyba świetlik. Reklamuje je "Perfekcyjna pani domu"-p. Małgorzata Rozenek.

47

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Mnie pomahaly oklady z herbaty lub szałwi

48

Odp: sposoby na zmęczone oczy

Na zmęczone oczy polecam też  ziołową herbatkę Gonseen. W okresie zimowym wolę ciepłe okłady. Natomiast w lecie wilgotne saszetki wkładam do zamrażalnika i w razie potrzeby wyciągam i są bardzo kojące. Na okłady stosuję zużyte saszetki, z których wczesniej zrobiłam herbatkę do picia. A saszetki zamiast wyrzucać suszę lub wkładam do zamrażarki.

49

Odp: sposoby na zmęczone oczy

moje oczy wiecznie zmęczone, sińce, worki.. ale pomogła mi ostatnio zmiana fryzury. miałam opadającą na oczy grzywkę, oczy bardzo mi się męczyły. teraz sa krótki i jest lepiej.. trochę. wink

50

Odp: sposoby na zmęczone oczy

No tak, nie ma to jak usunąć problem samemu:)