51

Odp: wzmocnienie paznokci

Seria Radical mi pomogła, ale na włosy.

52

Odp: wzmocnienie paznokci

Ja mam szampon i serum do włosów z Radicala i nie powiem żebym była zachwycona. Moczyłam sobie w oliwie i faktycznie rewelacja!

53

Odp: wzmocnienie paznokci

popieram, ja już nie raz przekonałam się że "babcine" metody sa dużo lepsze od drogich odżywek smile

54

Odp: wzmocnienie paznokci

Na pewno coś w tym jest i nie zaszkodzą, od tych kupnych i drogich.

55

Odp: wzmocnienie paznokci

ja na włosy i paznokcie proponuje Collagen By-Health. Rozdwajanie lamliwosc swiadczy o braku jakis mineralow czy oslabieniu i powinnas sprobowac nutrikosmetykow zeby sie wzmocnic od srodka. Collagen dostalam od kosmetyki dziala super i ma szybkie efekty, bo podobno to najwieksza dawka na rynku. Mozna kupic tez w necie -

56

Odp: wzmocnienie paznokci

Moczenie w oliwce to super sprawa, ja zawsze stosuję suplementy diety na paznokcie, różne, żeby ich nie przyzwyczaić a na płytkę nakładam odzywki

57

Odp: wzmocnienie paznokci

Odżywki są najbardziej skuteczne bo działają bezpośrednio!

58

Odp: wzmocnienie paznokci

Ja kupuję taniutką odżywkę keratynową gal w aptece. Są to takie kapsułki, którym urywa się ogonki i odżywkę wsmarowuje się w paznokcie i skórki, skórki są odżywione a paznokcie robią się mocniejsze i błyszczące. Tą odżywkę można stosować tez na brwi i rzęsy. Chyba 48 kapsułek to koszt 10zł.

59

Odp: wzmocnienie paznokci

Ja mam odżywkę w kremie Astor i bardzo ją sobie chwalę, oprócz tego kupiłam w Avonie taką w płynie, ale nie używam. Jak zacznę podzielę się wrażeniami smile

60

Odp: wzmocnienie paznokci

Sama też używam keratynową odżywkę. Jest tania i wydajna, a co najważniejsze ładnie spełnia swoje zadanie. Odżywia płytkę paznokcia. Jeszcze jeden plus, iż skórki wokół paznokci stają się delikatniejsze, bardziej elastyczne i wolniej narastają.

61

Odp: wzmocnienie paznokci

Ta Astora też właśnie do skórek między innymi. Jest wspaniała.

62

Odp: wzmocnienie paznokci

Z pewnością  nie zaszkodzi przyjmowanie preparatów wzmacniających paznokcie. Ja używam Skrzypovitę i dla mnie jest to najlepszy wybór, nic innego nie pomaga. Poza tym lakiery wzmacniające płytkę no i odpowiednia dieta. Pamiętaj o magnezie, witaminkach, wapniu. Trochę cierpliwości i systematyczności a na pewno wkrótce zobaczysz efekty:)

63

Odp: wzmocnienie paznokci

Do tego powyższego zestawu dodałabym jeszcze cynk.

64

Odp: wzmocnienie paznokci

nail tek bezapelacyjnie najlepszy
po zdjeciu zelu mam mocne paznokcie, zuzylam 1 opakowanie wersji xtra i dziala rewelacyjnie

65

Odp: wzmocnienie paznokci

A ja ostatnio zaczęłam moczyć paznokcie w ciepłej oliwie z oliwek, do której dodałam tej mojej odżywki keratynowej gal, bo ona tez jest w formie olejku. I po tygodniu takich codziennych 15 minutowych sesji mam cud paznokcie i skórki. A i skóra dłoni jest ładniejsza.

66

Odp: wzmocnienie paznokci

A ja najbardziej cenię sobie olejek rycynowy - moczę paznokcie w ciepłym olejku i efekty są rewelacyjne, tym bardziej, że przez wiele lat nosiłam tipsy, co niestety osłabiło mi bardzo paznokcie. Jednak teraz jest już dobrze, a odżywek używam jedynie dla "blasku".

67

Odp: wzmocnienie paznokci

Oj, j tylko raz miałam tipsy i podziękuję. Bolało.

68

Odp: wzmocnienie paznokci

Też tylko raz miałam akryle i to był pierwszy i zarazem ostatni. To co przeżyłam z osłabiona płytka po zdjęciu akrylu to była istna masakra. Witaminy doustnie, wcieranie olejków w paznokcie, maseczki itp...  Bogu dzieki od tamtego czasu jest duuuuża zmiana i moje paznokcie są mocne jak trzeba smile Pielęgnuje je w miarę możliwości bo jak nie ma potrzeby to tylko olejek rycynowy i krem do rak i paznokci. Oczywiście odzywka z jedwabiem Hean lub inne nowości dla odmiany, co daje też efekt french,a  smile

Ostatnio edytowany przez malgosia74 (2011-03-17 21:28:12)

69

Odp: wzmocnienie paznokci

Pamiętam jak koleżanka z klasy założyła na Andrzejki, czy coś tam i potem tak ją denerwowały, że w szkole zaczęła je łamać, odgryzać zębami i odrywać, ha ha, miała takie poszarpane szpony, że gdyby kogoś nimi podrapała to masakra.

70

Odp: wzmocnienie paznokci

Zastosują jakąś dobrą odżywkę, albo kup sobie witaminki. smile

71

Odp: wzmocnienie paznokci

Przez jakiś czas miałam podobny problem, ale zaczęłam używać SUNSET z Kyani, który poleciła mi znajoma. Nie tylko poprawia paznokcie, ale także włosy i skórę.

72

Odp: wzmocnienie paznokci

[quote=angelcity89]moje paznokcie strasznie się rozdwajają i często się łamią... co mam z tym zrobić?[/quote]

osobiście proponuję działanie na dwa fronty - od wewnątrz i od zewnątrz. Raz odpowiednie odżywianie i jakaś suplementacja (teraz biorę Skrzypovitę, ale ogólnie wolę Merz Special). Dwa - smarować paznokcie i skórki olejem arganowym (najlepszy z L'orientu) z sokiem cytrynowym, nie dość, że taki eliksir super działa na paznokcie nawilżając i odżywiając je, to jeszcze je wybiela, jeśli zachodzi taka potrzeba smile

73

Odp: wzmocnienie paznokci

Zdecydowanie polecam serum do paznokci REGENERUM. Do nabycia w aptekach. Przetestowałam i jest świetny!

74

Odp: wzmocnienie paznokci

Maseczka z Żelatyny spożywczej i kilku kropel oliwy z oliwek działa cuda. Trzeba zaaplikować sobie taką tygodniową kurację i paznokcie sa w zdecydowanie lepszym stanie.

75

Odp: wzmocnienie paznokci

Polecam jak na wielu forach użyć odrzywki Eveline 8w1 jest niesamowita:)