1

Temat: Paletki ;)

Kochane, jakie paletki cieni polecacie ? Ostatnio zastanawiałam się nad Sleek i nie potrafiłam wybrać między nude a oh so special ... A na dodatek teraz zakochałam się w paletce NAKED .. smile

2

Odp: Paletki ;)

ja właśnie dostałam na święta paletkę z Beauties Factory wink zamówiłam ją na allegro za 50 zł. ma 96 kolorów, większość matowa. Są też inne opcje z inną liczbą cieni. na początku myślałam, że kupiłam bubla, ale okazało się, że można nią wyczarować wiele ciekawych makijaży. Nie chcę spamować forum linkami, ale jeśli jesteś zainteresowana tą paletką, to opisałam ją i dodałam zdjęcia tutaj: [url]http://monalisamakeup.blogspot.com/2011/12/paleta-cieni-beauties-factory.html[/url]

wszystkie moje najnowsze makijaże na blogu są wykonane przy użyciu tej paletki, więc możesz ocenić także efekt na powiekach. smile zauważyłam, że te cienie mają całkiem dobrą jakość, nawet długo się trzymają.

jeśli któraś wypróbowała jakąś dobrą paletę cieni to chętnie posłucham również big_smile

pozdrawiam wink

3

Odp: Paletki ;)

NAKED troszkę droga, osobiście polecam Sleek Nude, dla mnie lepsza niz Oh So Special smile

4

Odp: Paletki ;)

właśnie dużo babek poleca Sleek, chyba trzeba będzie wypróbować smile:)

5

Odp: Paletki ;)

o tak sleekowe cienie mają świetną jakość i kolory. smile ja mam dwie paletki oh so special i original. smile lubię też cienie od inglota.

6

Odp: Paletki ;)

Polecamy polecamy bo kosztują one ok 30 zł a mamy całą gamę kolorów idealnie pasujących do siebie wink

7

Odp: Paletki ;)

ja zawsze zamawiałam na paatal.pl ale teraz tych paletak tam zabrakło i muszę czekać bo będą w styczniu ;(

8

Odp: Paletki ;)

[quote=sweetie]ja zawsze zamawiałam na paatal.pl ale teraz tych paletak tam zabrakło i muszę czekać bo będą w styczniu ;([/quote]


nooo, paatal ma teraz inwentaryzację, szkoda, bo planowałam zakupy. smile na allegro też są właściwie w takiej samej cenie, rozglądnę się po aukcjach, czy sprzedawcy oferują coś ciekawego bo głupio tak kupować jedną paletkę. big_smile
a jak nie to zaczekam na paatal.

9

Odp: Paletki ;)

masakra, brak asortymentu na paatal to katastrofa big_smile

10

Odp: Paletki ;)

widzę nie tylko ja jestem paatalową maniaczką ;p tylko teraz była ta darmowa wysyłka a nie było połowy rzeczy wink
Kiedyś do nich pisałam na  fejsie i mi powiedzieli że za niedługo będą mieli kosmetyki MAC A! wink
ale to było dość dawno i na pewno coś nie wypaliło ..

11

Odp: Paletki ;)

Osobiście polecam paletki Sleeka-mam dwie-OH SO SPECIAL oraz Storm.  Fajnym rozwiązaniem jest możliwość kompletowania sobie paletki w systemie Freedom z Inglota smile

12

Odp: Paletki ;)

ostatnio w ogóle coś się sypie na paatal, połowy rzeczy nie ma big_smile

13

Odp: Paletki ;)

Nie wiem dlaczego nie lubię paletek Sleeka miałam Original, ale poszła w świat. Niestety nie mogłam się do niej przekonać leżała jakiś czas bezużyteczna. W najbliższym czasie chyba skusze się na którąś encyklopedie Elfa wiele na ich temat słyszałam i to w zasadzie dużo dobrego.

14

Odp: Paletki ;)

Mi się Original nie podobała, nie dla mnie odcienie;)

15

Odp: Paletki ;)

Wolę kupować osobne cienie. ;D
Ostatnio używam Butter Fly. smile

16

Odp: Paletki ;)

Właśnie widziałam ze dużo dziewczyn na YT poleca tą encyklopedię elf'a.
W sumie kosztuje 30 zł a ja mam jeszcze zniżkę 25% w sklepie internetowym , którą wygrałam ;p
Warto spróbować wink

17

Odp: Paletki ;)

także polecam sleeka:) mam dwie paletki - jedną do makijażu dziennego,  drugą z kolorami bardziej szałowymi i jestem bardzo zadowolona:)

18

Odp: Paletki ;)

też mam paletkę sleeka smile oh so special - idealna na dzień, ale i na wieczór można coś ciekawego nią wyczarować. polecam wink

19

Odp: Paletki ;)

Ja mam Sleek Au Naturel i PPQ i bardzo je lubię.
Oprócz nich nie mam więcej takich większych paletek.
Za to lubię np te małe z Rimmel'a w których są po 4 cienie. Albo mam fajne cienie, taka kwiatowa mozaika z Wet'n'Wild, albo z Revlona. Jakościowo są niezłe i można z nimi cuda wyczarować big_smile

20

Odp: Paletki ;)

ja mam paletę ze Sleeka- Monaco i jestem bardzo zadowolona smile

21

Odp: Paletki ;)

Ja się nie maluję, ale kupiłabym paletkę sleek w kolorze nude. big_smile

22

Odp: Paletki ;)

ja mam obecnie 5 paletek Sleek
Au Naturel bardzo polecam, najmniej mi się podobała a teraz.... najczęściej ją używam
jest rewelacyjna smile

Oh So Special także, ale w niej jest więcej różów niż brązów
posiadam jeszcze Bad Girl - idealna do smokey eyes
Monaco - troszę zwariowane kolorki wink
i Sunset - idealna dla niebieskookich, pięknie podkreśla kolor tęczówki smile

23

Odp: Paletki ;)

Ja ostatnio zakupiłam Sleek Oh so special i nie żałuję! smile godne polecenia smile

24

Odp: Paletki ;)

Wszędzie słysze o paletkach Sleek'a, aż będę musiała kupić big_smile Zazwyczaj kupuję cienie z Avonu albo pojedyncze z essence, jednak mam parcie na paletkę tongue szczególnie, że często musze sobie modelki do zdjęć malować :S

25

Odp: Paletki ;)

Oczywiście że SLEEK,kocham je:D