26

Odp: Białe zęby

Nie wiem jak długo trzeba stosować dla uzyskania efektu, ale ja ostatnio używałam Colgate Max Fresh Whitening i ona wybieliła, więc teraz na jakiś szokujący efekt nie licżę. Jak skończę tubkę to na pewno napiszę. Z pewnością będzie pomocna przy utrzymaniu efektu. Zauważyłam jednak, że jest dobra. Fajnie się pieni i ma przyjemny miętowy smak. Po umyciu nie ma takiego nieprzyjemnego wrażenia, że dziąsła są podrażnione, takiego hmmm, jak by to określić... szczypania, jak po niektórych pastach wybielających.

27

Odp: Białe zęby

Muszę sprawdzić skład. Ciekawe czy moje by się wybieliły choć trochę.

28

Odp: Białe zęby

Na wielu pastach napis "Whitening" jest tylko po to, by przykuć uwagę, a drobnym druczkiem jest napisane, że pomagają utrzymać naturalną biel zębów (o ile ktoś ją posiada), zapobiegając powstawaniu nowych przebarwień.

29

Odp: Białe zęby

Jednak wydaje mi się, że najskuteczniejszym domowym sposobem na wybielanie zębów jest Liquid Smile. Jest to żel, który za pomocą pędzelka rozprowadza się po zębach. Na pewno jest to o wiele mniej bolesny sposób i tańszy niż wizyta u stomatologa.

30

Odp: Białe zęby

Ale czy bezpieczny? Czytałam, że takie domowe wybielanie może uszkodzić szkliwo, jak ktoś przesadzi...

31

Odp: Białe zęby

Moja koleżanka szorowała sodą oczyszczoną i proszkiem do pieczenia.

32

Odp: Białe zęby

summerlove: Jeżeli stosuje się do zaleceń, które są na ulotce to jest to bezpieczne. Wiadomo, że co za dużo to nie zdrowo w każdym przypadku, także i tutaj trzeba uważać, żeby nie używać tego żelu częściej niż jest to zalecane.

33

Odp: Białe zęby

Ale wiesz jacy są ludzie - zawsze się spieszy do oiągnięcia efektu...

34

Odp: Białe zęby

raz że ludzie chcą jak najszybciej - jak napisała Summerlove, wiec szkdozą sobie sami chcąc przyspieszyć efekt, a dwa, że zawsze - nawet jak się stosujemy do zaleceń jest to szkodliwe dla szkliwa - nie ma szans, aby było inaczej...

35

Odp: Białe zęby

Wielu ludzi nieświadomie sobie szkodzi. Mówi się ciągle o tym, żeby myć zęby po każdym posiłku. Cóż, nie po każdym się powinno, bo na przykład po jedzeniu kwaśnych rzeczy należy odczekać ok. pół godziny, inaczej wciera się kwas w szkliwo.

36

Odp: Białe zęby

Słyszałam, że kwas rozmiękcza szkliwo i jest ono bardziej podatne na ścieranie przy natychmiastowym myciu...

37

Odp: Białe zęby

W takim razie chyba lepiej użyć wtedy płynu albo gumy do żucia, jeśli już musimy. Piszę chyba, bo nie wiem czy można, wiem tylko że szczotkować nie wolno.

38

Odp: Białe zęby

Z ostrożna chyba można wink

39

Odp: Białe zęby

Nie jak moja koleżanka, która wcierała sodę oczyszczoną i proszek do pieczenia i leciała myć zęby od razu po przełknięciu pokarmu.

40

Odp: Białe zęby

Lepiej nie stosować sody oczyszczonej ani proszku do pieczenia, bo zamiast polepszyć można sobie pogorszyć czego skutkiem jest zniszczenie szkliwa.

41

Odp: Białe zęby

No pewnie, że tak! Ale ona miala na uwadze tylko biel zębów. Niejedna kobieta katuje się tylko po to, żeby w jej mniemaniu fajnie wyglądać. Dobrze, ze teraz nie trzeba już stosować takich drastycznych metod, bo w sklepach pólki uginają się od past wybielających.

42

Odp: Białe zęby

takie pasty nic nie dają myłam już wszystkimi jak już pisałam ja się ostatnio przekonałam do takiej nowości Liquid Smile może do najtańszych nie należy ale daje widoczne i bardzo zadawalające efekty, po za tym co bardzo ważne nie podrażnia szkliwa a ja jestem bardzo wrażliwa na taki ból

43

Odp: Białe zęby

Mi dają, ale np. moja siostra mimo szczególnej dbałości o zęby (oprócz tego nie piła kawy i wina i nuie paliła papierosów) nie mogła pastami sprawić, żeby jej zęby były bielutkie.

44

Odp: Białe zęby

Sensodyne okazała się taka sobie, natomiast z blend-a-med 3d white jestem zadowolona. niedawno ją kupilam i widzę efekt.

45

Odp: Białe zęby

polecam - wcale nie drogą paste do zębów - SIGNAL mikro-granules fluoride & zinc citrate - ma fajne drobinki ścierające dzięki dobrze czemu dobrze czyści zęby z osadu który masz po jedzeniu bądź piciu np. herbaty (bo ja uwielbiam pić herbate)

a do tego jeszcze BIAŁA PERŁA - żel wybielający zęby - kupisz w aptece razem z nakładkami na zęby - jużpo tygodniu lub dwóch widać efekty. zapraszam na mojego bloga [url]http://bogusiam.pinger.pl[/url] - jest tam jego receznja;)

46

Odp: Białe zęby

sporo osób poleca paski wybielajace z blend-a-med smile tylko trzeba  uważać, jeśli ma się wrażliwe zęby.

47

Odp: Białe zęby

Właśnie przedwczoraj rozmawiałam na ich temat z koleżankami. Obie się zastanawiały nad kupnem ich, ale mają obawy, bo koleżanka jednej z nich, mimo iż niegdy nie miała wrażliwych zębów, po zużyciu 8 pasków dostałam niewyobrażalnego bólu zębów. W tej chwili bolą ją już pół roku przy wciąganiu powietrza, a na początku nawet tego nie mogła zrobić. Dwadzieścia pozostałych pasków czy jakoś tak ma dać mojej koleżance, bo ich nie chce, żeby ta przetestowała na sobie. Ja bym się nie odważyła, choć do tej pory słyszałam tylko pozytywne opinie. Może coś z tymi akurat jest nie tak? Może jakaś trefna seria wyszła...

48

Odp: Białe zęby

Ja we wtorek skończyłam kurację tymi paskami smile i jestem bardzo zadowolona... Choć fakt, że po dwóch dniach bolały mnie zęby... Ale kupiłam Sensodyne i ból minął... Efekt bardzo fajny... Teraz dodatkowo myję zęby Blanxem...

49

Odp: Białe zęby

Oooo, czyli miałaś przejściowy problem z bólem. ja to się boję tego użyć. Wystarcza mi Colgate Whitening albo Colgate Max White.

50

Odp: Białe zęby

Tak, miałam. I szczerze mówiąc chciałam nawet to przerwać... To nie był jeszcze ból, raczej taki dyskomfort... Zęby stały się wrażliwsze niż zwykle... Ale jak kupiłam Sensodyne to mi przeszło zupełnie... smile I cieszę się, że skończyłam, bo  efekt był wart tego smile