376

Odp: Kosmetyki które polecam :)

a ja polecam odżywkę do włosów Joanna z Apteczki Babuni- recenzja na moim blogu smile

377

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Polecam serię szamponów (odżywki mnie nie zachwyciły wogóle) Wella. Próbowałam już volume i shine. nie powiem, żeby volume dodawał objętości tak jak rzekomo ma robić, ale włosy są po nim wspaniałe, to trzeba przyznać. Jestem bardzo zadowolona z shine, nie farbuję włosów, więc color oddałam komuś, kto jest zeń zadowolony. Repair oddałam chłopakowi i także był zadowolony, a ja sama, jako jego osobista fryzjerka (jak jeszcze ze sobą chodziliśmy) zauważyłam, że włosy po nim były wspaniałe.
[img]//www.beautyicon.pl/userfiles/image/recenzje_pielegnacja/wella/wella_pro_series.jpg[/img]

378

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=niechcemisie]Polecam serię szamponów (odżywki mnie nie zachwyciły wogóle) Wella. Próbowałam już volume i shine. nie powiem, żeby volume dodawał objętości tak jak rzekomo ma robić, ale włosy są po nim wspaniałe, to trzeba przyznać. Jestem bardzo zadowolona z shine, nie farbuję włosów, więc color oddałam komuś, kto jest zeń zadowolony. Repair oddałam chłopakowi i także był zadowolony, a ja sama, jako jego osobista fryzjerka (jak jeszcze ze sobą chodziliśmy) zauważyłam, że włosy po nim były wspaniałe.
[img]//www.beautyicon.pl/userfiles/image/recenzje_pielegnacja/wella/wella_pro_series.jpg[/img][/quote]

a mi jakoś te szampony nie przypadły do gustu. sad

od siebie polecam paletki sleeka jeśli chodzi o kolorówkę, i bazę hean, świetne połączenie. smile

Ostatnio edytowany przez One_LoVe (2011-12-23 22:33:26)

379

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Tak to jest właśnie z kosmetykami. Ja na przykład wiele dobrego słyszałam o GlissKur, ale więcej nie kupię żadnego z nich. To zdecydowanie nie na moje włosy. Tak samo Garnier Fructis.

380

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Niestety nie ma uniwersalnych kosmetyków, które by wszystkim odpowiadały....

381

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ale mamy dzisiaj wspaniałą różnorodność... nie tak jak kiedyś: krem Nivea i woda brzozowa wink

382

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Garnier Fructis jest okropny... miałam raz i moje włosy powiedziały stanowcze nie! smile
nie ma uniwersalnych kosmetyków... wink

383

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Powiedz jeszcze, że miałaś ten do długich włosów.... bleee. Odżywka też.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-12-25 15:31:53)

384

Odp: Kosmetyki które polecam :)

ja bardzo polecam tusz do rzęs AVON SUPERSHOCK !!! to jest mój faworyt .
Ta szczoteczka ma chyba milion włosków i choć nie jestem wolenniczka sylikonowych szczotek to ta bije wszystkie tusze na głowe wink

385

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Niechemisie nei mam pojęcia co miałam ....  wink
wiem, że był to fructis big_smile big_smile big_smile

386

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=sweetie]ja bardzo polecam tusz do rzęs AVON SUPERSHOCK !!! to jest mój faworyt .
Ta szczoteczka ma chyba milion włosków i choć nie jestem wolenniczka sylikonowych szczotek to ta bije wszystkie tusze na głowe wink[/quote]
Tak tak tak!!! Sweetie, podzielam Twoją miłość do tego tuszu! Jest rewelacyjny.
Justynka, chyba jednak wszystkie Fructis są tyle samo warte hmm

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-12-26 02:34:57)

387

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A ja do Fructisa nic nie mam tongue Dla mnie jest OK smile

388

Odp: Kosmetyki które polecam :)

O widzisz Ninek. Jak tak tutaj rozmawiamy to jedni chwalą to co innym się nie podoba. ostatnio gdzieś tu na portalu oglądałam filmik, na którym pani narzeka na Fructisy i szampony Loreal, a różowy loreal to mój ulubiony.

389

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Każdy lubi coś innego... Ale może i dobrze tongue

390

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Mój ukochany i tani kosmetyk to myjący peeling truskawkowy z Joanny!!! Skóra jest po nim tak gładka, że sama nie wierzyłam, że tak może mocno peelingować... a tak właśnie lubię! Zaskoczył bardzo stosunkiem jakości do ceny...

[url]http://cokupic.pl/i/c_big660391.jpg[/url]

391

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=justyna]Garnier Fructis jest okropny... miałam raz i moje włosy powiedziały stanowcze nie! smile
nie ma uniwersalnych kosmetyków... wink[/quote]

a ja lubię. smile a ten przeciwłupieżowy zlikwidował mi łupież! nie spodziewałam się a to takie zaskoczenie. ale niestety nie trwale, musze stosować co jakiś czas dla utrzymania efektu.

392

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Jak dostałam łupieżu pomógł mi Clear. Szybciutko, tylko jakoś tak trudno się go z wlosów spłukiwało.

393

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Stosowałam dużo różnych kosmetyków. Lubię poszukiwać nowości i coraz to wymyślniejszych produktów. Jak do tej pory to największe wrażenie zrobiły na mnie kosmetyki Bobbi Brawn, a dokładniej błyszczyk i tusz to rzęs. Na rynku jest wiele różnych maskar. Jednak ta jest z pewnością stworzona dla mnie. Nadaje się idealnie do wykonania naturalnego, profesjonalnego makijażu.

[img=PunBB bbcode test]http://www.zeberka.pl/img/lei/6_1.jpg[/img]

Co do kosmetyków pielęgnujących ciało to numerem jeden jest maseczka z glinki Dermaglin. Długo walczyłam z nadmiernym trądzikiem, był moim utrapieniem. Gdzieś kiedyś przeczytałam o glince i jej cudownych właściwościach. Wybrałam się do drogerii i tak oto wpadłam na tę maseczkę. Taka saszetka kosztuje ok. 5 zł w Rossmanie i wystarcza mi na dwa, ewentualnie trzy razy. Resztkę stosuję punktowo na wypryski.

[img=PunBB bbcode test]http://nokautimg3.pl/p-f1-42-f142934764aed153184b14d0547c0c38500x500/dermaglin-maseczka-przeciwtradzikowa-cera-tlusta-i-mieszana-sklonna-do-wypryskow.jpg[/img]

A oto zachwalany przeze mnie balsam, który wyjątkowo łagodnie traktuje moją wrażliwą cerę. Długo utrzymuje się na skórze i przy regularnym smarowaniu wink Non stop można cieszyć się gładkim ciałem. Mój ulubiony zapach, ale są jeszcze inne.


[img=PunBB bbcode test]http://2.bp.blogspot.com/_0qms2S2HXKU/TUnJuHV6hiI/AAAAAAAADng/i6OOmesi7tE/s1600/IMG_3538.JPG[/img]

394

Odp: Kosmetyki które polecam :)

polecam również kredki z Essence LongLasting, u mnie na blogu można znaleźć swatche. smile Są świetne i bardzo trwałe.

395

Odp: Kosmetyki które polecam :)

krem matujący Yves Rocher, puder Rimmel Stay Matte oraz szminka R.Lasting Finish

396

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A ja polecam brzoskwiniowy balsam do rąk z BingoSpa który szybko sę wchłania i nawilża dłonie;)

397

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja uwielbiam wszystkie kosmetyki z bingo- balsam to num.1
szampony tez sa fajne

398

Odp: Kosmetyki które polecam :)

czekam na kosmetyki bingo spa pewnie pojawią się w przyszłym tygodniu. Zamówiłam między innymi sobie ten brzoskwiniowy balsam do rąk. Zobaczymy czy jest tak świetny jak mówicie:)

399

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Mój ukochany i tani kosmetyk to myjący peeling truskawkowy z Joanny!!! Skóra jest po nim tak gładka, że sama nie wierzyłam, że tak może mocno peelingować... a tak właśnie lubię! Zaskoczył bardzo stosunkiem jakości do ceny...


mam taki, pomaranczowy
zdecydowanie lepszy jest z Farmony, o waniliowym zapachu big_smile:D:D ze serii Sweet Secret wink

400

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A mnie przeraża ilość kosmetyków dziś dostępnych. Nie przepadam za chemią ani w jedzeniu ani na ciele. Korzystam z naturalnych kosmetyków (które robię w większości sama) i tez niezle wyglądam:)