101

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostatnio z kosmetyków to płyn do płukania ust i piankę do włosów.

102

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

niechcemisie -  proszę bardzo. Pragnę tylko nadmienić, że poziom mojej ekscytacji w/w kuracją do włosów stale rośnie, otóż już po kilku użyciach (myślę,że około 10) na głowie mam pełno malutkich  odrastających włosów no i włosy już mi tak nie wypadają.

wracając do tych zapachów, no to mówię poważnie, ten niby antycelulitowy żel pachnie jak budyń czekoladowy, nie to co ziaja masło kakaowe (które mi się już ''przejadło'')

Ninek jakie perfumy i paski? Daj znać jak się sprawdzą paski,. czy widzisz efekty i czy warto inwestować smile

Ostatnio edytowany przez mlodaa19 (2011-12-18 19:31:05)

103

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Perfumy a raczej wodę perfumowaną Elizabeth Ardem ArdenBeauty i Paski wybielające z Blend a med smile Już 5 dni kuracji mam za sobą... i ja średnio to zauważam, ale moje współlokatorki uważają, że bardzo widać różnicę...

104

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

wpadłam w manię i zaczełam się interesować kosmetykami naturalnymi - ostatnio zakupiłam to
jest świetny i super wygładza, a jak pachnie - bajka smile

105

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ja ostatnio postanowiłam zadbać o skórę i zakupiłam mydło savon noir. ma świetne działanie oczyszczające, skóra jest po nim miękka i delikatna. ja używam na twarz, ale można na całe ciało i wtedy z rękawicą tworzy fajny zestaw antycellulitowy. Trzeba uważać na podróbki, ale ja kupiłam w fajnym sklepie - mydlarni u Franciszka, którą mam pod nosem więc mogę być pewna jakości smile

106

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Z nowych kosmetyków które zagościły u mnie w ostatnich dniach to: odżywka 8in1 Eveline, płyn pod prysznic Isana z limitowanki, kremy Eveline do rąk, antyperp. AA Deo., krem pod oczy Clarena i pianka do kąpieli Organique :-) Z troszkę wcześniejszych (dla mnie już hity) to balsam do ust Neutrogena, olej do włosów Amla i szampony z linii profesjonalnej Joanna.

107

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

W ostatnich dniach nic nie kupiłam, ale za to dostałam dziś zestaw Avon: korektor w czterech odcieniach, puder w kulkach, dwukolorową kredkę do oczu, serum odmładzające, tusz do rzęs. Do tego książkę - podręcznik dla makijażystów napisaną przez Bobbi Brown, pt. "Perfekcyjny makijaż." i płatki żelowe silcopad do naklejania pod oczy podczas robienia makijażu. Pierwszy raz będę takich płatków używać. Są wielokrotnego użytku i dzięki nim nie osypują się cienie na policzki podczas malowania.

108

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Płatki mnie zaintrygowały... Napisz coś więcej o nich jak przetestujesz...

109

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dziś spieszyłam się malując, więc nie przyklejałam ich, ale jutro już wypróbuję. Wygląda to tak:
[img]//t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSnsg3W3_ypLglbevRj6KSLHF9CprRlaEzxnRn0U4lLRlekAzVZyg[/img][img]//t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQtcYhe1H9lJQE_QQJDyvD-PMxxPlaJzDz3DTvDukk0oGKe2Y3dFg[/img]

110

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja osobiście cieni bardzo rzadko używam, bo jakoś nie lubię się z tym bawić, ale te płatki mi się zaczynają podobać wink A przynajmniej ich idea wink

111

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Bardzo fajna opcja z tymi płatkami smile Co ja ostatnio kupiłam ? smile Ehhh  tonik Vichy smile

112

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

kredka eveline 4.99 zł (promocja)

smile

113

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostanio farbę do włosów : )

114

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Co do płatków to jestem zadowolona. Jak długo to się okaże. Przyczepność mają bardzo dobrą, mam nadzieję, ze tak będzie zawsze. Bardzo łatwo jest je odkleić, nie naciągają skóry przy zdejmowaniu, a byłam ciekawa jak to będzie. Trochę to dziwne uczucie, kiedy przyklei się je pod oczy, bo jednak to delikatne miejsce, nie przyzwyczajone do tego, ze coś na nim jest. Można przykleić nawet zaraz pod linią dolnych rzęs, bo próbowałam tak i siak i da radę, tylko dziwnie, niewygodnie jest wtedy mrugać. Przyklejam na czystą twarz, bez podkładu.

115

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

tak sie własnie zastanawiałam jak nakleić to na podkład... ale przecież powinno się najpierw nakładać podkład a potem cienie.... trochę to dla mnie dziwne! nie wiem czy bym miała cierpliwość do stosowania takich płatków wink

116

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Tam wogóle nie pisze czy na podkład czy na czystą skórę, ale ja naklejam na czystą. Aż spróbuję się zatapetować i zobaczę co sięstanie.
teraz dopiero doczytałam, ze przylepność wystarcza na ok. 100 apkilkacji.

117

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Baza Art Deco - przyszła wczoraj wink

118

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja kupiłam nową butlę balsamu Eveline Slim Extreme, chociaż wolalabym wygrać u nich w konkursie...poza tym zrobiłam sobie prezent i kupiłam odżywkę do włosow Kerastase wink

119

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=niechcemisie]Tam wogóle nie pisze czy na podkład czy na czystą skórę, ale ja naklejam na czystą. Aż spróbuję się zatapetować i zobaczę co sięstanie.
teraz dopiero doczytałam, ze przylepność wystarcza na ok. 100 apkilkacji.[/quote]

A ile takie płatki kosztują?

120

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

No jak zobaczyłam cenę ... stóweczka, to pomyślałam - mimo wszystko nie warto, chyba że ktoś prowadzi salon kosmetyczny i nie ma czasu żeby się cackać z makijażem jak w domu, bo klientki czekają.

121

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Nie dałabym tyle... Zdecydowanie nie...

122

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Sztuczne rzęsy Donegal

123

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Mój najnowszy nabytek to balsam do ciała z zieloną herbatą Joanna NATURIA!!! Genialny, pachnie jak perfumy z zieloną herbatką... uzależnia- ostrzegam!!!

124

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

nie kupiłam, ale dostałam: lolita lempicka EDP i zestaw 18 pędzli LANCRONE + flat top SM
smile

Ostatnio edytowany przez One_LoVe (2011-12-28 22:01:19)

125

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ten flat topik jest fajny smile