1

Temat: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

W dzisiejszych czasach nowotwory w dalszym ciągu odbierają życie wielu ludziom na całym świecie.
Pomimo tak doskonale rozwiniętej technice i medycynie w dalszym ciągu nie znaleziono jednoznacznego
antidotum na tą trudną chorobę. Możesz jednak zapobiec nowotworowi lub wykryć go we wczesnym stadium
choroby robiąc expresowy test na raka:  [url]http://postlinknews.com/457news.php[/url]  zwiększasz szansę wyleczenia go
we właściwym czasie! Nie zwlekaj, nie czekaj to zajmie Ci kilka minut i będziesz spać spokojniej!

2

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

No, no...

3

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

kolejny test na raka eh.. Co do wieku to zgadzam się coraz częściej młodych ludzi to dotyczy , niestety...

4

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

Jak słyszę o takich testach to zawsze mi się przypomina książka "Lekarz domowy", która miała diagnozować dolegliwości za pomocą kilku kroków... no i odpowiadało się na kilka pytań i w 90% kończyło się to dymkiem: "konieczna wizyta u lekarza"... i do tego też tak podchodzę... że test niczego nie da... Jak się chcę przebadać, to muszę iść do lekarza...

5

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

Ninek - coś jest nie tak. Bo Ty czytasz w moich myślach. Dokładnie tak samo uważam jak chcesz diagnozę idź do lekarza, żadne książki czy testy nic nie dadzą, zresztą lekarz też nie zawsze jest w stanie kogoś zdiagnozować w 100%

6

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

Ojojoj, znów ktoś dał sobie wkręcić, że zarobi kokosy na namawianiu ludzi do wypełniania  ankiety i wysyłania smsów... żeby nie to, że na każdym forum jest już po kilka - kilkanaście tych ankiet, to by jeszcze osobie o pseudonimie hitek1 może się wróciła kasa.

7

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

No dokładnie... A lekarz zdiagnozuje na podstawie badań... albo i nie hmm

8

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

Zdarza się też, że diagnozuje coś czego nie ma, ale i tak jest skuteczniejszy niż jakiś test.

9

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

Jednak jak lekarz zobaczy i dotknie to całkiem inaczej wink

10

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

ale badanie u lekarza jest bardzo drogie, prawda? wie ktos, czy mozna na takie ogolne calosciowe badanie dostac skierowanie? ja wiem tylko o mammografii... i dlaczego tak sie dzieje, ze co raz [url=http://www.smakuje.pl/]czesciej[/url] młodzi ludzie chorują? czy to przez stres? diete? troche mnie ten post zmartwil...

11

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

Zależy jakie badania chcesz wykonać... Generalnie każdy specjalista może Cię na jakieś skierować... Pytanie tylko co dokładnie Cię interesuje... Nie jestem pewna czy jest możliwe otrzymanie skierowania od jednego lekarza na wszystko... Wydaje mi się, że nie, no chyba, że prywatnie, ale to kolosalne pieniądze... Jest badanie, które wykrywa obszary zmienione chorobowo przez nowotwory... Z tego co wiem, to gdzieś w Bydgoszczy można je było wykonać w ramach NFZu, ale nie wiem jak teraz....

12

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

Oj, młodzi chorują, bo coraz więcej syfu wszędzie jest. Złe jedzenie, złe powietrze, zła woda, złe nawyki, zły styl życia, wszystko jest be. Teraz żyjemy szybciej i nie mamy czasu na dbanie o zdrowie, tzn. większość. ja nie wiem jak ludzie to robili kiedyś, że stali pół dnia w kolejkach i jeszcze się sobą, domem, rodziną i pracą zajęli.

13

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

Noo tu masz Niechcemisie rację... wtedy chyba doba była dłuższa... Bo jakby się tak zastanowić nad tym to faktycznie coś w tym jest, że rzeczywistość była na tyle inna, że zdobycie jakiegokolwiek dobra oznaczało spędzenie wielu, wielu godzin w kolejkach, a mimo to jakoś starczało czasu na wszystko...

14

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

No właśnie... jak oni to robili? Może polscy naukowcy, pracujący w amerykańskich laboratoriach, opracowali urządzenie do zatrzymywania czasu, które sprzedawano w Pewexach. To po to było SB, to po to śledzili, inwigilowali, szpiegowali, zatrzymywali, przesłuchiwali i przeszukiwali. Wszystkie egzemplarze zostały skonfiskowane. KGB zatarło ślady i dziś już nikt o tym urządzeniu nie pamięta.

Hm... a może w tej wodzie z syfonów coś było? Coś lepszego niż w RedBullu, dającego speeda?

15

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

Pewnie i tak się już nie dowiemy sad tongue Musimy nauczyć się żyć we własnym tempie... I jakoś ze wszystkim się wyrabiać wink Ale człowiek to mądra istota, to jakoś sobie zawsze radę da smile

16

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

slyszlam, ze wlasnie to zawrotne tempo zycia ma ogromny wplyw na powstawanie nowotworow. tez staram sie nie przeladowywac dziennego grafiku. ale mam o tyle latwiej, ze moj narzeczony nie pracuje (szczescie jak szczescie;), wiec duzo w domu pomaga! ale jak juz si eto skonczy, to bedzie trzeba od nowa kombinowac!

17

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

Kromka, dasz radę! Czyli co, im szybciej żyjemy tym szybciej rak nas zeżre? Bardzo możliwe.
Szybkie tempo życia to stres, brak czasu na odpowiedni posiłek itd. Czasami takie życie wydawało mi się pociągające, ale na dłuższą metę zawsze jakoś tak się układało, że miałam przerwy, nawet kilkumiesięczne, kiedy moje życie płynęło baaaardzo powoli, jak teraz (kolejna skrajność).

18

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

Nie wierzę w to.

19

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

W zasadzie to jest juz udowodnione, ze tempo życia i nieodpowiednie jedzenie są przyczyną chorób przewlekłych, w tym jak najbardziej raka. Trzeba zwracać uwagę na to co się je, jaki prowadzi się styl życia, ale czy można oddychac innym powietrzem, a to też nas zabija.

20

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

wydaje mi się, że jest to suma zdarzeń. dochodzą także kwestie genetyczne, dziedziczenia.
ale faktycznie problem jest ogromnie niepokojący.
jeśli ktoś ma obawy najlepiej udać się bezpośrednio do onkologa. do tego lekarza skierowanie - patrz uzasadnienie - nie jest akurat koniczne.. pozostaje tylko kwestia terminu.

21

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

Duzy wpływ ma też zanieczyszczone środowisko, to sama cywilizacja nas zabija...

22

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

Bardzo duże znaczenie ma nasze tempo życia, jak się odżywiamy ile mamy czasu na relaks. Zagrożenia w zasadzie są wszędzie w powietrzu, wodzie, w naszym jedzeniu. I tu jest problem, bo teoretycznie odżywiamy sie dobrze, a tak naprawdę to nasze obecne jedzenie to sama chemia i mała ilośc minerałow i witamin w takim pożywieniu.

23

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

czyli Waszym zdaniem nowotwory są wynikiem nagromadzenia toksyn, stresu i przemęczenia?

24

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

Myślę że to raczej skłonność genetyczna, a stres, papierosy itd. tylko ją przyśpieszają

25

Odp: Nowotwory coraz częściej zabijają młodych

mi też się właśnie tak wydaje.
czy ktoś ma może jakieś 'dane medyczne' wykraczające poza gdybania?
a jeszcze w temacie - moi znajomi otworzyli niedawno taką fundację Alivia. skierowana jest ona właśnie do osób młodych chorych na raka. pomagają poszukiwać nowych sposobów leczenia w kraju i zagranicą, pokazują możliwości finansowania. bardzo innowacyjne podejście do tematu.
w żadnym przypadku nie est to reklama, bo reklamować nie ma czego..