351

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Kompozycja dowolna. Ja zawsze całkowicie improwizuję z sałatkami. Mieszam to co mam i co wydaje mi się, że do siebie pasuje. Ale masełko to ja lubię. Wiem o czym piszesz, bo moja mama ma nieuzasadniony wstręt do masła i zawsze miała. Śniadania możemy jeść razem. Często mam to samo menu, choć staram się jednak jeść, żeby nie pić kawy na pusty żołądek, bo lubię mocną, parzoną i bez dodatków.

352

Odp: Kosmetyki które polecam :)

zjadłabym sałatkę z jajkiem!!!!!!!! aaaaaaaaaale mam smaka!!!!! big_smile big_smile big_smile
a jajców brak w lodówce sad

353

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Mam jedno, reszta się zużyła. Jadłam sałatkę z jajkami w piątek. Pyyyyszna była! (bo nie ja robiłam)

354

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Mąż mi kupił 8 jajek wracając z pracy big_smile big_smile big_smile na jutro mam sałatkę z jajkami do pracy lol

355

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Kupił, zawiązał Ci oczy jednorazową reklamówką, w której je niósł i powiedział: Oto masz żono zagadkę. Przed Tobą dziesięć jajek. Zgadnij które dwa nie pasują do reszty.
Podpowiedź: poznasz po temperaturze. wink
Jejku, jakie ja mam głupie pomysły kiedy zwlekę się z łóżka wpół do drugiej... ledwo wsstałam a już do szkoły muszę isć.

356

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Niechcemisię! tongue Ty to faktycznie masz bujną fantazję tongue

357

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ninek, o tym samym pomyślałam smile

358

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Zaczerwieniłam się. Bujna fantazja ma to do siebie, że czasem wymysli coś fajnego i zrealizuje samemu lub z partnerem, a czasem wymyśli się coś niefajnego i uwierzy, że to się samo zrealizowało - piszę o pesymistycznych przewidywaniach. Tak...

359

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Poznaję się właśnie z fluidem matującym Bell Skin i jest cudowny... tylko pompka dozująca nie działa. Jestem wściekła z tego powodu. wiem, że czasem się takie rzeczy zdarzają, ale dlaczego mi???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

360

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Oddychaj Niechcemisie !

361

Odp: Kosmetyki które polecam :)

niechcemisie, opowiedz coś więcej o tym podkładzie, oprócz lakierów do paznokci nie miałam nic z Bell a słyszałam wiele pochlebnych opinii , więc może najwyższy czas coś przetestować smile

362

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ninek, rozbrajasz mnie big_smile

Mlodaa19, mi podkład bardzo odpowiada, fajnie się rozsmarowuje, nie tworzy maski, choć chciałabym go jeszcze przetestować w warunkach letnich, bo w lecie kiedy nakładam fluid czuję się czasem jakbym oblała twarz woskiem, być może przez parnotę, ale zapewne także przez konsytencję niektórych fluidów. Cena to +/- 20zł a powiem szczerze, że wart jest dwa razy tyle. Szukając info o popsutych pompkach nie natrafiłam na skargi dotyczące tego podkładu, czyli jest to odosobniony przypadek. Zdarza się. Kiedyś zdarzyło się z kremem Dove, ale wystarczyło udrożnić. Tu niestety nie.
Dzisiaj będę liczyć czas jak długo utrzymuje się efekt - fluid jest matujący.
Mam jeszcze puder w kompakcie i jest to dla mnie odkrycie szczególne. Co prawda w miejscach takich jak okolice nosa i oczu nakłada się płatkiem nierównomiernie, za dużo, ale raz dwa można się pozbyć nadmiaru przecierając twarz palcami (ewentualnie pędzlem, ale lepiej osobiście wink ). Jest bardzo delikatny i świetnie spełnia swoją rolę, a skóra w jednej chwili robi się po nim gładka jak po supermaseczce.
[img]//wizaz.pl/kosmetyki/foto/44848_250.jpg[/img]

363

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Tak zachwalasz, że chyba spróbuję... Ale na razie mam nowy, więc muszę poczekać smile

364

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=Ninek]Oddychaj Niechcemisie ![/quote]
lol

365

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ale się nabijacie tongue

366

Odp: Kosmetyki które polecam :)

No bo to zaje...fajne było! Myślałam, że pęknę ze śmiechu jak to zobaczyłam big_smile

367

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Jak skończę swój podkład to może się skuszę, a powiedz mi jak z kryciem? i jak wypadł jego test na wytrzymałość?

368

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=niechcemisie]No bo to zaje...fajne było! Myślałam, że pęknę ze śmiechu jak to zobaczyłam big_smile[/quote]

Bo to takie miało mieć działanie wink

369

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Test na wytrzymałość ok (wytrzymało 4 godziny w szkole i trochę po), tyle że oczywiście pod pudrem znalazły się baza i fluid.  Niby nie należy do kategorii kryjących, ale ja go używam do tuszowania cieni pod oczami, a w zasadzie to wokół oczu i wychodzi nawet nawet. Jakiś czas temu zrezygnowałam z korektora i robię tak: baza lub nie, potem fluid na cienie pod oczami i wokół powiek, na koniec zamykam oko i płatkiem pudruję całą powiekę i to co wokół niej. Jakieś 5-15 min. później zbiera się trochę nad i pod okiem (taki paseczek w załamaniu skóry), delikatnie zbieram to palcem ten nadmiar i więcej się już tak nie robi.

370

Odp: Kosmetyki które polecam :)

4h to trochę mało jak na podkład z bazą hmm

371

Odp: Kosmetyki które polecam :)

no to faktycznie kiepsko ;/
Niechcemisie odnosze wrażenie , że piszemy o czymś  innym, ja pytałam o podkład i jego krycia, a Ty piszesz o pudrze big_smile , choć i ta informacja może się przydać , aczkolwiek ja pudru używam raz na ruski rok, wystarczy mi podkład. po pudrze jaki by nie był mam wszystkie skórki podkreślone ;/  ja nie wiem co ja robie nie tak z tą moją twarzą , nawilżam ją wystarczająco, moja siostra po takim nawilżeniu swojej mieszanej cery by ociekała z nadmiaru kremu i świeciłaby się po 3 minutach, a ja tego problemu nie mam i nawilżam i złuszczam te paskudne skóry i nic .. macie jakąś rade na to?

372

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Oj, to przepraszam, pomyliłam się myślałam że chodzi o puder. Podkład jest ok, fajnie się rozsmarowuje, matuje od razu, nie "oblepia" twarzy jak niektóre. Zła jestem na tą niedziałającą pompkę. Sprawdzę dokładnie ile wytrzymuje podkład bez dodatków. Z tymi czterema godzinami to sugeruję się zawsze tym, co widać pod oczami. Na czoło, policzki itd. nie zwracam uwagi - jeśli z powrotem prześwitują cienie przestaję liczyć czas.

373

Odp: Kosmetyki które polecam :)

ależ nie szkodzi. co do niedziałającej pompki to i ja bym się zdenerwowała. a jak jest z kryciem tego podkładu? Daj znać po testach smile

374

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A ja zaczęłam uzywać Make up Factory - puder prasowany i jest super!

375

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Czekałam na nagrodę, a nagrodą był między innymi puder mineralny Loreal, ten:
[img]//polki.pl/work/privateimages/formats/E/23937.jpg[/img]
Napalona byłam, rzuciłam się na niego zanim kurier odjechał spod domu i... zawiódł moje oczekiwania. Źle się rozprowadza, hm... momentami wręcz tragicznie. Dobra, przyznam, że rzadko korzystam z pędzli, choć posiadam ich kolekcję, ale potrafię się nimi posługiwać. Mimo napisu "long lasting" nie zauważyłam żadnej różnicy między tym, a testowanym Bell, który skomentowałam. Oczekiwałam kosmetycznego cudu, ale cudu nie było. Był szybki demakijaż.