426

Odp: czekolada

jak zrobię z poprawkami i sie uda smile

427

Odp: czekolada

Ja czekam i robię się głodna...  tongue

428

Odp: czekolada

popijam właśnie gorącą czekoladę i sie rozkoszuję wolnym wieczorem smile
sielsko smile

429

Odp: czekolada

Najadłam się tic taców.

430

Odp: czekolada

To tak prawie do tematu czekolada big_smile

431

Odp: czekolada

a może Niechcemisie znalazła czekoladowe tiktaki smile

432

Odp: czekolada

Robił ktoś czekoladowe muffiny? Macie może sprawdzony przepis.... to poproszę

433

Odp: czekolada

No nie, temat mi się pomylił. Pisałam to na lekcji i chciałam umieścić w "Co byście teraz zjadły"

434

Odp: czekolada

Hehe dobra dobra tongue Niechcemisie my tam swoje wiemy big_smile

435

Odp: czekolada

Czyli co? Jak będzie Wam bardzo przeszkadzało to skasuję go tutaj i wpiszę go tam smile

436

Odp: czekolada

aż tak nam zbaczanie z tematów chyba nie przeszkadza wink

a muffiny robię - mam kilka sprawdzownych przepisów, jutro wrzuce

437

Odp: czekolada

Zdarzało się bardziej zbaczać z tematu smile
Ostatnio kupiłam sobie Milkę mleczną i pół pochłonęłam od razu...

438

Odp: czekolada

Nadal się zdarza... bo w niektórych tematach rozmowa się genialnie rozwija smile
Ja ostatnio opędzlowałam połowę bakaliowej na noc, a dnia następnego dokończyłam.
Czekolady to bym się teraz napiła po powrocie ze szkoły wieczorem. Taką w proszku rozrabiacie z wodą czy z mlekiem?

439

Odp: czekolada

nie lubię tej w proszku, bo to nie czekolada - piję rzadko, ale jeśli już to rozpuszczam prawdziwą gorzką w mleku z dodatkiem śmietanki i ew. cukru smile

440

Odp: czekolada

mniam mniam   ja taką w proszku to rozrabiam z mlekiem... ostatnio szwagierka dała mi przepis na prawdziwe masło orzechowe... normalnie pycha

441

Odp: czekolada

oo masło orzechowe też lubię smile

442

Odp: czekolada

A ja lubię w proszku tongue Dobra czekolada nie jest zła. Te w tabliczkach też bywają różne.

443

Odp: czekolada

Lubię czekoladę w troszku i w tabliczce.

444

Odp: czekolada

No ja ostatnio przesadzam z czekoladą i to tą nadziewaną. Bezwstydnie zjadłam niedawno tabliczkę w drodze ze sklepu do domu... z najbliższego marketu, 10 - 15 minut drogi, zależy czy idzie się w zwykłym tempie czy ślimaczy.

445

Odp: czekolada

Ale w ruchu to jeszcze nie tak źle, bo od razu spalasz kalorie.

446

Odp: czekolada

Hahahah big_smile big_smile big_smile Dobre to było.
Jak będę jeść w domu to będę sobie chociaż nogą machać, niech się spala.

447

Odp: czekolada

Kiedyś jadłam dużo słodkich, nadziewanych czekolad. Piłam też sporo słodkiego kakao. Jednak obecnie jem tylko gorzką czekoladę o zawartości min. 70% kakao. Jeśli robię do picia to też z gorzkiego kakao. Nie kupuję takich gotowych czekolad w proszku.

448

Odp: czekolada

A ja lubię gorzką czekoladę

449

Odp: czekolada

No ja ostatnio przesadzam z tymi nadziewanymi, ale co zrobić jak to takie dobre tongue
Kilka dni temu nie mogłam zasnąć i siedziałam do późna przed komputerem. Nawet nie zauważyłam jak wchłonęłam DWIE TABLICZKI!!!

450

Odp: czekolada

Ooo, telewizor i komputer powodują że sienie widzi, ile się je... ja zaczęłam tego unikać, bo nie mieściłam się już w moje ulubione spodnie...