26

Odp: Naturalne kosmetyki

Rękawic nie... I po Twojej "zachęcie" raczej nie skorzystam tongue Chyba, że będzie jakaś fajna promocja big_smile

27

Odp: Naturalne kosmetyki

Mam takie niebieskie i nie polecam:[img]//www.gbfux.website.pl/images/rekawiczki.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-10-08 15:08:31)

28

Odp: Naturalne kosmetyki

ja również nie korzystałam z rękawic i jakoś w ogóle mnie to nie przekonuje, ogólnie nie przepadam za gąbkami, myjkami itd

29

Odp: Naturalne kosmetyki

A ja uwielbiam gąbki, tylko często trzeba je wymieniać. Myjek nie lubię, nie rozumiem ich. Serio. Tych takich co wyglądają jak przerośnięte kołomyjki do naczyń, tyle, ze są miekkie.

30

Odp: Naturalne kosmetyki

ja uwielbiam zwykłe gąbki Syreny, są rewelacyjne - świetnie złuszczają! co do pilingów, akurat mam jeszcze dwa scruby Farmony, więc pewnie jeszcze długo nie skorzystam z tych naturalnych domowych, ale kiedyś robiłam sobie ten kawowy o którym Młoda pisała smile

31

Odp: Naturalne kosmetyki

Też mi sięzdarzyło robić kawowy z mlekiem, ogólnie jednak potraktuję go jako wyjście awaryjne w sytuacji gdy nie będę miała innego.

32

Odp: Naturalne kosmetyki

Może traumę... różne straszne rzeczy piszą o parabenach.



zgadzam się z Tobą. pisał o tym duŻo doktor Arct - szef szkoły kosmetyczek i kosmetologów na Podwalu oraz dokładnie napisane jest to na portalu

33

Odp: Naturalne kosmetyki

dziewczyny, ja nie dlatego, że to modne zaczełam się "bawić" w robienie kosmetyków - ale dlatego, że są skuteczne i nawet wcale nie są droższe od tych proponowanych w sklepach. A że na uczelni miałam chemie kosmetyczną odkurzam właśnie moją książke i biorę się do roboty. włosy już farbuje naturalna henna wymieszaną z indygo (już farbowalam tak dwa razy) - i efekty o jakich nikt nie śnił:) włosy są błyszczące, grubsze, kolor trwały (gdzie zawsze na moich włosach po tygodniu lub dwóch trwacił na intensywności) - dlatego gorąco polecam, jeżeli macie chwile czasu i dobrych chęci.
teraz też zaczynam walke z moim trądzikiem na twarzy - a nie jest on spowodowany niczym innym jak właśnie kosmetykami - czy wygram tą walkę - opowiem później wink

34

Odp: Naturalne kosmetyki

a siwe ta henna pokrywa? bo akurat wydaje mi sie, że może być za słaba siwe włosy ;P pisałyście o rękawicach - ja mam rękawicę kessy i używam razem z mydłem savon noir. kupiła je w mydlarni u franciszka - sklepie z kosmetykami naturalnymi, gdyż jestem leniwa i wolę sobie kupować a potem wcierać w ciało różne specyfiki, choć nie ukrywam zdarza mi się zrobic maseczkę samodzielnie. w każdym razie rękawica jest świetna na cellulit, gdybyście na niego szukały sposbu - to polecam smile

35

Odp: Naturalne kosmetyki

ja używam kosmetyków naturalnych głownie do włosów, w lato zbieram pokrzywę, suszę a następnie robię''wywar'' świetna sprawa smile

36

Odp: Naturalne kosmetyki

Taaaaak! Naturalne kosmetyki robią mi dobrze smile
Używam obecnie hydrolatu oczarowgo, który wielbię! A także kwasu HA w połączeniu z olejem z nasion malin / z pachnotki, frakcji sojowej, korund.
O większości przeczytacie na moim blogu, jeżeli temat Was zainteresował smile

37

Odp: Naturalne kosmetyki

Ja ostatni zrobiłam kulę do kąpieli:
Mam jeszcze zamiar zrobić jakiś peeling. I raz chyba jakąś maseczkę dawno temu robiłam smile
Dobry i tani sposób robienia swoich kosmetyków smile

38

Odp: Naturalne kosmetyki

nie dawno znalazłam informacje o winoterapii, którą stosuje jedno SPA - Hotel Głęboczek. Czy można zrobić samej taki kosmetyk i na co to działa tak konkretnie, bo brzmi kusząco wink

39

Odp: Naturalne kosmetyki

firma Apis bazuje na składnikach naturalnych z Morza Martwego.Sama mam skórę wrażliwą i skłonną do alergii, dlatego muszę uważac jakich stosuję kosmetyków, żeby nie wywołać alergii. Polecam do zapoznania się z ofertą tej firmy cosnet.pl są rzeczywiście dobre i nie uczulają

40

Odp: Naturalne kosmetyki

Ja lubię kosmetyki Dr Beta,są z dodatkiem olejków eterycznych i pięknie pachną!

41

Odp: Naturalne kosmetyki

Większość z was pisze o naturalnych kosmetykach...do twarzy. A używacie takich również do włosów? Myślę, że to równie ważne. Ja najcześciej sięgam po kosmetyki w których skład to w dużej mierze głównie olejki, nie ma tam parabenów, barwników czy jakichkolwiek składników pochodzenia zwierzęcego.

42

Odp: Naturalne kosmetyki

Do włosów, twarzy i ciała. Ja lubię Botame, a oni mają ogromny wybór.

43

Odp: Naturalne kosmetyki

wcześniej pisałyście o zniszczonych dłoniach.. to wypróbujcie sobie koniecznie  taki krem Afterworkout hand cream , ja go stosuję ze względu na treningi na siłowni i gdyby nie on to bym miała problemy z wykonywaniem codziennych czynności bo dość mocno forsuję te dłonie. jak się w takiej ekstremalnej sytuacji sprawdza to i w przypadku prac domowych czy w ogrodzie też z pewnością wink

44

Odp: Naturalne kosmetyki

Jeśli chodzi o kosmetyki mineralne to bardzo fajnie sprawdzają się u mnie minerały. Ostatnio używam tych. Skóra wygląda bardzo naturalnie i zdrowo. Mają też bardzo fajne akcesoria zwłaszcza gąbkę do makijażu. Jest solidnie wykonana, a makijaż nałożony nią utrzymuje się znacznie dłużej.

45

Odp: Naturalne kosmetyki

Moim zdaniem super rozwiązaniem jest odwiedzanie drogerii online bardzo często można trafić na kosmetyki naturalne w bardzo dobrych cenach. Zakupy online są bardziej opłacalne.

46

Odp: Naturalne kosmetyki

Z naturalnych polecam też jeszcze do pielęgnacji tatuażu jak ktoś np ma takowy. - kosmetyki Tattoo Butter Loveink. Bardzo ładnie pachną i mają w 100% naturalny skład.

47

Odp: Naturalne kosmetyki

Osobiście uważam, że najlepszym domowym kosmetykiem obok aloesu jest olejek rycynowy! Można go nawet wykorzystać przy żylakach, masaże z jego udziałem niwelują dokuczające objawy żylaków. Olejek rycynowy stosuje na włosy, ale z całą pewnością zacznę robić takie domowe masaże.

48

Odp: Naturalne kosmetyki

Ja lubię masaże z olejem arganowym, polecam!

49

Odp: Naturalne kosmetyki

dobrej jakości kosmetyki naturalne znajdziecie w sieci, szczególnie serum do twarzy jest rewelacyjne. tonik z lodowca również w moim przypadku bardzo dobrze się sprawdza także polecam.

50

Odp: Naturalne kosmetyki

> bibitka napisał/a:

> dobrej jakości kosmetyki naturalne znajdziecie w sieci, szczególnie serum do twarzy jest rewelacyjne. tonik z lodowca również w moim przypadku bardzo dobrze się sprawdza także polecam.

Hej, powiesz coś więcej na temat tego toniku? Potrzebny jest mi dobry naturalny tonik, ale nie orientuje się czym różni się od tego, o którym piszesz. Doradzisz mi? sad mam suchą  skórę, ale też z wypryskami, muszę ją dobrze oczyszczać.