126

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

moja też jest fajna i nie rozpieszcza synka, tylko u mnie to chyba kwestia tego, że jesteśmy krótko po ślubie - ona nieśmiała, ja troszkę jednak skrepowana ... za rok, może dwa się ułoży wink

127

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

[quote=justyna]fiu fiu fiu big_smile big_smile big_smile

nie, ubierać mnie nie ubiera... teraz widzę jaki to duży plus! ufff smile
zresztą jakby co, na szczęście ma dość dobry gust i ubiera się raczej na sportowo, więc jakby co tragedii nie ma...[/quote]
Ta też bardziej na sportowo, ale jakieś bluzy Reeboka mi wysyłała: za szerokie w talii, za krótkie w rękawach i ogólnie brzydkie.

Ona się trochę boi, bo mój chłopak był z babsztylem, który go oszukał i wykorzystał, więc jako matka ma obawy, a że jest osobą, która lubi wszystko mieć pod kontrolą, a mnie nie może, bo nawet nie ma jak, to się boi. I niech się boi, jeśli jest tak ograniczona, że myśli w kategoriach: wszystkie kobiety chcą złapać mojego synka na dziecko. Ja tam nie chcę mieć dzieci z nikim.

128

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

W dżinsy i białą koszulkę w granatowe paski wink

129

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Ciemnoszare szorty i tunika w biało-szaro-czarne paseczki z lekko bufiastymi rękawkami.

130

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

A ja mam na sobie czarne alladynki i granatową koszulę w kwiatuszki smile

131

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

A ja siedzę na golasa... żartuję. Jest południe, a ja siedzę w piżamie i kończę kawę.

132

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

czarna sukienka bez rękawów, pod nią koszulka czarna z długim rękawem, granatowe rajstopy w paski, balerinki wink

133

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Ciemne jeansy dośc obcisłe, biała bluzeczka, na to kamizelka jeansowa i koraliki. Buty na koturnie w kolorze zielonym i szara torba.

134

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

W granatową spódniczkę i bluzkę w pionowe paski biało-granatowe, sandałki na płaskim obcasie beżowe, torebkę karmelową wink

135

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

zielone płaskie baletki, podkoszulek ecru oraz spódniczka w kratkędo kolan, czarna bransoleka szeroka w stylu paska z dżetami

136

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Koszulka polo z bufkami, biało-szara i ciemnoszare spodenki.

137

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

niebieskie, jeansowe szorty i turkusowy top...

138

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

A ja znowu spodenki i tunika w biało-szaro-czarne paseczki. Hm... Czemu zawsze jak piszę w tym temacie muszę mieć na sobie to samo albo coś podobnego? Jakoś tak dziwnie wypada.

139

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

niechcemisie może dlatego,że to Twoje ulubione zestawienie?
ja aktualnie mam na sobie dresik i bokserkę. od niedawna praktykuje przebieranie się w domu w rzeczy ''po domu'' stąd też dres, wygoda ponad wszystko smile

140

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

To tak jak ja... nie wiem dlaczego - lenistwo? wygoda? Nie mam pojęcia, ale przebieram się w ciuchy "po domu". Teraz szara bluza z kapturem i mamma mia, szaary dressss... nie jestem kibolem.

141

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Ja od zawsze jak wracałam do domu to przebierałam się w "byle co". Teraz mam leginsy i koszulkę.

142

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

a ja już piżamka big_smile

143

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Ja już w jeansach i grubym swetrze smile

144

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Czarne spodnie sportowe i szaro-biała bluza... bez kaptura dzisiaj.

145

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Wskoczyłam już w "domowy" strój smile

146

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Ja ma ubrane ciemne rurki, niebieski swetek i do tego czarno- niebieską hustke wink

147

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Dżinsy, koszula w kwiatuszki i sweterek smile

148

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

[quote=Ninek]Dżinsy, koszula w kwiatuszki i sweterek smile[/quote]
Słodko smile
Ja dziś mam na sobie DWIE szare bluzy, bo mi zimno. Dlaczego ja tak ciągle na szaro? Ostatnio złapałabym sie na tym, że nabyłabym kolejną szarą bluzkę...

149

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Ja też tak czasem mam smile że kupuję non stop ubrania w jednym kolorze... Aż się w końcu opamiętam, że za dużo tego jednego... tongue

150

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

A ja lubię zmieniać kolory w garderobie... Teraz mam czerwono biały sweter na sobie i spodnie od dresów... i grube zielone skarpety bo zimno....

Ostatnio edytowany przez emilia_s292 (2011-10-08 17:49:28)