1

Temat: wybielanie zębów

Kusi mnie żeby wybielić sobie zęby. Jednak zastanawiam się czy nie będę tego żałować później. Czy warto? Jest to bezpieczne? jak długo utrzymuje się efekt? Któraś z was ma to już za sobą?

2

Odp: wybielanie zębów

nawet to wybielanie u dentysty niszczy zęby, więc dobrze przemyśl na czym Ci zależy
mnie np. odradził dentysta (chciałam wybielić martwego zęba, który mi nieco ściemniał)

Ostatnio edytowany przez justyna (2009-10-08 22:54:02)

3

Odp: wybielanie zębów

ja używam past wybielających i jestem zadowolona z efektu:)

4

Odp: wybielanie zębów

Też używam tylko past ..a słyszałyście o takiej paście email diamant (czy coś podobnego) podobno do kupienia tylko w aptece i naprawdę działa rewelacyjnie?

5

Odp: wybielanie zębów

nie słyszałam, ale spróbuję się czegoś dowiedzieć więcej;)

6

Odp: wybielanie zębów

słyszałam, ale nie używałam

7

Odp: wybielanie zębów

Niezły jest skład tej pasty: uwodniony kwas krzemowy i lotny silikon - to mi wystarczy by powiedzieć NIE.

8

Odp: wybielanie zębów

moja dentystka mówi, ze prawdziwe wybielanie zębów (które nie jest zdrowe dla zębów) kosztuje od 2 do 2,5 tysiąca, nie polecała mi kupowania pasków z allegro - bo efekt może i jest ale kosztem szkliwa i ... zęby zajdą żółcią szybciej niz nam się spodziwa ... nie istnieje pojecie "białych zębów" bo ... zęby są koloru ecri.
Ja wolę mieć normalne zęby - oby tylko nie bolały

9

Odp: wybielanie zębów

Może i masz rację...ale jak się patrzy na te gwiazdy i ich idealny uśmiech to też by się tak chciało....

10

Odp: wybielanie zębów

mi moja dentystka mówiła o trwalszym i bezpieczniejszym sposobie wybielenia zębów za ok.500zł...

11

Odp: wybielanie zębów

500zł ... ciekawe czy o tej samej metodzie mówimy , bo jak tak to lepiej opłaca sie u Ciebie, nawet na bilet 200zł wydac to i tak wychodzi się lepiej

12

Odp: wybielanie zębów

moja dentystka mówiła, że najpierw należałoby oczyścić szkliwo (ok.80zł), potem zrobiłaby foremkę na zęby, dała 2strzykawki z płynem wybielającym, którym wypełniałoby się te foremki i zakładało np. na 10minut dziennie. sami wybieramy sobie 'odcień' bieli. trwa to wszystko ok. 10dni. podobno jest o wiele trwalsze, bezpieczniejsze i tańsze od normalnego wybielania u dentysty.

13

Odp: wybielanie zębów

[quote=angelcity89]moja dentystka mówiła, że najpierw należałoby oczyścić szkliwo (ok.80zł), potem zrobiłaby foremkę na zęby, dała 2strzykawki z płynem wybielającym, którym wypełniałoby się te foremki i zakładało np. na 10minut dziennie. sami wybieramy sobie 'odcień' bieli. trwa to wszystko ok. 10dni. podobno jest o wiele trwalsze, bezpieczniejsze i tańsze od normalnego wybielania u dentysty.[/quote]

bardzo ciekawe to wybielanie, nawet bym powiedziała zachęcające smile

14

Odp: wybielanie zębów

A co to za płyn, na jakiej bazie chemicznej???

15

Odp: wybielanie zębów

tego nie wiem...nie pytałam.

16

Odp: wybielanie zębów

podobno po wybielaniu u dentysty zęby na długo robią się bardzo wrażliwe.. dziękuję, wolę swój kolor

17

Odp: wybielanie zębów

A podobają się wam ozdoby na zębach? Zrobiłybyście sobie takie coś?

18

Odp: wybielanie zębów

nie, moja koleżanka miała na jedynce... nie podobało mi się to ...

19

Odp: wybielanie zębów

nie podobają mi się ozdoby na zębach i nigdy bym sobie takich nie zafundowała!

20

Odp: wybielanie zębów

zdobienia na zębach wyglądają okropnie - kojarzą mi się z rosyjskimi złotymi zębami (reliktami komuny)

21

Odp: wybielanie zębów

ja kiedys chciałam tongue ale teraz już nie tongue

22

Odp: wybielanie zębów

Dla mnie to okropność. Widzę, że większość Pań popiera moją opinię tongue

23

Odp: wybielanie zębów

Mnie też się to bardzo nie podoba.

24

Odp: wybielanie zębów

[quote=pinkmause]Dla mnie to okropność. Widzę, że większość Pań popiera moją opinię tongue[/quote]


bo tu są same Panie z gustem tongue smile

25

Odp: wybielanie zębów

OOOOOOOOO, jak ładnie napisane. Od razu podskoczyła skala mojego ego smile