1

Temat: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

Witam zapraszam wszystkich, którzy nie mogą spać po nocach, tutaj będzie można się zameldować i pisać o wszystkim i o niczym smile

2

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

coś dla mnie:D bo ostatni chodzę spać po 23:00 wink

3

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

Ja jakoś przed 24 nie mogę zasnąć, a rano nie cierpię wstawać , grrr

4

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

kiedyś zasypiałam bardzo późno i o 5:00 byłam już na nogach;) teraz już nie tak łatwo mi się podnieść z łóżka:P

5

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

No to wtedy byly czasy imprezowania oj były o 5,6 do domu o 8 pobudka tongue a teraz srednio ok 24 ide spac tongue

6

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

Ja też się staram ale nie zawsze wychodzi...

7

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

a mnie jest łatwiej wstać o 4 lub 5 niż o 6.30 czy 7 big_smile
tylko, że rzadko mam potrzebę tak wczesnej pobudki

8

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

5 czy 6 to koszmaarna godzina, już wolę przesiedzieć całą noc niż tak rano wstać. Jak to się mówi: sowa i skowronki? Jakoś tak...

9

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

Ja do pracy na 8, 9 albo 10 i niezależnie od tego na którą, zawsze mam problem sad

10

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

ja na 8:30 do 15:30 do pracy smile

11

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

ja nawet jak się wcześnie położę to i tak mój szczeniaczek mnie budzi jak mu się chce siku smile tylko że czasem jest to 1, czasem 3, czy 5 nad ranem smile ale już się przyzwyczaiłam. Mam to szczęście, że potrafię się jeszcze uśpić po takiej pobudce, bo znam osoby, które jak już wstaną to nie da im się spać, bo nie mogą zasnąć smile

12

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

ja wstaję o 6:10 - na 7 mam do peacy do 15 - i jest tak, ze o 22 już chodzę spac, czasmi zasypiam wczesniej niż dzieciaki np. wczoraj o 20:15 ja padłam a oni oglądali jeszcze bajki

13

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

Ja potrafię zasnąć o każdej porze dnia i nocy. Nic mi nie przeszkadza. tongue

14

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

[quote=avianna]ja nawet jak się wcześnie położę to i tak mój szczeniaczek mnie budzi jak mu się chce siku smile tylko że czasem jest to 1, czasem 3, czy 5 nad ranem smile ale już się przyzwyczaiłam. Mam to szczęście, że potrafię się jeszcze uśpić po takiej pobudce, bo znam osoby, które jak już wstaną to nie da im się spać, bo nie mogą zasnąć smile[/quote]


mój kot też mnie budzi między 3:00 a 5:00, ale bez wyraźnego powodu, ma takie widzimisię i już wink
pewnie nie zwracałbym na niego uwagi i szła spać, ale wtedy zaczyna drapać łóżko, więc wstaję i uczę go ostrzyć pazury na drapaku wink

15

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

chwala, ze moja spi ze mna spokojnie cala noc smile

16

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

czasem zwierzaki potrafią dać w kość smile

17

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

mój mi daje w kość codziennie tongue

18

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

Może mu przejdzie...
Wybaw go wieczorem, może pośpi dłużej... z 10 min. smile

19

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

Mnie budzi jak usłyszy budzik - siedzi mi nad stopą i podgryza palce...

20

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

Dołączam do grona nocnych marków smile

21

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

Nocne Marki chyba poszły spać. Kiedyś i ja taka byłam, ale potem mi się przestawiło i wypośrodkowało. Miewam jedynie okresy, kiedy chodzę spać ok. trzeciej i takie, kiedy wstaję o szóstej rano.

22

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

Ja już od lat nie siedzę nawet do północy... Z wiekiem to się przestawia chyba na wczesne wstawanie, a spać idę już po 22.00

23

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

A mi się zdarza, tak do północy czytać książki ostatnio:)

24

Odp: "nocne marki" - dozwolone po 22 :)

A ja nie czytam już wieczorami bo to psuje wzrok....