51

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ja dorzucam do swojej listy szafę wink

52

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Oj Justynko tongue Skoro Ty szafę zaliczasz do kosmetyków, to wolę się nie zastanawiać co w takim razie podpinasz pod kategorię "meble" tongue

53

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

meblem są niezliczone ilości buteleczek w kabinie prysznicowej wink do tej pory miałam wannę z dużą półką na kosmetyki, teraz w kabinie prysznicowej widzę, że połowa jest zbędna i zawadza sad trzeba zrobić przemeblowanie wink postanowiłam, że nie otworzę niczego nowego dopóki nie zużyję starego, no i postanowienie drugie - jeden żel i jeden szampon! koniec z kilkoma zapachami żelu sad

54

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja też tak sobie mówię:"nie otwieraj następnego, dopóki nie zużyjesz tamtego."
Z szmponem się zgodzę, ale z żelami nie. Ja na przykład używam żeli zależnie od nastroju i innych okoliczności. Orzeźwiające zapachy i chłodzące żele na upał, orientalne kiedy chcę się rozgrzać, cytrusowe kiedy potrzebuję mieć więcej energii i poprawić sobie humor itd.

55

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja tak nie mam... Też swego czasu postanowiłam, że nie będę kupować kosmetyków, do póki mam stare i trzymam się tego... I teraz chodzę dużo rzadziej do drogerii i nie wydaję tam już tyle kasy...

56

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja mam dużo żeli napoczętych i nie potrafię sie oprzeć gdy dostanę fajne żele pod prysznic żeby ich nie wypróbować smile

Kupiłam sobie farbę do włosów smile

57

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja jak dostaję nowy to też nie mogę się oprzeć. Krem prędzej poczeka, chyba że muszę recenzję napisać albo test konsumencki wypełnić, ale żel od razu idzie ze mną pod prysznic.
Ostatnio? Hm... zmywacz do paznokci i dwa antyperspiranty: Garnier i Rexona Oxygen (jeden z moich ulubionych po adidasie niebieskim).

58

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

jestem zwolenniczka naturalnych surowcow kosmetycznych, gdyz sa czyste, bez dodatkow, regularnie kupuje w sklepie
jestem bardzo zadowolona np. z korundu do mikroermabrazji, uzywam do twarzy i calego ciala, do tego maseczki z alg zwlaszcz typu peel off(takie gumowe) super nawilzaja i napinaja, a kwas hialuronowy dziala jak lifting, rowniez jest super na biust, zwlaszcza po porodzie czy karmieniu:)

59

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja kupiłam sobie nową maskę do włosów z Ziaji. A co do postanowienia o nie otweraniu nowych kosmetyków.. to powtarzam to na wciąż.. i nic z tego nie wychodzi hmm

60

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Pokusy pokusy pokusy... Usilnie się wzbraniam przed otwieraniem, kiedy chcę sprawdzić jakie efekty co przynosi, bo przecież jak używam wszystkiego naraz to trudno jest się rozeznać, który kosmetyk wart jest tego, aby go ponownie kuopić i z czystym sumieniem jeszcze komuś polecić.

61

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ja kupiłam podkład Affinitone z Maybelline za  19,99 zł w rossmanie, jest teraz na niego promocja, i cieniutki pędzelek do eyelinera w żelu z manhatanu za całe 2,99 zł

62

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja czekam na promocję Mattitude Astora. Mam jeszcze sporo podkładu, ale już trzeba szukac promocji.

63

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Oj właśnie potrzebuję podkładu i tuszu... neutral

64

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ninek w rossmanie jest promocja na Afinitone,  na podkłady Rimmela z tej serii Match perfection i na Astora 16h i jeszcze jakiś jeden , w każdym  razie jeden zakończony pędzelkiem, a drugi wyciskany z tubki smile

Ostatnio edytowany przez mlodaa19 (2011-10-06 17:10:01)

65

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Na tusze to w sumie zawsze są fajne promocje.

66

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja na razie mam podkład Lirene i tusz też mam.... Kupiłam sobie mydło Dove smile

67

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Hm... taki ostatni ostani kosmetyk to jakiś krem 40+......................gazetę kupiłam, a w niej była próbka. Przypadkowy zakup też się liczy? wink

68

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Też się liczy. W końcu kupiłaś go i to kosmetyk smile

69

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja kupiłam sobie balsam do ciała z Ziaji. Podobno ma spowalniać odrastanie włosków po depilacji...

70

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

To czekam na Twoją opinię.
Z kosmetyków po depilacji używałam tylko takiego:[img]//193.17.41.93/fo135/36212a1b0002436249c7dbca[/img]
Skóra była super i niby trochę spowalniał odrastanie. Wczoraj koleżanka mi powiedziała, żeby golić się po pełni to wtedy tak nie rosną. Tyle że ja muszę częściej niż po pełni. Jej zdaniem ważne, żeby nie pidczas, bo wtedy ogólnie włosy rosną szybciej.

71

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Moja mama twierdzi, że jak jest nów, to że wtedy włosy lepiej rosną jak się je obetnie... I chyba coś w tym jest... Bo moja Siostrzyczka miała takie rzadkie włoski i słabo jej rosły, a od kiedy mama zaczęła jej regularnie co miesiąc na nowie podcinać to jej zagęstniały ogólnie ładniej rosną...

72

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

a ja wczoraj zakupiłam w superpharm żel pod prysznic z joanny - naturia mango i papaya z kartą lifestyle za zawrotną kwote 5,49 zl. ZA 300 ml żelu i 300 ml zapasu w gratisie big_smile interes życia smile

73

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Interes życia smile Kurczę, u mnie nie ma tych drogerii.
Macie u siebie drogerię Hebe? Chodzi o te nowe sieciówki Jeronimo Martinsa, właściciela Biedronki. Ciekawa ich jestem, co tam będzie, jak tam będzie i kiedy to będzie u mnie itd.

74

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

pierwsze słyszę o Hebe... dziś za to kupiłam oliwkowe mydło pod prysznic Ziaji smile

75

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Nie wszędzie jeszcze są, dopiero się zaczyna. niektórzy mówią o nich wprost - drogerie Biedronki. Ooooo... znalazłam przed sekundą ich stronę!