1

Temat: Koszulki męskie

Witam Co sądzicie o takich koszulkach zbyt dziecinne czy może zabawne ?

2

Odp: Koszulki męskie

zależy dla kogo i na jaką okazję

3

Odp: Koszulki męskie

Na spotkanie z kumplami i na dzień jak codzień są fajne niektóre. Ja lubię t-shirty z nadrukami, mój facet też, tyle że z odrobinę poważniejszymi. Ja lubię różne - z jajem i bez. Z powyższych bardzo podoba mi się ta czerwona (ona akurat jest super), reszta pół na pół, z duchami wcale. Trochę za małe są na tego modela. Zbyt blisko ciała. Lepiej wyglądają troszkę luźniejsze. Ale ta czerwona, jeśli chodzi o wzór jest extra.
Natomiast moim faworytem koszulki z jajem jest ta:
[img]//prostreet.pl/gallery/272/85048e289ac6d473b2745a823a751f42.png[/img]

4

Odp: Koszulki męskie

teraz niestety jest chyba moda na męskie koszulki blisko ciała.... ;-)

5

Odp: Koszulki męskie

Jak facet ma fajną klatę, to mi taka koszulka nie przeszkadza big_smile

6

Odp: Koszulki męskie

Ja wolę odrobinę luźniejsze od tych powyższych. Mój facet zresztą też. Muskulatura w koszulkach blisko ciała wygląda... jak dla szpanu, a to obciach dla kogoś, kto nie ćwiczy po to żeby szpanować.

7

Odp: Koszulki męskie

Ale mi wcale nie chodzi o jakiegoś kulturystę, tylko o faceta, który jest dobrze zbudowany, ma ładny tors i koszulka nie opina go jak kobietę, tylko lekko podkreśla ładną rzeźbę...

8

Odp: Koszulki męskie

No mi też nie chodzi o sterydziarzy. Kurczę... zlikwidowali sklep do którego podałam link sad  wyprzedają towar na allegro i koniec.

9

Odp: Koszulki męskie

Neraz zastanawiam się, kto kupuje w tych-sklepach - ich jest chyba więcej niż potencjalnych nabywców!!!

10

Odp: Koszulki męskie

Ktoś pewnie próbuje założyć własny biznes, do czego z każdej strony nas zachęcają.

11

Odp: Koszulki męskie

Niektóre męskie koszulki wyglądają całkiem fajnie. Chociaż faktycznie nie do każdego taki styl pasuje. Ja swojemu chłopakowi planuje kupić taką: Mam nadzieję, że mu się spodoba. Mniej więcej w takim stylu się ubiera, także powinna przypaść mu do gustu

12

Odp: Koszulki męskie

Mi się podoba i super na wiosnę i lato akurat smile

13

Odp: Koszulki męskie

ta szara jest ekstra smile bardzo mi się podoba smile ale to zależy jak chlopak wygląda moim zdaniem smile)
jak ktos ma buzię dziecięcą to taka jeszcze bardziej go "zdzieciaczy" smile

14

Odp: Koszulki męskie

mi się bardzo podobają takie koszulki Mountain z motywami zwierząt,
gdyby miały bardziej damskie kroje to bym sobie sama taka kupiła a tak to ma takie koszulki mój syn i bardzo je lubi ( a ja mu zazdroszczę big_smile )

[img]//beautyofnature.co.uk/images/seal.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez Krecik (2011-06-02 15:37:23)

15

Odp: Koszulki męskie

A ostatnio znalazłam taką koszulkę:  Też moim zdaniem ciekawie wygląda, także zastanawiam się czy mojemu lubemu takiej nie sprawić.

16

Odp: Koszulki męskie

Rzeczywiście ciekawa. Mi akurat kolor się nie podoba, ale te obrazki fajne nawet są.

17

Odp: Koszulki męskie

Fajne te koszulki. Obecnie robimy swoje koszulki z dowolnymi nadrukami i zdjęciami i mój małżonek zrobił sobie kilka z ferrari i swoimi ulubionymi grami na PS3.... i to mi się wydaje dziecinne...chociaż ja też już zrobiłam sobie kilka ...

18

Odp: Koszulki męskie

Według mnie trochę zbyt dziecinne, może lepiej coś w tym stylu - - moim zdaniem bardziej stylowe, ale luzackie jednocześnie.

19

Odp: Koszulki męskie

- moim zdaniem bardziej stylowe, ale luzackie jednocześnie.
A ja bym nie chciała żeby mój facet takie nosił sad

20

Odp: Koszulki męskie

Podpisuję się pod powyższym.

21

Odp: Koszulki męskie

I ja też.

22

Odp: Koszulki męskie

Panuje jako taka jednomyślność big_smile

23

Odp: Koszulki męskie

A wcale że nie panuje... ja chcę taką dziecinną koszulkę, a co, nie wolno?!? smile)

24

Odp: Koszulki męskie

Hm... no ale chciałabyś żeby Twój facet zakładał koszulki z gołymi babami?  Z tego co wiem, to za niektóre z nich można mandacik dostać na ulicy.

25

Odp: Koszulki męskie

Z brzydszymi ode mnie może nosić... wink