1

Temat: Urodowe TRIKI

Co robicie, żeby Wasze niedoskonałości zamaskować ....

By sprawić wrażenie , ze nasze rzesy są gęste należy namalować pomiędzy nimi kropki szarą bądź jasnobrązową kredką i wytuszować. Zobaczycie, ze dużo osób się złapie i pomyśli, ze mamy przyklejane rzęsy .... taka sprytna sztuczka

ZOOM NA USTA
Nalezy rozetrzeć rozświetlaća górną wargę, następnie nakładamy na usta pomadkę i konturówkę w odcieniu pomadki obrysowujemy usta. Na środku górnej wargi nakładamy odrobinę błyszczyka

2

Odp: Urodowe TRIKI

Lubię używać korektorów, bo ukrywają niedoskonałości...

Ostatnio edytowany przez asiula83 (2010-03-09 11:47:49)

3

Odp: Urodowe TRIKI

Triki rewelacyjne tylko zastanawiam sie jak je wykonac .
Przydałby sie cały sztab stylistów tuż za plecami wtedy to stało by sie realne .
Ech tym wszystkim gwiazdom to dobrze ...))

4

Odp: Urodowe TRIKI

napewno duże lepsze kosmetyki używają niż my!
makijaż bombowy

5

Odp: Urodowe TRIKI

nie bardzo wiem jak mam robić kropki pomiędzy rzęsami big_smile

Ja natomiast polcecam zielony korektor Rhea do zatuszowania wszelkich niedoskonałości na tawarzy zaczerwień, krostek, pękniętych naczynek.
Korektor nakładamy pod podkład. Kosmetyki Rhea są minerałami, więc są to naturalne i delikatne kosmetyki, nie uczulają, nie wywołują alergi oraz nie zapychają porów.

6

Odp: Urodowe TRIKI

oj, żeby tak kogoś zmienić to trzeba i kosmetyki mieć rewelacyjne i umiejętności ! ja nigdy nie stosowałam korektora i tak się zastanawiam czy nie zacząć używać, może byłoby lepiej...

7

Odp: Urodowe TRIKI

ja też nigdy nie używałam korektora, ale jakos specjalnie nei narzekam na swoją cerę... tylko troszkę wink

8

Odp: Urodowe TRIKI

mi się czasem robią takie wielkie czerwone kropy sad ale pojedyncze na szczęście

9

Odp: Urodowe TRIKI

super patent na szybkie odświeżenie twarzy, nalezy nałożyc pod brwi oraz w kąciki oczu jasny cień (np. ecru lub biały) to optycznie "odmładza" twarz.

10

Odp: Urodowe TRIKI

Tak samo działa różowy w kącikach. oczywiście chodzi tu o delikatny róż. Nadaje świeżości.

11

Odp: Urodowe TRIKI

triki brzmia swietnie, a  zeby na zdjeciu byla tak piekna buzka potrzebne sa rowniez triki fotografa

12

Odp: Urodowe TRIKI

teraz wychodzi aparat z wmontowanym photoshopem - tak więc będzie mozna na bieżąco wybielić ząbki czy wydłużyć nogi:)

13

Odp: Urodowe TRIKI

Suuuuper! A wiesz coś więcej o nim? Nigdy nie używałam fotoshopu, ale teraz to już będzie konieczność. big_smile

14

Odp: Urodowe TRIKI

hehe  niezły trik trik to gruba tapeta, mocny makijaż i biale uśmiech smile

15

Odp: Urodowe TRIKI

Przede wszystkim polecam bronzer który nam uwydatni ładnie kształt twarzy oraz rozświetlacz na kości policzkowe:)

16

Odp: Urodowe TRIKI

Moja skóra ostatnio wygląda strasznie hmm pracuję po 10 godzin dziennie, w weekendy mam inne dodatkowe zajęcia i po prostu juz nie wyrabiam, dlatego chcę przy najbliższej okazji urlopu pojechać  gdzieś, gdzie mam nadzieję, że postawią mnie na nogi ;p winoterapia i winogrona podobno dają efekt świeżości i nawilżenia wink

17

Odp: Urodowe TRIKI

na niedoskonałości najlepsze są zabiegi kosmetyczne, wtedy nie trzeba niczego tuszować, próbowałaś może peelingów z kwasami?

18

Odp: Urodowe TRIKI

Ostatnio stosuję rozświetlacz na policzki, fajnie konturuje twarz:)

19

Odp: Urodowe TRIKI

Ja zaplatam włosy tak, żeby optycznie odsłonić twarz, zdecydowanie lepiej wyglądam bez zasłoniętych uszu:)