1

Temat: problemy z oczami

Znacie może jakieś sposoby na zmęczone oczy? Po kilku godzinach na słońcu albo przed komputerem, bądź w zadymionym pomieszczeniu, rozmywa mi się obraz i źle widzę. Często też pieką mnie oczy. Mam delikatną wadę (0,5) i raczej nie jest to wina alergii. Znacie jakieś dobre krople, które mogłyby ten rozmyty obraz zredukować?

2

Odp: problemy z oczami

Nie znam kropli na oczy, zapytaj w aptece, a na pewno dadzą dobre.
Jedz jagody, to poprawia wzrok.

3

Odp: problemy z oczami

Są takie krople Hyabak przeznaczone dla osób, które mają problemy wynikające z działania czynników zewnętrznych, jak dym, komputer itd. oraz dla tych, którzy stosują soczewki (oczywiście nie tylko dla nich) i nie zawierają konserwantów. Kosztują ok. 30 zł, ale są bardzo wydajne.

4

Odp: problemy z oczami

Jedz jagody i marchew mają pozytywny wpływ na oczy. Ja używam zwykłych kropli (sztuczne łzy), teraz mam takie refresh w zielonej butelce. Poza tym jeśli masz częste problemy z oczami, ciężkie powieki, pieczenie to kup sobie żel ze świetlikiem z flosleku. Jest kilka rodzajów, ja mam z bławatkiem.

5

Odp: problemy z oczami

mnie bolały oczy to mam okulary i mnie oczka w ogóle nie bola ani głowa smile i przed dłuższym siedzeniem przed monitorem nie czuje się zmęczona... bo jednak jak oczy bolą to człowiekowi ogólnie źle smile

6

Odp: problemy z oczami

Może po prostu Twoje oczy są nieco przesuszone i wystarczy zakroplić je zwykłą solą fizjologiczną. Mnie przynajmniej to wystarcza

7

Odp: problemy z oczami

jeśli bolą ze zmęczenia to może jakieś okładziki

8

Odp: problemy z oczami

Mi bardzo pomagają krople Visine na zmęczone oczy i okulary ...

9

Odp: problemy z oczami

Ja kupiłam sobie ostatnio kropelki ze świetlikiem, bo mnie oczy bolały i pomogło wink

10

Odp: problemy z oczami

ja też wolę świetlik, te Visine mają za dużo chemii ... ale ja noszę soczewki, więc mam ograniczony wybór, bo nie wszystkie niestety można do soczewek stosować...

11

Odp: problemy z oczami

Dziewczyny, jesteście żonami prawie idealnymi - bo niedowidzicie, ale gdybyście jeszcze niedosłyszały, to już byłoby cudownie... wink

12

Odp: problemy z oczami

Ha ha tongue to ja na taką zakrawam tongue wzrok mi się ostatnio nico pogorszył, a ze słuchem to zawsze miałam problemy... A przynajmniej mój tata tak twierdzi, bo mi mówi, że ja nigdy nie słyszę jak on mnie prosi, żebym coś zrobiła big_smile Ale za to mam chwilowe, cudowne ozdrowienia kiedy tata mnie woła na coś dobrego, albo coś mi daje big_smile wtedy nie trzeba mi dwa razy powtarzać big_smile

13

Odp: problemy z oczami

To już wiesz, dlaczego się chłopak oświadczył wink

14

Odp: problemy z oczami

Uuuu... to mnie czeka singla los, bo ja zawsze wszystko widzę, jeśli nie da się inaczej, to choćby oczami wyobraźni.

15

Odp: problemy z oczami

[quote=summerlove]To już wiesz, dlaczego się chłopak oświadczył wink[/quote]

On dopiero po ślubie pozna mój sokoli wzrok big_smile

16

Odp: problemy z oczami

Mam nadzieję, ze nie będzie tak, że Ty po ślubie jego naturę leniwca.

17

Odp: problemy z oczami

Naturę leniwca już dawno odkryłam... Ale pracuję nad tym tongue Ciekawe tylko jak te moja starania będą skutkować po ślubie... tongue

18

Odp: problemy z oczami

W najgorszym wypadku pozostaje wziąć pod pantofel.

19

Odp: problemy z oczami

[quote=Ninek] A przynajmniej mój tata tak twierdzi, bo mi mówi, że ja nigdy nie słyszę jak on mnie prosi, żebym coś zrobiła big_smile Ale za to mam chwilowe, cudowne ozdrowienia kiedy tata mnie woła na coś dobrego, albo coś mi daje big_smile wtedy nie trzeba mi dwa razy powtarzać big_smile[/quote]
też mam tą wadę... tongue

20

Odp: problemy z oczami

Ja tam zawsze wszystko słyszę, tylko nie zawsze od razu dociera.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-07-17 15:23:13)

21

Odp: problemy z oczami

[quote=Ninek]Naturę leniwca już dawno odkryłam... Ale pracuję nad tym tongue Ciekawe tylko jak te moja starania będą skutkować po ślubie... tongue[/quote]
Po ślubie przestanie zauważać cokolwiek co będzie miało z Tobą związek... Za to świetnie dojrzy nową pannę na horyzoncie... a wtedy Twoje starania na nic.

22

Odp: problemy z oczami

[quote=Ksymena][quote=Ninek]Naturę leniwca już dawno odkryłam... Ale pracuję nad tym tongue Ciekawe tylko jak te moja starania będą skutkować po ślubie... tongue[/quote]
Po ślubie przestanie zauważać cokolwiek co będzie miało z Tobą związek... Za to świetnie dojrzy nową pannę na horyzoncie... a wtedy Twoje starania na nic.[/quote]

Ale Ty czarne wizje rozsiewasz... tongue Ja jestem optymistką smile

23

Odp: problemy z oczami

Nie wszyscy są tacy... gdyby tak było, to już ludzkość by wyginęła

24

Odp: problemy z oczami

Nie wyginie... za dużo wpadek.

25

Odp: problemy z oczami

Nie aż tak wiele jak jeszcze 30 lat temu...