51

Odp: problemy z oczami

I ciemne okulary zakładać na nosy w słoneczne dni, pamiętajcie!

52

Odp: problemy z oczami

Jeśli okulary są z filtrem to się zgodzę. Jeśli nie, to tylko większą krzywdę można sobie nimi zrobić. Jeśli chodzi o krople to ja ostatnio kupiłam hialeye i faktycznie pomagają na zmęczone od monitora oczy.

53

Odp: problemy z oczami

Tak, koniecznie z filtrem. Zastanawia mnie tylko, na ile można ufać tym wszystkim napisom na dołączonym do okularów kartoniku. Niby kupiłam UV 400, ale skąd mam wiedzieć, czy to tylko nie napis dla zwabienia klienta? Czy są jakieś certyfikaty itd.?

54

Odp: problemy z oczami

mi pomagają krople tzw. "sztuczne łzy" Mnóstwo różnych rodzajów można dostać w aptece

55

Odp: problemy z oczami

oprócz kropel czy maści na zmęczone oczy fajną alternatywą są suplementy np lutezan omega, masz tam wyciąg z aronii oraz kwasy omega 3 . dodatkowo zawsze można zrobić sobie wieczorem okład z zielonej herbaty podobno również działa cuda.

56

Odp: problemy z oczami

U mnie na zmęczone oczy też najlepsze są krople. Długo szukałam takich, które pomogą i nawilżą oko na wiele godzin. Najlepsze okazały się hialeye free. Są bez konserwantów i chyba właśnie to sprawia, że działają tak dobrze

57

Odp: problemy z oczami

A czy może ktoś z Was korzystal z laserowej korekcji wzorku, bo sama rozważam taką opcję, jednak wcześniej chciałbym zaczerpnąć opinii. Ogólnie znalazłam juz wstępnie klinikę Optegra w Krakowie tylko jak ogólnie wygląda cały ten prooces i czy efekty rzeczywiście są tak zadowalające jak wielu mówi? smile

58

Odp: problemy z oczami

jak masz problem z nawilżeniem oka może warto się zastanowić nad korekcją właśnie, jest na to sposób Wavelight się zabieg nazywa. Prawdopodobnie masz problem z filmem łzowym i ciałem szklistym smile krople będą tylko doraźnym rozwiązaniem, poczytaj sobie o tym zabiegu na stronie firmy optegra.

59

Odp: problemy z oczami

Z oczami nie ma żartów lepiej idź je przebadaj bo może być tak że boleści wynikają z problemów zdrowotnych. Mogę Ci polecić konsultacje w klinice Optegra, bardzo dużo dobrego słyszałem o lekarzach tam pracujących, o atmosferze i przede wszystkim to że robią korekcję laserową bardzo nowoczesnymi metodami, między innymi metodą Lentivu, Lasek które są bardzo, ale to bardzo skuteczne.

60

Odp: problemy z oczami

Miałam coś podobnego! Mój okulista zrobił mi  To takie podstawowe badanie oczu, które każdy okulista może Ci zrobić, aby rozpoznać problem. Okazało się, że mam zaczątki zeza! Niestety zez w dorosłym wieku, nie jest taki łatwy do wyeliminowania, ale na szczęście nie widać mocno! Także dziewczyny nie czekajcie z badaniami, lepiej machnać na szybko niż później żałować.

61

Odp: problemy z oczami

Ze wzrokiem niestety różnie bywa, a jest on na tyle istotny w życiu, że lepiej troszczyć się o niego na każdym korku. Sama byłam niedawno u okulisty i okazało się, że z powodu spędzania przed komputerem dużej ilości czasu (związana jest z tym niestety moja praca), muszę stosować krople (już kupiłam jedne na , a w przyszłości wypadałoby zainwestować w okulary, które zapewniłyby oczom dodatkową ochronę. Mam nadzieję, że takie działania wystarczą przynajmniej na jakiś czas. wink

62

Odp: problemy z oczami

Ja właśnie po ostatniej wizycie jak oczy mnie szczypały i bolały dostałam receptę na krople i muszę nosić okulary więc nie ma co zwlekać tylko odwiedzić okulisty nie zaszkodzi co jakiś czas wybrać się na kontrolę

63

Odp: problemy z oczami

Ja na przykład czuję siebie okropnie po tym jak posiedzę godzinkę przy komputerze. Ostatnio oglądałam stronę http://zdrowowidze.pl i na tej stronie opisują ten problem i kupiłam te krople. Ja jestem zadowolona.

Ostatnio edytowany przez martynap (2017-12-20 11:33:25)

64

Odp: problemy z oczami

Kompetentna obsługa na pewno w http://www.oko-design.com/badania/, jeden z tych salonów optycznych, gdzie otrzymujesz pełen pakiet obsługi, łącznie ze znajomością technik dobierania okularów do kształtu twarzy. Z soczewek progresywnych jestem bardzo zadowolony i zastanawiam się, dlaczego tak długo zwlekałem z inwestycją.

65

Odp: problemy z oczami

Mnie pomagają krople nawilżające, bez nich pewnie nie dałabym rady pracować przed komputerem. A przy bardzo silnych objawach zmęczenia oczu pomaga dobry sen wink

66

Odp: problemy z oczami

U mnie sprawdza się okład z rumianku lub czarnej herbaty