51

Odp: pielęgnacja biustu

Teraz  jeszcze weźmie swojego yorka i zrobi mu operację wydłużania łapek i depilację woskiem, żeby sobie nie nasr...  na futerko, bo właścicielka salonu dla piesków za rogiem ma urlop, więc nie będzie miał kto wymyć.
Zamiast implantów powinna sobie wszczepić mózg.

52

Odp: pielęgnacja biustu

Ksyemna, tylko na czym tu zarabiać? na dziecku z cyckami??? przecież jak za kilka lat zacznie jej rosnąć ten prawdziwy biust, to będzie kaleką albo nabawi się poważnych zaburzeń rozwojowych... co za pomysły!

53

Odp: pielęgnacja biustu

Latają potem z tymi dziećmi na castingi, bo może do filmu lub na modelkę ją wezmą... To jest biznes...

54

Odp: pielęgnacja biustu

O tak, dokładnie! Ksymena dobrze mówi. Mamuśki później dumne chodzą.

55

Odp: pielęgnacja biustu

A dzieci do psychoanalityka wink

56

Odp: pielęgnacja biustu

[quote=Ksymena]A dzieci do psychoanalityka wink[/quote]
no właśnie... kurcze, ciekawe jak jest z psychiką takich dziewczynek jak mają już te 25-30 lat... ciekawe jak wygląda ich ciało, skóra wokół oczu biust, włosy... i czy są w szczęśliwym związku, czy się akceptują patrząc w lustro? .....

57

Odp: pielęgnacja biustu

Już kiedyś pisałam co wyczytałam - kobiety robiące sobie operacje plastyczne są 3x bardziej narażone na popełnienie samobójstwa. Czyli się nie akceptują gdzieś tam w głębi.

58

Odp: pielęgnacja biustu

tylko pytanie - co w tym wypadku, o którym pisałam - kto jest narażony na samobójstwo - poj.... mamuśka czy pokrzywdzona córka???

59

Odp: pielęgnacja biustu

Jedna i druga, obie "reperowane".

60

Odp: pielęgnacja biustu

ja słyszałam , że na ujędrnianie biustu najlepsze jest stosowanie na przemiennie raz ciepłego strumienia wody, raz zimnego, że jak sie stosuje to regularnie to daje to bardzo fajne i widoczne efekty, ale oprócz tego kremy trzeba stosować i miec dobrze dobrany stanik

61

Odp: pielęgnacja biustu

Też tak słyszałam, z tym że podobno strumień zimnej wody kieruje się od dołu w górę i że wogóle przy każdym zimnym tuszu tak powinno się robić, nogi też od dołu w górę.
Kiedyś w tej głupiej gazecie "Fakt" był artykuł o kobiecie, która codziennie wcześnie rano wychodzi na golasa na balkon, żeby ujędrnić biust. Było nawet zdjęcie. Chodziło o to, że rano powietrze jest zimne i kilka czy kilkanaście minut na golasa sprawia, że kobieta cieszy się jędrnym biustem.

62

Odp: pielęgnacja biustu

A co myślicie o tabletkach na biust?Czy działają?

63

Odp: pielęgnacja biustu

Na niektórych pisze, że tylko przy regularnym zażywaniu, a potem efekty zanikają. Trochę drogie te tabletki i wydaje mi się, że niezbyt skuteczne - tzn. te powiększające, bo inne to nie wiem, ale jest gdzieś tutaj rozmowa na ich temat.

64

Odp: pielęgnacja biustu

Zastanawiałam się nad kupnnem  takich tabletek ale szukając opini o nich  to zrezygnowałam z kupna.Efekty ich działania     po  zaprzestaniu brania widac przez jakiś czas  tylko.

65

Odp: pielęgnacja biustu

A to serum do biustu Eveline jak się sprawdza? Ktoś przetestował już całe jedno opakowanie i może podzielić się doświadczeniami? smile

66

Odp: pielęgnacja biustu

Ja słyszałam tylko pozytywne opinie o tym serum Eveline, ale i tak wolę Bielendę smile

67

Odp: pielęgnacja biustu

Polecam wam FLORAME - krem do pielęgnacji biustu ekologiczny - kupiłam w sklepie damabio.pl

68

Odp: pielęgnacja biustu

Trochę drogi, tym bardziej że ma pojemność tylko 50 ml za cenę 129 zł.

69

Odp: pielęgnacja biustu

Ja kiedyś stosowałam Eveline i skóra była jakby bardziej napięta, a może to moja autosugestia.

70

Odp: pielęgnacja biustu

Ha ha ha, no tak, ta autosugestia czasem mydli oczy, to prawda, też tak miałam.

71

Odp: pielęgnacja biustu

jak pisalam w innym temacie kupuje surowce kosmetyczne,  robie raz w tygodniu peeling calego ciala i 1 maseczke, na buist polecam algi botoksowe i kwas hialuronowy, natomiast fajnie przyciemnia karnacje, wyciag z marchwi, ostanio kupila taki zestaw karoten i korund, i jeszcze inne produkty, nogi po karotenie wygladaja duzo lepiej i na bardziej opalone ,zwlazcza przy ladnej pogodzie, teraz uzywam rajstop:)

72

Odp: pielęgnacja biustu

Ja miałam serum z eveline i zużyłam już 2 opakowania. Jest znakomite smile Biust jest jędrniejszy i uniesiony smile Naprawdę warto.

73

Odp: pielęgnacja biustu

Eveline serum modelujące do biustu, w różowej tubie, najlepsze chyba

74

Odp: pielęgnacja biustu

Eveline eveline i jeszcze raz eveline big_smile
ubóstwiam! do tego lodowata woda, masaże, ćwiczenia i cycuszki jak marzenie smile
zresztą, całą swoją biustową pielęgnację opisałam na blogu- [url]http://zjemtowszystko.blogspot.com/2012/01/jak-pielegnuje-piersi.html[/url]

75

Odp: pielęgnacja biustu

Do biustu zdecydowanie Eveline Push UP!