76

Odp: Prorocze Sny:)

ooooooooooooo to musiał być wyjątkowo interesujący .... może po 22.00 napiszesz coś więcej smile

77

Odp: Prorocze Sny:)

Nagraj wypowiedź i wrzuć na red tube. Żartuję, to pewnie nie z tej bajki. tylko coś bardziej  makabrycznego.

78

Odp: Prorocze Sny:)

W takim razie poproszę ksero dowodów osobistych ciekawych forumowiczek, żeby nie było, że gorszę nieletnie... wink

79

Odp: Prorocze Sny:)

[img]//urodaizdrowie.pl/wp-content/uploads/profile/8840.jpg[/img]

80

Odp: Prorocze Sny:)

jeszcze jakieś znaki szczególne dopisz big_smile big_smile big_smile

81

Odp: Prorocze Sny:)

Nie mam... mam! Pieprzyk na prawej stopie. Teraz czekam na opowieść Ksymeny.

82

Odp: Prorocze Sny:)

Heheh tylko na prawej stopie? Ja to mam pełno pieprzyków... neutral

83

Odp: Prorocze Sny:)

OK, to bylo tak: wracałam z jakiejś dyskoteki z koleżanką i w pewnym momencie okazało się, że droga przed nami została ogrodzona wysoką siatką i nie ma pobocza, a za nami jechały setki czerwonych audi tego samego sportowego modelu na jakiś zlot, który odbywał się na polu kukurydzy i widziałyśmy je nawet w oddali... Zaczęłyśmy się wspinać po tej siatce, żeby nie iść szosą i wtedy się obudziłam. Hardkorowy sen, zwłaszcza te czerwone auta jakieś takie nieprzyzwoite... wink

84

Odp: Prorocze Sny:)

[quote=niechcemisie][img]//urodaizdrowie.pl/wp-content/uploads/profile/8840.jpg[/img][/quote]
W tym miejscu chciałam wytknąć niekompretencję urzędnika ze Stalowej Woli, który przyjął do dowodu zdjęcie w ciemnych okularach. Ustawa wyraźnie wskazuje, że takowe nie przystoją w dokumencie potwierdzającym tożsamość . Druga sprawa to taka, że zwierzyna hodowlana powinna mieć wydawane paszporty unijne, a nie dowody osobiste - więc ten dokument został wydany bezprawnie  smile

85

Odp: Prorocze Sny:)

Nie jestem zwierzyną sad

86

Odp: Prorocze Sny:)

Wobec tego bezprawnie posługujesz się wizerunkiem takowej, co też jest karalne

87

Odp: Prorocze Sny:)

big_smile big_smile big_smile
jesteście świetne, popłakałam sie!

co do snów proroczych (lub nie) to Wam musze coś napisać TYLKO NIE BIJCIE śnił mi się dziś śnieg!!!!!!!!! yikes

88

Odp: Prorocze Sny:)

Justyna !! Śnieg? Wreszcie słoneczko zaświeciło, a Ty nam tu śnieg przywołujesz tongue

89

Odp: Prorocze Sny:)

Ja tam lubię śnieg.
mam taki rytuał, że muszę dotknąć pierwszy śnieg i jak spadnie to ja lecę od razu na dwór żeby poczuć na dloni.
Ksymena, czy Ty zawsze musisz się czepiać?
To jest mój wizerunek sceniczny.

90

Odp: Prorocze Sny:)

sceniczny czy wirtualny?? big_smile

91

Odp: Prorocze Sny:)

Sceniczny. Wirtualnie udostępniony jedynie po to, aby Ksymena nie miała wyrzutów sumienia, że deprawuje młodociane.

92

Odp: Prorocze Sny:)

[quote=justyna]:D big_smile big_smile
jesteście świetne, popłakałam sie!

co do snów proroczych (lub nie) to Wam musze coś napisać TYLKO NIE BIJCIE śnił mi się dziś śnieg!!!!!!!!! yikes[/quote]
MIAU! Dziękuję za uznanie smile

93

Odp: Prorocze Sny:)

[quote=niechcemisie]Ja tam lubię śnieg.
mam taki rytuał, że muszę dotknąć pierwszy śnieg i jak spadnie to ja lecę od razu na dwór żeby poczuć na dloni.
Ksymena, czy Ty zawsze musisz się czepiać?
To jest mój wizerunek sceniczny.[/quote]
Aaaa, masz takie wdzianko? To wszystko jasne. Ale uważaj - nawet Doda nie ma w dowodzie Doda Elektroda tylko normalnie, więc żeby nie było problemów na granicy, bo wiesz, nadal się boją  w Europie świńskiej grypy wink

94

Odp: Prorocze Sny:)

[quote=niechcemisie]Sceniczny. Wirtualnie udostępniony jedynie po to, aby Ksymena nie miała wyrzutów sumienia, że deprawuje młodociane.[/quote]
To powiem Ci, że reklamy raczej sobie nie zrobiłaś - teraz wszyscy wiedzą, że nie jesteś już w wieku 'poborowym" wink

95

Odp: Prorocze Sny:)

Jestem w idealnym przedziale wiekowym do wszystkiego smile

96

Odp: Prorocze Sny:)

Kobiet o wiek się nie pyta tongue Więc koniec dyskusji tongue

97

Odp: Prorocze Sny:)

Wiecie, że po 25 roku zycia organizm zaczyna się starzeć? Załamała mnie ta wiadomość... myślałam, że dopiero po czterdziestce...

98

Odp: Prorocze Sny:)

A ja czytałam, że na takich ustawieniach jakie mamy w wieku 25 lat, nasz organizm będzie działał najlepiej, a więc: tryb życia, pory snu i wstawania, waga, dieta i inne takie. Oczywiście jesli ktoś boryka się z jakąś chorobą lub ze starością to wiadomo, że determinują one tryb życia, ale jeśli chodzi o 25+ aż do starości, to porada była taka, żeby zmienić nieodpowiedni tryb życia przed 25 rokiem, jeśli się uważa że jest niewłaściwy, bo później organizm może mieć problem z przystosowaniem się do zmian. I tak, jeśli ktoś ma lekką nadwagę w wieku 25 lat, organizm od tej pory będzie dążył do utrzymania jej. Jeśli ktoś mało sypia, ogromne trudności sprawiać mu będzie przestawienie się, no i analogicznie wszystko po kolei. Nie wiem ile w tym prawdy.

99

Odp: Prorocze Sny:)

Chodziło mi o to, że włókna kolagenowe w skórze zaczynają byćcoraz słabsze... Stąd zmarszczki...

100

Odp: Prorocze Sny:)

Wiem, ale nawiązałam do tego wieku - 25 lat.