51

Odp: ach, te kociaki...

a nie wiem, moja wody nie lubi.

w ogole to upolowała wczoraj maskote rekinka i stała nad nim (po przeniesieniu po calym domu w zebach go) i miauczała jak najeta

52

Odp: ach, te kociaki...

mnie moje kocisko obudziło dziś o 3:48;/ i nie dało zasnąć z powrotem, bo zabawy mu się zachciało;/:P

53

Odp: ach, te kociaki...

Mój śpi jak zaczarowany. Spacerek trwa 5 min. Przestraszył się śniegu, bidulek.

54

Odp: ach, te kociaki...

powiedzcie mi w jaki sposób neutralizujecie zapachy Waszego kotka?

55

Odp: ach, te kociaki...

ja mojej nie czuje smile
a w kuwecie to mam piasek zapachowy BENEK smile i to pomaga no chyba ze zrobi kupe jak stodoła i ona śmierdzi jak 150 tongue

Moja oglądała w TV osiołki tongue jak zaczarowana patrzyla tongue

56

Odp: ach, te kociaki...

też mam żwirek Benek:D ale ten niezapachowy, więc chyba następnym razem kupię zapachowy;) kuweta stoi pod oknem więc zawsze po skorzystaniu z toalety przez mojego kota otwieram okno;) myślałam, że może używacie jakiś 'dezodorantów' z zoologicznych:P
muszę zmienić kuwetę, bo jest niska, a mój kot grzebie w niej tak, że żwirek lata na wszystkie strony:P

mój jest na mnie obrażony, bo dostał w tyłek za drapanie łóżka:P

57

Odp: ach, te kociaki...

Mój nie używa kuwety, wychodzi. Jest kastrowany więc nie podsikuje. I wcale nie czuć, że jest w domu.

58

Odp: ach, te kociaki...

a to rozsypywanie to u mojej też tongue

myslałam o zakupie kuwety zamkniętej ale to jest dosyc drogi interes neutral

59

Odp: ach, te kociaki...

chyba kupię wysoką normalną michę, do której będzie się załatwiać:P

60

Odp: ach, te kociaki...

Nie wiem czy to coś zmieni. Koty lubią zakopywać i rozgrzebywać. Taka ich natura...

61

Odp: ach, te kociaki...

Ja najbardziej lubię żwirek silikonowy (taki przezroczysty z niebieskimi kawałkami) - nie pachnie, na długo wystarcza i estetycznie wygląda, a kuweta w łazience stoi - to tak przyjemniej

62

Odp: ach, te kociaki...

U mnie też stoi, ale wcale nie używana. Łazienka to chyba najlepsze miejsce, zawsze się tam czymś psika, wiesza pranie itd...

63

Odp: ach, te kociaki...

moja to jakby szukała skarbów tongue w tej kuwecie tongue czasem tyko wchodzi by pokopac tongue

64

Odp: ach, te kociaki...

mój jest na tyle kulturalny, że to co wykopał poza kuwetę, to potem łapkami "zamiata" bliżej kuwety:P ale i tak bez odkurzacza się nie obejdzie;)

a propos miski-u rodziców zamiast do kuwety załatwiał się do wysokiej miski i nie było problemu z porozwalanym żwirkiem:) dlatego muszę poważnie pomyśleć o zmianie;)

65

Odp: ach, te kociaki...

a moja jeszcze jedzenie suche wyrzuca na ziemie po kuwetowych sprawach tongue

66

Odp: ach, te kociaki...

mój też je rozsypuje:P

67

Odp: ach, te kociaki...

za rto Aniołem jest gdy mówie : chodz Taminki:)
wtedy dostaje swe ulubione taminy tongue.
Ostano przy ich poszukiwaniuna szafie mamy (bo wkladałam je do kryształu - koszyczka) znalazła je i zbiła kryształ ten tongue
Bo chciała sobie wyjać tongue i kto dostał opr tongue? Ola big_smile

68

Odp: ach, te kociaki...

a czy wasze po wyjściu z kuwety też tak coś namiętnie drapią łapą? Moja szoruje po pralce (kuweta przy niej stoi) i hałas jest przy tym niemożliwy!

69

Odp: ach, te kociaki...

nie, moja tylko w żarciu miesza tongue

70

Odp: ach, te kociaki...

Jak był malutki i kuweta była w użyciu to też zamiatał łapkami to co za kuwetą. A później mył łapki i wycierał w dywanik koło wanny. Szurrrrrrrrrr, szur, szur budziło mnie przez wiele nocy.

71

Odp: ach, te kociaki...

a mnie dziś moje kocisko zaskoczyło-zawsze przesypiało całe dnie, a dziś siedziało na parapecie w kuchni i patrzyło co się dzieje na dworze, nic go nie mogło oderwać! nawet jeść nie chciał tongue

72

Odp: ach, te kociaki...

Mój całymi dniami siedział na podwórku. A teraz 5 min. i jest spowrotem. Grzeje się pod kominkiem i rozkosznie mruczy. A je, za dwóch...

73

Odp: ach, te kociaki...

mój zmienił miejsce spania z krzesełka na parapet;)

74

Odp: ach, te kociaki...

Mój jakwyszedł dzisiaj na spacer, tak go nie ma od samego rana. I jemu słoneczko się podoba smile

75

Odp: ach, te kociaki...

mojemu tez by słoneczko się podobało gdyby świeciło...