1

Temat: moda xxl

Czy w waszych miastach są sklepy dla puszystych? czy powinno być ich wiecej?

2

Odp: moda xxl

są oczywiście, a czy więcej nie wiem... jest sporo smile

3

Odp: moda xxl

W sopocie niby jest dla Panow xxxl
Mnie to nie kreci ja szukam ciuchów XS, S

4

Odp: moda xxl

A u nas nie ma takiego sklepu....a szkoda, bo jest potrzebny...

5

Odp: moda xxl

biała plama - dobry pomysł na biznes smile

6

Odp: moda xxl

Właśnie.....

7

Odp: moda xxl

U mnie chyba też nie ma. Ale nie wiem na pewno, sama noszę małe 36, a buty to i w dziecinnym oglądam... Taki to by się przydał, porządny dla dzieci. Bo też są same byle jakie  ;(

8

Odp: moda xxl

Wiem, że kiedyś był jakiś jeden, ale ciuchy były w nim raczej dla pań po 50... Młodszym ciężko coś znaleźć.

9

Odp: moda xxl

u mnie są, choć z racji, że tam nie kupuję to ciężko mi powiedzieć czy wiele

10

Odp: moda xxl

W Poznaniu są,choc mnie raczej one nie interesują

11

Odp: moda xxl

U mnie nie ma, bo to małe miasto 10.000.
Co tydzień jest targowisko i tam można kupić masę ubrań rożnych rozmiarów.

12

Odp: moda xxl

[quote=wega]Wiem, że kiedyś był jakiś jeden, ale ciuchy były w nim raczej dla pań po 50... Młodszym ciężko coś znaleźć.[/quote]
U mnie też są takie sklepy, dwa przynajmniej, takie dla starszych.
Sklepy dla młodych xxl są u mnie, że się tak wyrażę "nieoznakowane", czyli można w nich kupić ubrania, ale nie pisze, że dla puszystych, tylko są po prostu różne rozmiary. Są dwa sklepy z dżinsami i na jednym fakt, jest tabliczka "duże rozmiary", a mają w środku super spodnie i dla młodych i dla starszych, w innym, również z dżinsami pisze po prostu "wszystkie rozmiary", nawet oddzież ciążowa, ze specjalnymi wstawkami, poza tym od anorektyczki po otyłe dziewczyny, każda znajdzie tam spodnie.
Wiecie co jest najgorsze? Że jest sporo sklepów, w których nawet przeciętnej figury dziewczyna się nie ubierze i to jest przerażające, nie to, że brakuje dla puszystych.

13

Odp: moda xxl

bo ostatnio jest moda na popadanie w skrajności - albo rozmiar 0 albo od razu przeskakiwanie do rozm. 46 wzwyż - nikt nie widzi tych normalnych 36,38 czy nawet 40 ...

14

Odp: moda xxl

Są niby, ale ich oferta mi nie odpowiada. Ceny również przeważnie odstręczają.
Wolę ciucheksy!

15

Odp: moda xxl

W second handach to chyba wszystkie rozmiary świata są. Ale niektóre mnie przerażaja...

16

Odp: moda xxl

U mnie w mieście nie ma takich sklepów, więc jestem zmuszona przez Internet. Ostatnio kupiłam sobie  śliczną sukienkę w donnevera.pl Miałam rodzinną imprezę i totalnie nie wiedziałam w co się ubrać, ale na szczęście ta sukienka uratowała mi życie.

17

Odp: moda xxl

A w jakim rozmiarze nosisz? Wbrew pozorom i modzie promowanej przez Grycanki wcale nie ma dużego wyboru. Nie powiem już o stylizacjach.

18

Odp: moda xxl

A ja mam wrażenie, że teraz jakaś moda na XXL.

19

Odp: moda xxl

Tzn. że ludzie tak zgrubi, że takie ciuchy noszą, czy że nakładają ubrania-namioty, nie podkreślając swoich atutów ?

20

Odp: moda xxl

Witamy serdecznie,

zapraszamy do nas - sklep OSTUDIO MODA

Niebawem planujemy otworzyć sklep stacjonarny - czyli zobaczyć, dotknąć, ubrać, potargować ...

21

Odp: moda xxl

Sklepów z dużymi rozmiarami jest tyle, co kot napłakał, więc trzeba kupować przez Internet. Jeśli chodzi o sklepy z bielizną, to polecam ten: 4lejdi.pl

22

Odp: moda xxl

[img=PunBB bbcode test]http://www.oui.pl/zdjecia/16046/Kostium_kapielowy_Cameron_0450_czarny_kratka_b.jpg[/img]
W sklepach stacjonarnych nie mogłam znaleźć stroju kąpielowego dla siebie. Jako że jestem kobieta puszysta chciałam kupić coś maskującego niechciane fałdki. Znalazłam taki jak na załączonym obrazku, jak Wam się podoba?

23

Odp: moda xxl

w mieście nie mam, ale w internecie owszem - kilka sklepów dla puszystych udało mi sie odwiedzic - ale to dawny czasy kiedy miałam jeszcze spoooro nadwagi

24

Odp: moda xxl

przez neta znajdziesz szybciej niż łażąc po sklepach smile chociaż czasmai coś fajnego w HMie albo CA sie trafi, ostatnio troche bardziej eleganckie rzeczy kupuje (nowe stanowisko, nowy styl ubierania, juz nie taki luzacki) i często zaglądam na stronke Onamoda albo HMu wlasnie i obczajam nowosci smile

25

Odp: moda xxl

są dwa ale to zależy od gustu kto jakie ubrania lubi, ale faktycznie większość ciuchow ma male rozmiary