76

Odp: supermarkety i inne sklepy

Niechcemisie, żadna akcja, po prostu tak zrób przy najbliższej okazji! smile

77

Odp: supermarkety i inne sklepy

A jak powie nie, to ja wtedy:"Och, w takim razie nie mogę zrobić zakupów, bo mi zabrakło" i zostawię wózek z zakupami.

78

Odp: supermarkety i inne sklepy

brawo!! big_smile
ja akurat mam jedynie światło w lodówce, więc coś czuję, że będę mogła dziś wypróbować nową metodą "dorabiania sobie" wink

79

Odp: supermarkety i inne sklepy

Ma ktoś pomysł na szybki obiad, który można podgrzać?

80

Odp: supermarkety i inne sklepy

Ale przyznaję, że zdarzyło mi się kilka razy, jak kasjerka nie miała wydać i prosiła o drobne, że brakowało kilku groszy to wtedy jej to nie przeszkadzało...

81

Odp: supermarkety i inne sklepy

Mi się raz tak zdażyło. Wyskoczyłam do spożywczaka po cytrynę i okazało się, że są droższe niż zwykle, kilkanaście gr zabraqkło, ale był to akurat sklep, w którym zwykle nie brałam reszty lub w którym reszty 1-2 gr nie wydawano.

82

Odp: supermarkety i inne sklepy

Ja akurat robię zakupy w sklepach internetowych, bo jest to wygodniejsze. Poza tym od kilku miesięcy staram się zdrowo odżywiać, kupuje zdrową żywność, a jak pewnie wiecie jest z nią problem w zwykłych sklepach i supermarketach stacjonarnych. Zaczęłam nawet piec ciasta i chleb, bo tutaj [url]http://www.jedzpij.pl/maka_tortowa[/url] znalazłam mąkę w bardzo dużych opakowaniach. Powiem Wam, że róznica w smaku jest ogromna między ciastami upieczonymi z mąki z supermarketu i z mąki ze sklepu, do którego podrzuciłam Wam link.

83

Odp: supermarkety i inne sklepy

Najbardziej lubię Kaufland. Tesco też może być się wydaje mi się że tam jest drożej. Najbardziej nie lubię biedronki. Nie potrafię tam robić zakupów- nigdy nie kupię wszystkiego co mam na liście. I chemię mają jakąś dziwną i mało promocji...

84

Odp: supermarkety i inne sklepy

A dla mnie najlepszy jest Lidl, zwłaszcza chemię mają dobrej jakości.

85

Odp: supermarkety i inne sklepy

Lidlowska chemia też nieszczególnie mi podchodzi. Za każdym razem jak kupowałam jakiś zamiennik w biedrze czy lidlu (np zamiast Vanischa do prania inny odplamiacz) to była to strata kasy. Z chemii nigdy nie kupuję tańszych zamienników ale potrzebne  produkty zazwyczaj kupuję gdy jest na nie promocja.

86

Odp: supermarkety i inne sklepy

[quote=kosmyk]A dla mnie najlepszy jest Lidl, zwłaszcza chemię mają dobrej jakości.[/quote]
Ja też lubię Lidla, ale akurat chemii nigdy tam nie kupuję. Produkty w5 to jakaś masakra.

87

Odp: supermarkety i inne sklepy

I strasznie śmierdzą;/ Przynajmniej kiedyś tak było. Tym płynem do łazienki to bez otwartego okna nie dało się sprzątać, a efekt bez szału. Dlatego wolę zapłacić więcej, mniej użyć i mieć dobry efekt.

88

Odp: supermarkety i inne sklepy

Coraz rzadziej kupuję w marketach, bo małe sklepiki mają też przystępne ceny, a warzywa i owoce dużo lepszej jakości...

89

Odp: supermarkety i inne sklepy

Ja chodzę tam tylko raz w tyg., w sobotę i to rano o 7.00, żeby ominąć te tłumy...

90

Odp: supermarkety i inne sklepy

Ja często tam bywam, bo mam bliżej niż do ryneczku