1

Temat: wiosenne stylizacje :)

hej dziewczyny smile jakie są wasze ulubione wiosenne stylizacje?? moja jest taka: no więc mój pomysł na stylizację zaczynając od makijażu to : lekko opalona skóra, cielista pomadka, brzoskwiniowe cienie, duże okulary policyjne, włosy blond do ramienia – wyprostowane. Do tego czarna koszulka na ramiączkach, na nią koniecznie zielona lub pomarańczowa skóra, czarne rurki,szpileczki nude, skórzana torebka – najlepiej brąz, od tego duże brązowe , drewniane kolczyki w odcieniu torebki. DO tego koniecznie korale – wyrazisty kolor, a jeśli nie to odjazdowa broszka np. biedronka. nie zapominajmy , że zapach też nas ubiera.. smile

2

Odp: wiosenne stylizacje :)

bardzo naturalnie to zabrzmiało big_smile
ja nie mam ulubionej stylizacji - ubieram się stosowanie do czasu, miejsca,sytuacji i pogody smile
dziś na przykład moją stylizacją są przetarte jeansy i stary tiszert, bo za chwilę zaczynam malowanie gabinetu big_smile
wczoraj miałam jeansową sukienkę i czerwone korale
jutro będą szorty, top i sandały, bo jadę na wieś smile

a latem ... długie zamaszyste spódnice i odróżniające się kolorystycznie koszulki smile i urlop........................

3

Odp: wiosenne stylizacje :)

Kasia fajna stylizacja, ale jak dla mnie troszkę za kolorowo niestety. Lubię skórę, nawet kolorową, ale te kolare dla mnie już za dużo, oczywiście nie piszę tego, żeby krytykować bo ogólna stylizacja Twoja powaliła mnie wręcz na kolana! Super zetsawienie, szczególnie buciki NUDE - cudo! Musisz wyglądać bosko, ja kupuję ten zestaw, ale bez korali i odwrotnie: to znaczy czarna kurtka skórzana, ale kolorowa podkoszulka, korale drewniane pasujące bardziej do butów NUDE.
Mój wiosenny zestaw: sukienka ciemna zieleń lub czarna z ZARY, bordowe szpilki na platformie, duża broszka, wyprostowane, pocieniowane włosy do ramion, duże okulary i wielka torba.

4

Odp: wiosenne stylizacje :)

A w tej torbie... druga sukienka, buty i peruka, żeby się przebrać jak się znudzi pierwsza stylizacja;-)

5

Odp: wiosenne stylizacje :)

[quote=summerlove]A w tej torbie... druga sukienka, buty i peruka, żeby się przebrać jak się znudzi pierwsza stylizacja;-)[/quote]
podoba mi się ten pomysł!! smile

6

Odp: wiosenne stylizacje :)

[quote=justyna][quote=summerlove]A w tej torbie... druga sukienka, buty i peruka, żeby się przebrać jak się znudzi pierwsza stylizacja;-)[/quote]
podoba mi się ten pomysł!! smile[/quote]
Ha ha big_smile mi też smile

7

Odp: wiosenne stylizacje :)

też uwielbiam takie zwiewne półprzeźroczyste koszule - najlepiej białe, są świetne, a do tego mojemu mężowi się w nich bardzo podobam - sam mi już dwie takie kupił big_smile

8

Odp: wiosenne stylizacje :)

Moja nauczycielka miała dzisiaj na sobie prześwietną jeśli chodzi o fason, była mega. Trochę prześwitywała, ale przynajmniej wiedziała co pod spód założyć, nie jak inna nauczycielka, która do białej spódnicy do kostek założyła ostatnio czarne stringi. Ups...

9

Odp: wiosenne stylizacje :)

a oglądacie taki program Moda z Bloga?
dziewczyny mają tylko pół godziny na zrobienie zakupów i przygotowanie stylizacji razem z butami i dodatkami,
nieźle im to wychodzi, ja przez kilka godzin bym pewnie tak wszystkiego nie umiała dobrać jak one w tak krótkim czasie smile

10

Odp: wiosenne stylizacje :)

Ciekawe co będzie modnego w tym sezonie- 2013 rok ?

11

Odp: wiosenne stylizacje :)

wystarczy rozejrzeć się po propozycjach sieciówek, jeśli będzie coś trendy na wiosnę...oni już to mają tongue

12

Odp: wiosenne stylizacje :)

Mnie w oko strasznie ta niebieskość z okazji wiosny wpadła ^^

13

Odp: wiosenne stylizacje :)

No fajne, dla kogoś kto dobrze, by w tym się czuł.

14

Odp: wiosenne stylizacje :)

Mnie tej wiosny (no prawie) ciągnie do zieleni, takiej soczystej, w zestawieniu np. z fioletem czy żółtym

15

Odp: wiosenne stylizacje :)

[quote=gozdzikowa]wystarczy rozejrzeć się po propozycjach sieciówek, jeśli będzie coś trendy na wiosnę...oni już to mają tongue[/quote]
Dokładnie. Wchodzimy do sklepu i widzimy na wieszakach fasony i kolory sprowadzone na ten sezon. Gdzieś tam w kącie stoi w niektórych sklepach wieszak z wyprzedawanymi zeszłorocznymi lub starszymi ciuszkami, ale na półkach, wystawach, wieszakach z całą pewnością dominuje to co jest aktualne i co będzie najpopularniejsze.

16

Odp: wiosenne stylizacje :)

Również przepadam za drewnianymi kolczykami, bo mówicie o tym, tak -
Oczywiście to pasuje tylko pod takie luźne stylizacje, normalne wyjścia, nie na nic poważnego. Przynajmniej tak mi się wydaje i na takiej dokładnie zasadzie to wszystko dobieram.

17

Odp: wiosenne stylizacje :)

Moje wiosenne stylizacje opieram zawsze na dodatkach - obowiązkowo klasyczny wzór torebki i buciki w adekwatnym stylu, jednak preferuję fasony, które sprawdzą się w różnorodnych kompozycjach ubraniowych. Dlatego od jakiegoś czasu wybieram MYS Wspólna 27 ( Skóra przecudna, modele urzekające, a do nich - takie drobiazgi, które w mig zmieniają design dodatków i poszerzają możliwości ich zastosowania :-)

18

Odp: wiosenne stylizacje :)

Tej wiosny mam ochotę na kolor niebieski, nie wiem czy będzie modny ale będę nosić smile

19

Odp: wiosenne stylizacje :)

Ja właśnie czytam, że niebieski jest modny nie tylko latem, także śmiało możesz się zdecydować na ten kolor smile

20

Odp: wiosenne stylizacje :)

Ja w tym roku stawiam na sukienki big_smile Upatrzyłam już sobie kilka rozkloszowanych i po wypłacie ruszam na zakupy smile Muszę jeszcze zamówić rajstopy z primroseshop.eu i kupić jakieś fajne butki. Pół wypłaty pójdzie na ciuchy ale myślę, że będzie warto:) Lubię ładnie wyglądać wtedy czuję się pewniejsza siebie;)

21

Odp: wiosenne stylizacje :)

Tej wiosny stawiam na wyraziste kolory i kwiatowe motywy, nawet jeśli nie są najmodniejsze

22

Odp: wiosenne stylizacje :)

Fajne wiosenne propozycje możecie także kupić na:  . W jednym miejscu: spodnie, spódnice, sukienki, tuniki, sweterki itp. Modne a zarazem markowe ubrania. Każda z nas znajdzie coś dla siebie wybór dosyć duży w atrakcyjnych cenach.

23

Odp: wiosenne stylizacje :)

Paski i kwiatki podobno tej wiosny będą w modzie wink

24

Odp: wiosenne stylizacje :)

Proszę tutaj - Pasują do wielu stylizacji, a przede wszystkim taka biżuteria jest bardzo tania. Sztuką jest jedynie jej odpowiednie dopasowanie pod siebie. To wszystko.

25

Odp: wiosenne stylizacje :)

Dla mnie rurki, koronkowa biała bluzka z czarnym stanikiem pod spodem, cieliste szpilki i jakieś okulary