1

Temat: Cienie pod oczami

Mam cienie pod oczami kolor brąz nie wiem od czego...czy brakuje jakiejś witaminy...jak się ich pozbyć....co stosowac jakie macie sposoby...

2

Odp: Cienie pod oczami

Ja też mam takie cienie i to wygląda nie ładnie, ale cóż zrobić.
To może po długiej zimie, bez witamin, słońca, itp.
Teraz już wiosna i na pewno będą się zmniejszały.

3

Odp: Cienie pod oczami

ja mam wory , a cienie to może coś od niedoborów jakieś witaminy?

4

Odp: Cienie pod oczami

Jak pojawiły sie nagle to idź do lekarza bo to może być cos z wątroba lub nerkami.

5

Odp: Cienie pod oczami

Koniecznie trzeba wykonac badanie krwi .
Cienie mogą wystepowac z powodu braku witamin przede wszystkim przez brak wit B6 i kwasu foliowego a nawet objawem jakieś alergi.

6

Odp: Cienie pod oczami

alergi to nie mam bo robiłam testy, pozostaje pedzić do lekarza

7

Odp: Cienie pod oczami

moje dzieci alergiczne mają podkrążone oczy cały czas jak są chore

8

Odp: Cienie pod oczami

Mogą być 3 powody
1. cieńka skóra
2. uwarunkowania gentyczne jeśli ktoś w twojej rodzinie miał również takie problemy
3. problemy z wątrobą

Ja też walczę z cieniami i chyba jest to wina wątraby od dłuższego czasu mam podwyższone wyniki sad Używałam już wiele kremów (takich do nabycia w gabinetach kosmetycznych) i nic.

Ostatnio słyszałam ze zimny ogórek może pomóc. Ogórek w swoim składzie posiada witamine C, która ma właściwości rozjaśniające, natomiast taki zimny z lodówki pomaga również na opuchniecia.

9

Odp: Cienie pod oczami

Mnie nic tak nie pomaga jak długi i spokojny sen. smile

10

Odp: Cienie pod oczami

[quote=eva45]moje dzieci alergiczne mają podkrążone oczy cały czas jak są chore[/quote]
alergicy tak mają - tych cieni się nie zlikwiduje sad

11

Odp: Cienie pod oczami

[quote=justyna][quote=eva45]moje dzieci alergiczne mają podkrążone oczy cały czas jak są chore[/quote]
alergicy tak mają - tych cieni się nie zlikwiduje sad[/quote]
Ja mam. Korektor i tyle co mogę poradzić niestety. Sama chciałabym to zwalczyć, ale się nie da.  sad

12

Odp: Cienie pod oczami

ja się wysypiam a i tak mam... już się z tym pogodziłam sad

13

Odp: Cienie pod oczami

Ja też się wysypiam a cienie są....pozostaje tylko je maskować

14

Odp: Cienie pod oczami

Ja też śpię po 10 godzin, a cienie są.

15

Odp: Cienie pod oczami

To może za długo śpisz?

16

Odp: Cienie pod oczami

Dziś spałam 8 godzin i muszę tak robić, bo tyle jest wskazane, bo za długo też nie dobrze.

17

Odp: Cienie pod oczami

tutaj piszą, że cienie może wyleczyć fachowo lekarz, więc może faktycznie nie warto wydawać kasy na jakieś marne kremy?
[url]http://kobieceprawdy.pl/article_uni/uroda/cienie_pod_oczami.html[/url]

18

Odp: Cienie pod oczami

Pewnie, że kremy nie pomogą, myślę jednak, że najważniejsza jest odpowiednia dieta i to czym karmimy nasz organizm, czy pijemy alkohol czy nie, ponieważ cienie moga być dowodem na to, że z naszą wątrobą nie jest najlepiej

19

Odp: Cienie pod oczami

No ale jeśli ktoś ma to uwarunkowane genetycznie, to chyba nic nie pomoże. W rodzinie ze strony mamy wszyscy tak mają.

20

Odp: Cienie pod oczami

no to masz znak szczególny - dowód na to, że Cię jednak nie zamienili w szpitalu:)

21

Odp: Cienie pod oczami

Jest więcej tych dowodów, choć do sióstr się nie muszę nieprzyznawać... i tak nikt nie wierzy. Zupełnie inne.

22

Odp: Cienie pod oczami

Ja walczę z worami, nieskutecznie od lat, dałam sobie spokój.

23

Odp: Cienie pod oczami

Dopóki mogę na siebie patrzeć w lustro nie jest źle. Dopóki jakiś facet się mną interesuje jest lepiej, nie śmieją się na ulicy i nie pytają od kogo oberwałam, więc jest dobrze.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-04-22 07:56:44)

24

Odp: Cienie pod oczami

a próbujecie rozmasowywać te miejsca, wklepywać w nie krem np. witaminą A i E. Chociaż jeśli ktoś ma cienką skórę a naczynka zaraz przy jej powierzchni to niewiele może to pomóc. Jest taki żel z flosleka z arniką i świetlikiem typowo na cienie. Spróbuj też okładów z pietruszki.

25

Odp: Cienie pod oczami

Mam żel z Flos-leku, ale akurat inny - taki jaki wybrał mi farmaceuta, ale coś mi się wydaje, ze spróbuję tego o którym piszesz.