1

Temat: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

hej, jakie macie plany na tegoroczna majówkę ? pogoda ma dopisać big_smile więc warto gdzieś ruszyć w plener smile

2

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Mój pomysł na majówkę jest dość banalny, ale mój wymarzony, otóż planuję wyjechać na dwa lub trzy dni do Krakowa, pozwiedzać zabytki, posiedzieć w klimatycznych knajpach, na razie wymysliłam to z moją kumpelą, ale może się jeszcze ktoś dołączy? Ostatnio byłam w Krakowie w sieci Orange - tanio i dość przytulnie za niewielkie pieniądze. A starówkę po prostu uwielbiam! Mogę wałęsać się godzinami po tym pięknym mieście, fajne kluby - małe , kameralne i przytulne. Oto moja wymarzona majówka!

3

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

planów póki co brak wink jak co roku o tej porze... ale za to mamy plan na wcześniejszy urlop, tak na przełomie maja i czerwca big_smile
Planujemy wyjechać w ciepłe kraje - Hiszpania, Grecja, południowe Włochy albo ... bardzo wychwalana przez koleżankę Majorka!! yikes
może któraś coś polecić?? smile

4

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Majówka to dla mnie czas zabawy, wygłupów a także możliwości spotkania z przyjaciółmi. Uwielbiam bawić się na wiejskich imprezach aż do białego rana. Ważne jest aby się ciepło ubrać, ponieważ wieczory mogą być chłodne i niestety w krótkiej spódniczce mogłoby być nam zimno. Poza tym drobnym szczegółem, nie można nastawiać się na gwiazdę pokroju Lady Gagi, cała zabawa na pewno będzie prowadzona przez zespoły które z muzyką nie mają nic wspólnego. Jednak mimo tylu przeszkód impreza będzie udana, jeśli zabierzecie ze sobą wspaniałą ekipę. Taką przy której nawet codzienność jest czymś wyjątkowym. Takich ludzi bez których nie możemy wyobrazić sobie udanej imprezy.

5

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

U mnie będą imprezy plenerowe, koncerty na powietrzu i takie tam. W ubiegłym roku uczestników zszokowało wprowadzenie zakazu spożywania alkoholu, więc frekwencja była mniejsza niż zazwyczaj. W sumie... nie mam ochoty tam iść. Wolę leniuchować.

Justyna, po kolei smile Ten urlop jedno, następny drugie itd. Nikt Ci tak dobrze nie doradzi jak Ty sama sobie. Ktoś mógł niezbyt fajnie trafić na hotel czy przewoźnika, albo nie podobało mu się z innych powodów i  powie: "Hiszpania? W Hiszpanii jest okropnie!!!" Musisz sprawdzić sama big_smile

6

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Tyż prawda big_smile muszę podjąć decyzję sercem wink

A co do najfajniejszej majówki, to było 5 lat temu - moja pierwsza majówka z obecnym zaobrączkowanym. Koniec kwietnia, tradycyjnie planów brak. W przeddzień majówki dostaję SMS (a SMSów to pisać on nielubi): spakuj się w jedną walizkę na kilka dni i bądź o 8.00 na Dworcu Centralnym. SZOK, no ale ufam mu (jak widać do dziś).

Jadę rano na dworzec, a on mi wręcza bilet weekendowy - na wszystkie pociągi po całej Polsce w czasie całego długiego weekendu big_smile Wybraliśmy pociąg,który odjeżdżał najszybciej, żeby nie stać za długo na dworcu i wylądowaliśmy w pięknym Łowiczu, zwiedziliśmy, przenocowaliśmy i następnego dnia poszliśmy na dworzec, akurat stał pociąg do Torunia... potem jeszcze zwiedziliśmy kilka innych miast - było SUPER!!! Ani razu nie mieliśmy problemów z noclegiem czy transportem. To była moja najlepsza majówka w życiu!!! big_smile

Co roku marzę o czymś takim, ale ciężko jakoś nam to powtórzyć, obowiązków za dużo i ... chyba się przyzwyczailiśmy do wygody jaką daje samochód... a szkoda! smile

7

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Zapraszam do wiosennego konkursu
[url]http://urodaizdrowie.pl/mini-konkurs-ze-sklepem-kolor[/url]

8

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Ja potrzebuję wyjechać do jakiegoś luksusowego hotelu SPA, żeby zajął się mną sztab ludzi, to moje marzenie, ale realia sa zupełnie inne: czeka mnie pewno grillowanie, gotowanie dla chłopaka i sprzątanie.

9

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

ciepłe kraje jak justyna smile tym razem sycylia na tydzień, nie mogę się doczekać, już czuję ten gorrrrący piasek. Kolorowapani, mamy podobne marzenia smile

10

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Jejku, ja nie mam żadnych marzeń co do majówki, hm...

11

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Pogoda ma być super! Ja już planuję grillowe pyszności, co tutaj można ciekawego przygotować na grill? 2 MAJA jadę do kuzynki na działkę - ma być sporo znajomych i fajna zabawa. Może przygotuję jakieś konkursy itp

12

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Spotkanie z konkursami fajny pomysł, mozna też przygotować wiosenne sałatki, pyszne dania z grilla, ja najczęściej podaję kiełbaski nadziewane na przemian z ananasem (może też być pierś z kurczaka) a na deser banana z czekoladą

13

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Myślę, że 80 & Polaków spędzi tak majówkę: na grillowaniu na balkonach, tarasach, w lasach, polankach, nad jeziorkami, w ogrodach itp. Zresztą ja chyba też nie będę oryginalna, że powiem, że to mój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu wiosną i latem, czyli na świezym powietrzu obok skwierczącej kiełbaski tudzież aromatycznej sałatki. To takie błogie lenistwo połączone z czytaniem ulubionej książki, gazety lub miłą rozmową z przyjaciółmi.

14

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Oooo, ta opcja z czytaniem na świeżym powietrzu bardzo mi się podoba. Uwielbiam w ten sposób spędzać czas.

15

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

W góry, w góry.... smile już odliczam do wyjazdu.

16

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

A ja odliczam już do wyjazdu do Paryża big_smile Piątek coraz bliżej big_smile

17

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Luska, a gdzie w te góry się wybierasz? Ja dawno nie byłam. Rodzice jeżdżą co roku, może bym się z nimi tym razem zabrała... hm...

18

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

My pójdziemy pewnie gdzieś na grilla....

19

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

a u mnie planów brak - 3.05 mąż pracuje, ale  może na weekend podjedziemy na wieś... smile
byłoby fajnie

20

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Matka mojego chłopaka będzie w Polsce za kilka dni. Dzwoniła do mnie, na szczęście oprócz jej "halo" i "dzień dobry" nie było słychać nic, więc spokojnie mogłam się rozłączyć. jestem dzisiaj na wagarach. Jakoś nie mogę się przemóc, żeby dotoczyć się po świętach do szkoły. Potrzebuję więcej czasu na rozruch. Nowe buty mnie obtarły. Eh, piątego dnia, a myślałam, że już je rozchodziłam.

21

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

To zdradzieckie buty masz =P A wagary fajna rzecz big_smile

22

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Oj tak, każde buty które kupuję zdradzają mnie i gnębią bezlitośnie przez jakiś czas.
dziś już niestety na wagary pozwolić sobie nie mogę... ale tak mi się nie chce tam iść.

23

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

[quote=emilia_s292]Zapraszam do wiosennego konkursu
[url]http://urodaizdrowie.pl/mini-konkurs-ze-sklepem-kolor[/url][/quote]
ja już opisałam mój ulubiony wiosenny zapach smile

Niechcemisie to ta Twoja teściowa mieszka za granicą?? Skąd jesli można wiedzieć przywozi Ci sweterki wink

24

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Dzięki Justyna!

25

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Matka chłopaka jest w Stanach. Już sweterków nie przywozi. Będzie tu za kilka dni. Tym razem [b]ZAPYTAŁA[/b]!!! swojego syna, jakie perfumy lubi jego dziewczyna. Wow! To nie w jej stylu... zapytać o czyjeś upodobania. Mam aktualnie pięć buteleczek, więc prezent tradycyjnie byłby i tak nietrafiony. big_smile big_smile big_smile

Jak pogoda dziewczyny? Bo u nas majówka pod chmurką smile
Wczoraj zrobiliśmy sobie ognisko we dwoje. Kiedy gasiliśmy spadły pierwsze krople. Od tej pory co chwilę pada, mży, chmurzy się. Tylko chwilami wychodzi słońce, nie zdąży nawet chodników osuszyć. Plenerowe imprezy i tak trwają, ale ja zdecydowałam się jednak nie wybierać na nie.