51

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

oj tak - jak masz ogrzewanie na gaz, to faktycznie...
moja Babcia tak ma ... neutral

a co do gazu, my właśnie mamy teraz nadpłatę 5zł wink

52

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

nadpłata - tylko pozazdrościć tongue

53

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images39.fotosik.pl/247/b351e9d41dd3efb7med.jpg[/img][/url]

54

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

pościel jak dla mnie droga!

55

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

endo jest bardzo drogie, choć niektóre rzeczy mają śliczne smile

56

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Ciekawe czy to prawda z tymi promocjami i rabatami ?

57

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

prawda, wystarczy chcieć smile to najlepsza reklama i dużo dziewczyn korzysta!

58

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

czemu ma być nie prawda? smile

59

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Ja kupuję coś jak mi się podoba, a nie dlatego ze jest w promocji. No ale każdy robi jak uważa...

60

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Nie wiadomo nigdy, czy ta promocja jest faktyczna, czy to jest taka sama cena jak była nie dawno, a nad nią tylko  napisali wyższą  i już ludzie myślą, że faktycznie jest tanio, a to jest tak samo jak było nie dawno.

61

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

może któraś nosi triumpha...

62

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Promocja na biżuterię srebrną na www obliczasrebra.pl:
wszyscy, którzy do 10 marca 2011 r. zarejestrują się w sklepie  będą mogli dokonywać zakupów z 10% rabatem na cały asortyment do 31 marca 2011.

63

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Ja mogę podrzucić na szybko info od siebie z miasta, jestem z Kętrzyna - dzisiaj jest akurat promocja fajna w nowej aptece za grosze na sikorskiego 24. Na pierwszy 1000 osób które wydadzą min. 20zl czeka kupon na kolejne 20zł na dalsze zakupy, więc fajna dopłata :-)

64

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Coraz więcej ludzi poluje na promocje w rożnych typach sklepów, bo ceny rosną, a pensje stoją w miejscu, a jak już jest waloryzacja, to podniosą na rok 50 zł. brutto.

65

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

ożna kupić fajne i ładne ubranka dla dzieci. Często mają tam promocje, więc można tanio kupić ubranka.

66

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Dziś żaden e-sklep długo nie podziała bez promocji, trzeba tylko umieć szukać tego co nas interesuje

67

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Ja lubię ostatnio  zaglądać do moich ulubionych e-sklepów, zawsze coś tam wyszperam promocyjnego:)

68

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Ostatnio na wyprzedaży kupiłam fajny wiosenny płaszczy w kropki, kosztował 99,00 kiedyś, a teraz 39,99:)

69

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Na fajne promocje zawsze można trafić w sklepie z bielizną 4lejdi.pl. Nieraz przy zakupach oszczędzam nawet kilkadziesiąt zł.

70

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Mi pozostaje chyba czekać na wyprzedaże grudniowe, bo poza tym nie widzę nigdzie żadnych ciekawych promocji.

71

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Albo nawet styczniowe, wtedy są jeszcze większe rabaty:)

72

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Często promocje są w sklepach internetowych wink ja zawsze śledzę przez jakiś czas co się dzieje w danym sklepie i wiem, że jeśli pisze promocja lub wyprzedaż to wiem, że tak faktycznie jest wink np jak z tymi koszulami w sklepie Oscar

73

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

W ten weekend - darmowa dostawa w ponad 20 sklepach - m.in. buty, okulary, biżuteria:

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

74

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Nic tylko korzystać!

75

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Jeśli chodzi o wysokie rabaty na markowe buty, torebki, okulary i zegarki, to fajnie wypada też oferta sklepu Stokki). Aż -70% cen regularnych, choć to nie outlet. W Stokki nabyć można obuwie i dodatki np. Converse, Gino Rossi, Dolce & Gabbana, Camel Active, Crocs, Oakley, Ice Watch czy Desigual. Oprócz dwóch salonów stacjonarnych, mają również sklep internetowy. Właśnie jutro jest otwarcie tego drugiego sklepu Stokki - w Toruniu, w Galerii Plaza smile.