26

Odp: Konkursy

[img]//audio.com.pl/pics/newsy/sounds_of_the_universe_max.jpg[/img]

[url]http://audio.com.pl/muzyka/zlap-sounds-of-the-universe-depeche-mode:3[/url]

27

Odp: Konkursy

[img]//gfx.filmweb.pl/contest/2590.1.jpg[/img]

[b] do 13 października[/b]

[url]http://www.filmweb.pl/konkurs/2590[/url]

28

Odp: Konkursy

[quote=justyna][quote=emilia_s292] na stronie dlalejdis dużo konkursów.[/quote]
nigdy tam nic nie wygrałam sad[/quote]


No właśnie, na różnych stronach mi się udawało, a tam nigdy, jakoś podejrzanie... I nie słyszałam żeby ktoś tam coś wygrał

29

Odp: Konkursy

podawane są dane osób, które wygrały na dlalejdis.pl, więc nie może to być jakaś ściema;)

30

Odp: Konkursy

niby tak, ale czy ja wiem... jak się kiedyś uda to się pochwalę smile

31

Odp: Konkursy

są podawane, ale ... czyje to nazwiska to się nie dowiesz

32

Odp: Konkursy

a co najbardziej lubicie wygrać? co was najbardziej cieszy? ja osobiście cieszę się jak dziecko ze wszystkiego co dostaję, ale preferuję chyba kosmetyki, a tych akurat jakoś nie wygrywam sad

33

Odp: Konkursy

wszystko cieszy!
ale kosmetyki i bilety do kina, teatru chyba najbardziej smile
choć inne rzeczy też, np. jakiś czas temu wygrałam film na dvd i sprzedałam go za 30zł na allegro big_smile
książka tak samo - 25zł, gra multimedialna o pingwinkach poszła za 32 zł smile

a kiczowatą torebkę, ale... markową WITTCHENA opchnęłam za 125zł big_smile big_smile big_smile
także cieszy wszystko smile

34

Odp: Konkursy

no właśnie, ja książki, które wygrałam też po przeczytaniu sprzedaję smile A przewodnika po Pradze nie chce któraś kupić? big_smile

35

Odp: Konkursy

Z wszystkiego się cieszę.Najbardziej sie cieszę jak uda mi się wygrać coś dla małej!Ale z kosmetyków i książek też się cieszę.

36

Odp: Konkursy

ja ze wszystkiego smile
nigdy nie sprzedaje, bo zawsze jak biore udział to gdy jest cos co mnie interesuje smile
zawsze można np oddać mamie smile

37

Odp: Konkursy

Pewnie, że tak..ja też jak mi nie pasuje to mam komu oddać!

38

Odp: Konkursy

tylko, że ja często wygrywam na loteriach zupełnie przypadkowo smile
np. podczas bankietów smile
wtedy nie mam nic do gadania... wygrywam to co jest i koniec, np. bluzkę w rozm. L big_smile

39

Odp: Konkursy

Justyna to masz szczęście big_smile

40

Odp: Konkursy

Jak masz takie szczęście to spróbuj w LOTTO!

41

Odp: Konkursy

Ja raz poszłam do drogerii, zrobiłam zakupy - takie potrzebe, do domu, proszki, płyny itd. i Pani mi mówi żeym sobie losa wyciągnęła. To wyciągnęłam i przyszłam do domu z czajikim philipsa. smile I tyle w kwestii szczęścia.

42

Odp: Konkursy

[quote=emilia_s292]Jak masz takie szczęście to spróbuj w LOTTO![/quote]
nic z tego... hmm
tu moje szczęście się kończy ...

Pinkmause, super! :-)

43

Odp: Konkursy

ja może kiedyś spróbuję zagrać w LOTTO;) wszystkiego trzeba próbować:P

44

Odp: Konkursy

Ja już próbowałam w lotto i niestety nic.....

45

Odp: Konkursy

To jak większość. Ale kto nie gra, ten nie wygra smile

46

Odp: Konkursy

Pewnie,że tak.Najgorzej mnie wkurzają ci co narzekają,że nic nie mogą wygrać a wcale nie grają!

47

Odp: Konkursy

Ja też nie sprzedaję dla zasady czy coś. Chodzi gównie o książki - jak przeczytam, przeczytają przyjaciółki smile, a potem nie mam gdzie trzymać to sprzedaję na allegro za jakieś grosze, ale na coś zawsze starczy smile

48

Odp: Konkursy

Ja rozdaję, jak akurat mi nie podejdzie, lub mam ochotę kogoś obdarować. Ale teraz to krucho...

49

Odp: Konkursy

jeśli ja mam coś co komuś się spodoba też daję w prezencie, ale często wygrywam takie dziwne i nieprzydatne rzeczy, że wolę sprzedać i kupić za te pieniądze coś fajniejszego smile

50

Odp: Konkursy

Czasami coś też sprzedam lub wymienię, tylko teraz coraz częściej nic nie wygrywam.