1

Temat: Wirtualny fotoalbum

Co myślicie o wrzucaniu zdjęć na portale? Właśnie się zastanawiam nad tym, czy jest t dobry pomysł. Poradźcie.

2

Odp: Wirtualny fotoalbum

Ja myślę, że to całkiem fajny pomysł. Wyjątkiem jest przesada, kiedy ktoś wrzuca każdą chwilę swojego życia na strony internetowe i profile. Moja koleżanka na przykład jest uzależniona odcwrzucania fotek na Fb. Robi to codziennie i tak na Fb znajduje się w formie zdjęć całe menu jej rodziny, każda mina jej dzieci, każde wyjście na rower, spacer, nowa zabawka i wogóle wszystko.

3

Odp: Wirtualny fotoalbum

Myślicie, że to dobry pomysł żeby przechowywać w ten sposób zdjęcia? To jest bezpieczne, jak myślicie? Co sądzicie na temat tego portalu waznechwile? Można mu zaufać, bo mam dylemat?

4

Odp: Wirtualny fotoalbum

nie znam tego portalu,. ale ja tam wole przechowywać swoje zdjęcia w domu, na płycie, w albumie...

5

Odp: Wirtualny fotoalbum

Też nie znam, ale tak jak Justyna pisze - dom to chyba najbezpieczniejsze miejsce. Na komputerze zdjęcia dużo miejsca nie zajmują, na płytę z kolei wejdzie ich mnóstwo, a można przecież zrobić album z płyt właśnie.

6

Odp: Wirtualny fotoalbum

[quote=niechcemisie]Też nie znam, ale tak jak Justyna pisze - dom to chyba najbezpieczniejsze miejsce. Na komputerze zdjęcia dużo miejsca nie zajmują[/quote]
ja mam 10 GB big_smile big_smile big_smile

7

Odp: Wirtualny fotoalbum

[quote=justyna][quote=niechcemisie]Też nie znam, ale tak jak Justyna pisze - dom to chyba najbezpieczniejsze miejsce. Na komputerze zdjęcia dużo miejsca nie zajmują[/quote]
ja mam 10 GB big_smile big_smile big_smile[/quote]
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Albo Ty szpiegiem jesteś i gromadzisz materiały albo Narcyzką i fotografujesz się każdego dnia, no bo skąd tyle tego wzięłaś?

8

Odp: Wirtualny fotoalbum

uwielbiamy robić zdjęcia po prostu, na każdy wyjazd bierzemy aparat i cykamy gdzie się da big_smile
moi rodzice nauczyli mnie robić zdjęcia, bo też zawsze było kilka aparatów w domu i wszyscy cykali przy każdej okazji, no i tak trafiłam że mój chłop też lubi robić zdjęcia, także z wakacji poza pamiątkami przywozimy przynajmniej dwie karty pamięci zdjęć wink

9

Odp: Wirtualny fotoalbum

Dwie? Ooooo...
Mój tato od zawsze fascynuje się fotografią. Dawno dawno temu, gdy miał lat naście miał caly zestaw aparatów, odczynników i innych takich. Do dziś gdzieś te cuda leżą w szafce. tyle że teraz obsługuje inny aparat big_smile

10

Odp: Wirtualny fotoalbum

ja jako dziecko też wywoływałam sama zdjęcia, teraz powiększalnik i cały osprzęt przejął mój brat i się bawi smile

11

Odp: Wirtualny fotoalbum

Wszystko zatem zostało w rodzinie big_smile

12

Odp: Wirtualny fotoalbum

Praktyczny poradnik. Zobaczyłam tam zdjęcie jeża, takie śliczne smile Słooooodziak :***

13

Odp: Wirtualny fotoalbum

Jestem przeciwniczką pokazywania światu całego mojego życia rodzinnego, szczęścia itp, owszem uwielbiam robić foty, mam ich tysiące (ze spotkań rodzinnych, wakacji, imprez), ale są one na moim kompie lub je zgrywam na płytę! Pokazuję je ewentualnie przyjaciołom czy rodzinie, ale inni nie muszą wszystkiego wiedzieć, trzeba chronić swoja prywatność, ludzie!

14

Odp: Wirtualny fotoalbum

Barbie, mam dokładnie takie samo zdanie - i jak już wyżej pisałam też mam tysiace zdjęć smile
Ale Beatka pytała o wirtualne albumy, a że natknęłam się na takie zestawienie, to wkleiłam - może się komuś przyda smile

Owszem, mam konto np. na facebooku, ale mam tam dosłownie kilkanaście zdjęć, z czego raczej większość to zdjęcia bez twarzy, no i kilka z dzieciństwa smile

15

Odp: Wirtualny fotoalbum

Chyba niektóre osoby mają potrzebę obnoszenia się ze swoją prywatnością, a nawet intymnością. Zdjęcia, opowiadanie o bardzo osobistych sprawach znajomym itd.

16

Odp: Wirtualny fotoalbum

Własne zdjęcia w internecie? Przecież to nasze prywatne życie, czy na pewno chcemy, żeby wszyscy mieli do niego wgląd i mogli tych zdjęć użyć w swoich celach...?

17

Odp: Wirtualny fotoalbum

Mam wirtualny album na komputerze, a do internetu takich prywatnych zdjęć nie radzę wrzucać...

18

Odp: Wirtualny fotoalbum

Ja też trzymam je tylko na pendrivie.